Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Gal yra dalyvaujanciu megeju autokrose? smile.gif idomu kiek investiciju reiktu i toki dalyka...
Atsakyti
nėra, bet elementariai reikia įsivaizduoti, kad visi elementai, kurie paprastai tarnauja gan ilgai, važiuojant sportiniu režimu susidėvi gana greit, ir reikia būt pastoviai pasiruošus visokiems remontams. smile.gif pvz ralio vienas startas varžybose, bent jau vieni skelbė, kainuoja apie tūkstantį litais. Slalomas-pats pigiausias, krosas, manau, per viduriuką kažkur, nors ten jau irgi rimtesni dalyviai ir kumštines dėžes deda ir viskas jau pakankamai rimtai smile.gif nuvažiuok į kokias varžybas ir pakalbink dalyvius, daugelis mielai papliups ta tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 12 rugpjūčio 2014 - 23:00
na, ką, bandysim jamt ruklą vėl, gal yra norinčių prisijungt? smile.gif
turėtų būt panašiai https://www.youtube....h?v=WjOynMdwmbE
o pats renginukas
http://forum.xtra.lt...hp?f=74&t=29122
Atsakyti
Skaičiau apie ją, bet man tolokai biškį smile.gif
Varysiu visgi 09 14 į greituminį Vainodėj, o 09 07 bus Klaipėdoj vėl figūrinis - mašinų stovėjimo aikštelėje. Jaučiu šitame registruosiuos į moterų ir FWD klasę smile.gif
Atsakyti
na, va, molodiec drinks_cheers.gif vakar kaip tik vienas dalyvis iš medinio ratlankio įmetė laidą, kurioje pusę laiko rodė tas varžybėles ir opeliukas matosi biggrin.gif
jeigu nematei laidos, įmetu
https://www.facebook...772597769452836
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 13, 14:11)
na, va, molodiec drinks_cheers.gif  vakar kaip tik vienas dalyvis iš medinio ratlankio įmetė laidą, kurioje pusę laiko rodė tas varžybėles ir opeliukas matosi biggrin.gif
jeigu nematei laidos, įmetu
https://www.facebook...772597769452836
mačiau mačiau biggrin.gif aš į pabaigą dar ir kaip keleivė važiuodama papuoliau į kadrą, tik nežinantis nesupras dėl prastos vaizdo kokybės.
turiu dar iš šono nufilmuotą deja ne geriausią savo važiavimą su organizatoriaus pajuokavimais biggrin.gif Vat ir kalbėk su jais per pertraukas biggrin.gif
Atsakyti
tokia trasa tai rankos turėjo pavargt smile.gif man tik pasirodė, kad vietomis apsisukant galėtų būt mažiau gazo, nes ant posūkio su gazu greičiau nieko nenuveiksi, geriau prisistabdyt, greit greit susukt rankom ir tada jau vėl gazą kiek eina smile.gif
Atsakyti
Nu kad nepavargo rankos žinok g.gif Bet sukinėjimo tikrai buvo. Su greičiu galėjo išlošti tie, kurių mašinos trumpesnės ir gali rankiniu naudotis, kitokiu atveju tikrai naudos mažai.
Būtų gerai rasti kokią vietą pasitreniruoti prieš kitas varžybas, bet neįsivaizduoju kur mastau.gif
Atsakyti
teks pabūt kelių vištele ir taip kažkur vos vos pasisukaliot biggrin.gif
Atsakyti
na, ką, pramynėm rukloj, buvo labai ekstremalu. pirmą važiavimą dar buvo sausa, o paskui, kai prasidėjo lietus, taip nenustojo visą dieną. Buvo sunku persiorientuoti, kaip reikia važiuoti, kai tokios patirties neturėjau. Bet kelis kartus pasinešiojau, apsisukau, ir kaip ir jau susivokiau smile.gif trasa buvo labai greita, vietomis važiavau bent aš 130+ greičiu, adrenalino pilna, nuovargis baisus. Dalyvavau dvejose klasėse su patyrusiais dalyviais, moterų klasėje likau antra, bendroje `18 ta ir 29 iš 55 dalyvių.
Merginos buvome penkios. Kiti dalyviai irgi ant šlapios klaidos darė nemažai klaidų, keliese išlėkė iš trasos, o aštrių kadrų su nešiojimais ir suktukais buvo labai nemažai,kas kėlė nemažą žiūrovų džiaugsmą, nes į pabaigą tiesiog lėkėm balomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 24 rugpjūčio 2014 - 20:12
kaip sekės merginoms vakar?

Man prastokai, moterų klasėj likau priešpaskutinė, o FWD klasėj nepasižiūrėjau, kelintoj vietoj bendroj įskaitoj. Buvo labai daug dalyvių, daug stiprių merginų. Bet gavau pastabą, kad mano trajektorijos buvo prastos, o aš daugiausia sukau galvą, ką ir kaip su bėgiais daryti, žodžiu, mokinuosi dar susidraugauti su savo opeliu.
Atsakyti
Man irgi prastokai, nors mes buvom dviese moteryse, tai buvau pirma, o fwd 6-toje vietoje.
Trasa labai siaura, ta prasme, vartai, todėl mažai išvis kas švariai važiavo. ax.gif
Dabar laukiu subaru moterų slalomo, o dar labiau rukloje greituminio drinks_cheers.gif greituminis tai yra didžiulinė porcija adrenalino ir azarto, nes apie fyškes galvot taip stipriai nebereikia rolleyes.gif
beje, dėl trajektorijų, tai andrejus patarė kamerą kabint, kad galima būtų pasianalizuot savo važiavimus ir pamatyt klaidas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 08 rugsėjo 2014 - 08:38