Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Pirk kitas naudotas priekiui...nes labai nekazka kai ant galo prastos padangos...
As tai blyn kokius gerus michelinus nuroviau astrikei-Balsanoje,12 berods metu senumo,bet visiskai naujos,guma minksta ir ant kelio dirba puikiai,sitos eis ant galo (dabar stovi priekyje-todel kol kas jokiu treniruociu,situ gaila,nedrosiu ax.gif ). ir dar ten pat pirkti 4 ratlankiai guli jau isplauti kambaryje ir laukia,kada man atsiras laiko ju dazymui doh.gif Teks ta daryti kambaryje,nes neisivaizduoju,kur dar galeciau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 rugpjūčio 2014 - 19:40
Pasikeičiau padangikes - rado tokias pat, kaip kad yra gale sudėtos (prieš tai prieky ir gale buvo skirtingos), tai galėsiu ramiai lėkti į Mažeikius varžyboms smile.gif
Atsakyti
šis savaitgalis ramus, net kažkaip keista, norisi kur nors lėkt. cool.gif
Atsakyti
Kaip jums trasos schemikė? biggrin.gif Iki šiol be klaidų trasas įvykdydavau, bet dabar nežinau kaip seksis mastau.gif
Atsakyti
nemėgstu tokių nesąmonių biggrin.gif bet gerai, kai gali pažiūrėti iš anksto. Pvz galiu papasakot apie vieną startą alytuj. Atvažiavau, užpildžiau paraišką, davė schemą, blūdiju po ją, girdžiu, kažkas jau sako, kad trasa pasikeitė, gale nebus vienos fiškės, o tai reiškia, kad vienos aštunkės. Niekas apie tai nesakė. Vėlavo, tai vietoj to, kad duotų trasą apeit tiek laiko, kiek buvo numatyta, sutrumpino tiek, kiek vėlavo, t.y. pavaikščiojau apie 20 min.Startinių nr nedavė, starto tvarka neaiški, nors būtų sąrašas su auto markėm, pagal tai žinočiau, nes tų vietinių nepažįstu, tai per lietų prastovėjau prie teisėjų mašinos ir žiūrėjau, kurie startuoja. doh.gif
Atsakyti
Na, little feet, kaip trasą sekėsi įveikti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 08 09, 17:35)
Kaip jums trasos schemikė? biggrin.gif Iki šiol be klaidų trasas įvykdydavau, bet dabar nežinau kaip seksis mastau.gif

Is pirmo zvilgsnio atrodo pobaisiai,bet pasinagrinejus atidziau-is esmes nieko sudetingo ,paprastos astuoniukes ir pasiklysti neturetum smile.gif Tai kaip sekesi? smile.gif
Atsakyti
mačiau ir video iš ten, iš tikro trasytė skirta rankinio dievams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 11, 09:13)
Na, little feet, kaip trasą sekėsi įveikti? smile.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 08 11, 10:06)
Is pirmo zvilgsnio atrodo pobaisiai,bet pasinagrinejus atidziau-is esmes nieko sudetingo ,paprastos astuoniukes ir pasiklysti neturetum smile.gif Tai kaip sekesi? smile.gif
Nugi tikrai trasa visai paprastutė, tik ant popieriaus iš pirmo žvilgsnio atrodė sudėtingai biggrin.gif Vienas iš organizatorių dar prieš važiavimus mane nuramino, kad tikrai gerai pravažiuosiu, nes ant šio kanto aš gerai gaudausi smile.gif
Registravausi moterų ir atviroj klasėj, tai visi 6 važiavimai trasos atžvilgiu buvo nepriekaištingi, tik va fiškes dažnai nuskindavau. Laiko prasme pasirodžiau gana vidutiniškai, iš 5 moterų likau paskutinė, atviroj iš 17 likau 11. Kaip pirmas važiavimas varžybose su opeliu manau geria, nes prie jo didesnių gabaritų dar nepripratau.
Nufilmavo mano važiavimą iš šono, tai siaubas, kaip lėtai viskas atrodo doh.gif doh.gif
QUOTE(džu @ 2014 08 11, 10:53)
mačiau ir video iš ten, iš tikro trasytė skirta rankinio dievams smile.gif
tikrai taip. Reiks man pasvarstyti apie hidraulinį rankinį.
Kitas šitų organizatorių etapas bus paskutinis ir tai vėl bus greituminis. Svarstau g.gif O kitų pajūrio organizatorių slalomo etapas kiek supratau iš užuominų greičiausiai irgi bus prekybcentrio aikštelėj, tai vėl laikų gerų neparodysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 11 rugpjūčio 2014 - 20:32
varyk į greituminį, žiauriai smagu, bent man tai gerokai įdomiau, nei lėtuminis, tik geriausia kokiam pakilimo take, nėra bordiūrų smile.gif apie hidraulinį ir aš turiu minčių, bet kol kas reikia ramiai tech.a. rudenį praeit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 11 rugpjūčio 2014 - 20:56
QUOTE(džu @ 2014 08 11, 21:55)
varyk į greituminį, žiauriai smagu, bent man tai gerokai įdomiau, nei lėtuminis, tik geriausia kokiam pakilimo take,  nėra bordiūrų smile.gif
oi gundai biggrin.gif vyks buvusiame kariniame aerodrome, tai bordiūrų tikrai neturėtų būti smile.gif Reik šalmo ieškotis g.gif
Tiesa, pirštinių neprireikė - rankos ne kiek suprakaitavo, kiek tapo lipnios, tai viskas buvo liuks smile.gif
Atsakyti
taigi niekas neverčia lėkti taip, kad jaustumeisi nesaugiai, bet tikrai žymiai įdomiau lėkti ne pirmu bėgiu, beto, galėtum ir savo variklio pranašumus tokiame labiau pajaust mirksiukas.gif šalmą, manau, tikrai kas iš dalyvių paskolintų, arba nusipirkti irgi nėra brangu, yra padėvėti, motociklistų nebrangūs. smile.gif
aš tai laukiu, kada vėl kokioj atviroj vietoj vėl organizuos, mieste dar kažkaip dvejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 11 rugpjūčio 2014 - 22:22