Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

och kaip nepigu doh.gif mano delnai irgi prakaituoja, bet dabar tų išlaidų ir taip netrūksta..
Atsakyti
tai, čia galima prisitaikyt ir kokias kitokias pirštines, manau smile.gif
Atsakyti
As vairuoju su paprastom odinem pirstinem-pigaus varianto mano mazom nykstukinem rankom nera (6 nr. reiketu) ax.gif Tik man reikia pirstiniu del to,kad rankos neprakaituoja,per sausos,ir tada nera sukibimo su vairu normalaus smile.gif jei suprakaituoja(kai labai labai karsta)-galima ir be pirstiniu vaziuoti,tada normaliai kimba smile.gif
Atsakyti
na, galiu pasakyt tiek, kad su pirštinėm bent man geriau ranka sukimba, tiek pastebėjau po važiavimo, nes anksčiau niekad nebandžiau smile.gif
Atsakyti
taip,geriau sukimba...as pirstines pradejau naudoti kai isitaisiau kaklo problemu-del ju nelabai pajegiu vaira issukti,o su pirstinem lengviau ir neskauda smile.gif
Atsakyti
Turiu aš odines pirštines žiemai - iš bėdos bus galima jas panaudoti biggrin.gif Kažin ar tiktų dviratininkams skirtos pirštinės, kurios būna be pirštų galų? Spėju, kad nelabai g.gif
Atsakyti
labai lengva patikrinti, jeigu patogu, vadinasi, tinka smile.gif mum juk nereik homologacijos.
Atsakyti
Butent,su kuo patogu-su tuo ir vaziuoji smile.gif As plonesnes odines rudenines turiu,tokias dabaigimo stadijai tinkancias-tai skirtos vairavimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 08 05, 10:14)
labai lengva patikrinti, jeigu patogu, vadinasi, tinka smile.gif  mum juk nereik homologacijos.
neturiu tokių, tai reiktų pirkti norint išbandyti
Paaiškinkit man neišmanėlei, ką ta homologacija reiškia šiame kontekste?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 08 05, 17:11)
neturiu tokių, tai reiktų pirkti norint išbandyti
Paaiškinkit man neišmanėlei, ką ta homologacija reiškia šiame kontekste?

Na,kitaip gal galima butu pasakyti-saugumo garantija . Sportiniai rubai turi funkcija-apsaugoti sportininka. Sportiniu masinu lankai taip pat turi tureti homologacija.Kas vaziuoja rali-homologuota turi buti viskas,net ir pirstines bei batai.
Atsakyti
man rodos, tokie dalykai, kaip pirštinės, kombinezonai, dar ir nedegūs yra, priedo, homologaciją, tai yra kaip ženklas, kad daiktas saugus ir tinkamas naudoti sportui, na, kaip pvz sėdynės, jinai ir galiojimą turi ten kažkiek metų kiekvienam daiktui. Kai kuriose sporto šakose negalima naudoti jų be homo, ypač tai labiausiai liečia lankus, tačiau, pvz., mini žiede sėdynės lyg ir gali būti be homo ir t.t.
kaina, aišku, atitinkamai jau didesnė tokių daiktų.
Atsakyti
dėkui už atsakymus 4u.gif

šiandien pasižiūrėjau, kad iš priekinių padangų beveik visai nieko nebeliko doh.gif o sekmadienį varžybos... galvoju, ar galines persimest į priekį ir jas dar padrožti, ar pirkti kokias kitas naudotas priekiui, kad iki žiemos datempčiau g.gif
Atsakyti