Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(denaxa @ 2014 07 27, 21:18)
Mano 162 smile.gif ...
Nykstukams blogai gyventi siame pasaulyje

Nu-nu-nu biggrin.gif ,kokiems dar nykštukams biggrin.gif ,mano ugis išvis 160 tongue.gif ,aišku visi stebisi ko taip sedine arti pritraukta, o sakau pabandyk su mano ugiu sankabą pasiekt biggrin.gif ,bet užtat kiekvienoj mašinoj telpi, nereikia galva lubas remti biggrin.gif
Atsakyti
Bet gerokai daugiau yra masinu,kuriu del ugio nelabai iseitu vairuot smile.gif Man net darbe yra dvi pagalves pasiuve,kad galeciau dirbti-tai dabar veziojuosi lengvuskej ir jei ne su savo masina-tempiuosi jas darban biggrin.gif daug kur del trumpu koju sedynes krastas uzspaudzia venas ties sulenkimu,o tai irgi nieko gero (man desine koja jau reiketu operuoti,bet kol dar galiu dirbti-kentesiu smile.gif ).
Atsakyti
Dzu,greituminiam buvai? jei buvai,kaip sekesi?

O mano astroj islindo tas garsas,kurio priezasties niekas negalejo rasti-vis del to kaires puses granata...ir islindo labai aiskiai... schmoll.gif bet kol kas nieko nedarysiu-nera babkiu... schmoll.gif
Atsakyti
dalyvavau, labai patiko, buvo visko, ir slydimų ir vos neapsisukau, bet pirmą vietą moterų klasėje gavau, dėl ko džiaugiuosi, nes tik dviese buvom su kitos markės auto, o subaru tokioj trasoj žymiai pranašesni. Merginų buvo 8.
user posted image
Atsakyti
Saunuole,sveikinu 4u.gif bet tai nieko sau kiek merginu,ir tai greituminiame bigsmile.gif O kas uzeme trecia vieta? Kas antra tarp merginu tai zinau tikriausiai,jei tai tas pats greituminis smile.gif
Atsakyti
dėl trečios vietos mane labai nustebino, ja tapo mergina, kuri irgi svc treniruotėse pradėjo važiuot vos prieš kelis mėn.,su bmw automobiliu, ji pračiuožė bazę gal vieną, ar du kartus, ir vistiek liko trečia. Labai neblogus laikus rodė išties. Aišku, šiaip ji važinėjo kažkiek kad ir ne varžybose, bet tai kačiargoje, tai dar kur, nes vaikinas driftuoja, irgi dalyvauja, tai irgi padeda ir palaiko. Va tokie būna užslėpti talentai smile.gif

Atsakyti
Ne tik talentai,bet dar ir darbas idetas smile.gif
Atsakyti
gaila, nėra prie vilniaus nieko pan pasitreniruot, nes greičio skirtumas jau labai didelis net ir nuo važiavimo narvydiškėse. Greičio nebuvo kada žiūrėt, bet vienoje vietoje buvo kažkur 6 t.apsukų trečiu bėgiu, tai čia jau virš 100 km.h
Atsakyti
Tai greituminis ir yra greituminis...as net i Kacerga pasitreniruot negaliu nuvaziuoti,nes ir salmu reikia,na,ir po ratais visiems maisyciausi su savo astra-ne jai tokie greiciai...tai tenka letuminiais tenkintis...ir tuos pacius tenka stipriai riboti del finansu...brangus cia malonumas,o atsisakyti irgi neiseina...meginau mesti ne karta sita reikala-nesigavo... smile.gif
Atsakyti
džu, sveikinu thumbup.gif su kiviuku prieš subarus tikrai yra kuo didžiuotis smile.gif
aš šiemet į greituminius dar nelįsiu, dar reikia prie astros priprasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 03 rugpjūčio 2014 - 17:07
džu, o kur pirštines pirkai? Žiūriu, kad per tokius karščius reikalingas daiktas varžybose bus g.gif
Atsakyti
pirštines ir šalmą pirkau tanagros pardutuvėj - http://www.trt-shop.eu/
šalmas privalomas, tai pagalvojau, kad ateity irgi planuoju į greituminius, tai pravers, o pirštines paėmiau, nes man ir šiaip delnai prakaituoja, taip jau nuo vaikystės yra, o kai važiuoju, nespėju delnų valyt, rankos slysta, tai pažiūrėjau, kad bus virš 30 šilumos, sakau, jau gal ir laikas nusipirkt smile.gif abu jie be homologacijos, kartinginiai skaitosi, užtad kaina mažesnė, o savo funkciją atlieka. Pirštinės su dirbtine oda iš vidinės pusės ir dar tokiais kaip gumos intarpais, kad geriau sukibtų. Dėl šalmo buvo bajeris, įsėdau, ir vos tilpau, taip neįprasta, kad galva remiasi į šoninį statramstį, išsigandau, kaip čia išvis reiks važiuot taip, bet nieko, atradau pozą sėdynėj ir susitalpinau kažkaip. smile.gif
Atsakyti