Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

jaučiu, ne visur gali sutikt taip, reiks pabandyt smile.gif
pas mane tai, jaučiu, ir taip dalis svarelių pabėgo su tokiais važinėjimais.
Bet tai šiandien ir ekstremalu bus važinėt tokiu oru, pamenu žiemą treniruotę prie minus šešiolikos gal dieną, kai justas dar ir stogą nusiėmė biggrin.gif irgi buvo gan ekstremalu.
Atsakyti
džu, smagu buvo susimatyti gyvai, nors ir tik porai minučių 4u.gif
karšta karšta buvo, net ir su kondiške doh.gif o variklis kaip užkaito.
Atsakyti

buvo malonu pasimatyt, graži plaukų spalva mirksiukas.gif
aš tai visas varveklis buvau, per nosį prakaitas kapsi, kondyškės nėra, tik žiūrėjau, kad koks geras bimbalas iš pievos neįskristų, kaip trakų aikštelėj buvo, kaip per pusę rankos, atrodo, palei nosį zvimbt pradėjo biggrin.gif bet šiaip praėjo visai neblogai, prisimiau kelias savo klaidas, kaip per vėlyvą stabdymą, ant dviejų paskutinių fyškių pasimokiau su rankiniu apsukt, ir šiaip, seniai gyvatėlės nevažiavau, teko taip pat prisimint smile.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif ai aš turiu visą komplektą efektingų atributų, kabrioletas - puikus visko papildymas laugh.gif
aš irgi senas klaidas bandžiau taisyti, o su rankiniu nesėkmė unsure.gif kadangi mano kojos trumpos, sankabą pasiekti sunkoka + kairė koją su bėdom, sėdynė pristumta priekin maksimaliai, tai aš rankinio negaliu pakankamai stipriai ir efektyviai užtraukti, kad vertėtų jį naudoti. Kiek bandžiau šiandien, tai atrodė, kad jei dar stipriau truktelėsiu, tai raumenis pasitempsiu...
Atsakyti
rankiniui nereikia sankabos, pristabdai, koja, nuimta nuo gazo, susuki vairą ir trauki. Aš kažkaip irgi anksčiau galvojau, kad reikia sankabą mint, bet, pasirodo, čia galu varomoms galioja. ax.gif Ko tik nepadariau, kad rankinis veiktų normaliai, du kartus variau, vieną kartą keitė diskus su kaladėlėm, vistiek nestabdė, kaip turėtų, paaiškėjo, kad trosai jau atgyveno savo, taigi, ir tuos pakeičiau, dabar kala kaip turi būt thumbup.gif jeigu viskas tvarkinga, rankinis traukiasi pakankamai lengvai.
Dabar man tik baisiai norisi normalesnių sėdynių, nes mano visiškai neprilaiko ir didesniuose posūkiuose jau reikia gerai į grindis įsispirt doh.gif ir dar šalmuko reiks greituminiam, bet, mačiau, tų būna nebrangiai pirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 26 liepos 2014 - 22:28
QUOTE(džu @ 2014 07 26, 23:27)
* rankiniui nereikia sankabos, pristabdai, koja, nuimta nuo gazo, susuki vairą ir trauki. Aš kažkaip irgi anksčiau galvojau, kad reikia sankabą mint, bet, pasirodo, čia galu varomoms galioja. ax.gif 
* Ko tik nepadariau, kad rankinis veiktų normaliai, du kartus variau, vieną kartą keitė diskus su kaladėlėm, vistiek nestabdė, kaip turėtų, paaiškėjo, kad trosai jau atgyveno savo, taigi, ir tuos pakeičiau, dabar kala kaip turi būt thumbup.gif    jeigu viskas tvarkinga, rankinis traukiasi pakankamai lengvai.
* Dabar man tik baisiai norisi normalesnių sėdynių, nes mano visiškai neprilaiko ir didesniuose posūkiuose jau reikia gerai į grindis įsispirt  doh.gif   ir dar šalmuko reiks greituminiam, bet, mačiau, tų būna nebrangiai pirkt.
* Neaiškiai gal surašiau (eilinį kartą biggrin.gif). Kadangi mano sėdynė maksimaliai pristumta prie vairo, tai rankinis man gaunasi ne šalia kojos, o tolokai, tad norint staigiai stipriai patraukti aš galiu vos ne ranką išsisukti. Tuo labiau, kad pas mane jį reikia pakankamai aukštai užtraukti, akd efektas būtų (pats Andrejus taip sakė)
* Pas mane jis veikia gerai - Andrejus be problemų užtraukė, o man grynai dėl padėties taip neišeina.
* Sėdynės šitame auto pas mane jau geros, ale va alkūnės remiasi į tuos šoninius prilaikančius atsikišimus doh.gif Vis tie mažo ūgio džiaugsmai... Reik pratintis rankas atitinkamai dėlioti sukinėjant baranką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 26 liepos 2014 - 23:03
aišku dabar 4u.gif
o koks tavo ūgis? rolleyes.gif
Atsakyti
163 smile.gif Andrejus sakė, kad žemesniems nei 168-170 cm būna problemos su tokiais dalykais
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 27, 14:55)
163 smile.gif Andrejus sakė, kad žemesniems nei 168-170 cm būna problemos su tokiais dalykais


Mano 162 smile.gif irgi turiu problemu su sitais dalykais smile.gif + negaliu stabdyti kaire koja-o labai noreciau ismokti,deja,sedziu per arti vairo kad kaire koja stabdi pasiektu... schmoll.gif Rankini uzsitraukiu,bet negaliu jo naudoti del kito dalyko (man rodos,rasiau jau...)-kaire ranka del nepatogios vairo padeties (tiksliau-pakelta alkune,man vairas turetu guleti ant keliu kad normaliai isvairuociau...) nepajegiu jo issukti,del to kaltos mano kaklo isvarzos,ir man labai pikta kad del kazkokios fignios negaliu ismokti kazko daugiau... schmoll.gif
Nykstukams blogai gyventi siame pasaulyje-ta supratau sedusi uz autobuso vairo,bet galima guostis mintimi,kad milzinams irgi ne ka geriau... bigsmile.gif
Siandien isbandziau save naujam amplua smile.gif + gavau su fura trasoje pasivazineti smile.gif Ziauriai nudegiau kojas,bus nekazka rytoj darbe(buvau su sortais)... rolleyes.gif
Atsakyti
užtad svoriai maži, mašinos nereika lengvinti biggrin.gif kaip pūkeliai, nesijaučiat.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 28, 00:13)
užtad svoriai maži, mašinos nereika lengvinti biggrin.gif  kaip pūkeliai, nesijaučiat.


Aga...o ypac malonu,kai orines sedynes davikliai nepripazista tavo svorio,isvis taves "nemato",ir nuo kiekvieno krestelejimo iskelineja i padanges,tik jauti,kaip kojos nuo pedalu atitruksta...arba nuleidzia visiskai zemyn,kur nors posukyje... schmoll.gif Tai viena ranka ant vairo,o kita sedynes reguliatoriu prilaikai... doh.gif Mazo svorio "pliusai" ,taip sakant... mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai taip pasitaikė dėl išklišusios sėdynės, jau ji vargšė taip nestabiliai stovi, kad aš kai įsiremiu, ji po truputį atsitraukinėja, per treniruotę kaip spustelėjau gaziuką, žiūriu, kad vairas iš rankų ištrūko net blink.gif
šiaip pasėdėjau subaru sėdynėj, pasirodė visai patogios ir pigiau, nei pirkt lopšius, bet tuo pačiu visai neprasti rekarai, gerai apglėbia, galvoju bandyt prisitaikyt.
Dar atsirado viena bėda-nusibaigė sankaba visiškai..ir čia prieš pat greituminį.. verysad.gif neplanuotai teks skirti tam dėmesį.
Atsakyti