Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

QUOTE(Vėja2 @ 2014 07 09, 08:28)
Vat ir žiuriu kad registracijos pradžia buna kokia 6 val. ryto atidaryta, o jau vakare viskas užimta  biggrin.gif  ,reikia ištisai prie kompo sedet ir laukt  biggrin.gif

Nee...taip anksti nebuna,apie kokia 10 gal smile.gif bet jei kasdien pirmoj dienos pusej ilysi i fb-tikrai pagausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 09, 16:51)
rugpjūčio 2d.

susidarė moterų grupė  drinks_cheers.gif
tik reiks prieš tai ir man pasiimt treniruotę pas andrejų, reikia bėgius pasimokint jungt, o ne tik pirmu, kaip lėtuminiam biggrin.gif
hm, teoriškai ir aš visai galėčiau sudalyvauti, bet gal greituminiams man per anksti biggrin.gif
Kada imsi - mažu prasilenksim? Aš liepos 26 važiuoju smile.gif
Atsakyti
dar nežinau, šį savaitgalį tai ne, galvoju, gal iki alytaus palėkt, bus slalomas šeštadienį, o toliau žiūrėsiu, kuomet bus laisva, tai ir reiks nulėkt. Jetus, šiemet nei į kaimą žolės pjaut, nei sode nepadedu per tas mašinas blush2.gif
Atsakyti
Kam aktualu-fb ka tik paskelbta registracija i svc slalomo treniruote.
Atsakyti
būsiu smile.gif
Atsakyti
As tai ne,nes tai darbo diena,o as zmogus dirbantis smile.gif
Atsakyti
man tai gerai, kad yra dvi grupės, į pirmą nespėčiau, o, va, į antrą, pasiimu persirengimui, prie darbo šoku į treningus ir wuolia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 09, 12:23)
drinks_cheers.gif juk būna, kad kokia vieta atsilaisvina ir apie tai praneša FB
Uuuuu, kada bus?  bigsmile.gif Aš jau sutariau dėl ind. pamokos pas Andrejų - išbandysim naujoką smile.gif

važiuosiu po tavęs šeštadienį pas andrejų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ooooo liuks bigsmile.gif
Atsakyti
Man kol kas uzsirauke treniruotes,nebent atbuliniu nuvaziuot pasivazinet smile.gif Nusipirkau 4 ratlankius,juo reikia isplauti ir nudazyti-visa tai darysiu namie,vonioje plausiu ir kambary greiciausiai dazysiu... doh.gif Tada reikes nusipirkti dvejas naujas padangas,o ant senu ratlankiu uzdeti padangas drozimui...neturiu laiko visai tai padaryt,o dabar turimu gumu nenoriu gadinti... doh.gif Sudrozimui padangu tai turesiu dafiga,galu gale,galima bus kad ir pakelese pasirankioti,uzmontavimas be balansavimo-5lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 25, 19:21)
Man kol kas uzsirauke treniruotes,nebent atbuliniu nuvaziuot pasivazinet smile.gif Nusipirkau 4 ratlankius,juo reikia isplauti ir nudazyti-visa tai darysiu namie,vonioje plausiu ir kambary greiciausiai dazysiu... doh.gif  Tada reikes nusipirkti dvejas naujas padangas,o ant senu ratlankiu uzdeti padangas drozimui...neturiu laiko visai tai padaryt,o dabar turimu gumu nenoriu gadinti... doh.gif  Sudrozimui padangu tai turesiu dafiga,galu gale,galima bus kad ir pakelese pasirankioti,uzmontavimas be balansavimo-5lt  rolleyes.gif

kur čia taip užmontuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 25, 23:34)
kur čia taip užmontuoja bigsmile.gif

Be balansavimo tiek kainuoja,tik guma uzmauti smile.gif Mane cia servise paprotino berniukai,sako,kam jums balansavimas aikstelei,belekokias uzsimaukit ir viskas smile.gif Sake,drifteriai taip daro,kai vaziuoja padangu zudyt smile.gif
Atsakyti