Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

vitą žinau, dar iš seniau esu mačiusi jos važiavimus, vienam slalome ji beveik visus vyrukus ant ausų pastatė, berods, antra liko, kiek buvo nepatenkintų biggrin.gif jos važiavimai man buvo kažkas nepasiekiamo smile.gif o susitikom varžybose jau šiemet crx atidaryme pavasarį, tuomet jos toli gražu nepavijau, o ir dabar, manau, dar nepavyčiau, bet aš po truputį mokausi, manau, dabar jau kiek drąsiau važiuoju. smile.gif
kaip bus toliau, matysim, visad sakau, kad negali būti visi nugalėtojai, kažkas turi būt ir antras, ir trečias, ir paskutinis, man tai teikia malonumą, todėl, manau, dar dalyvausiu smile.gif gailiuosi tik, kad nepradėjau anksčiau, dabar jau ir amžiaus yra, vis ne niolika smile.gif
Atsakyti
Nu jūs pavarot - man iki bendros klasės pirmų vietų toli toliii.....
Nesudalyvausiu ateinančiam pajūrio slalomo etape, nes būsiu tuo metu Vilniuj ar šalia jo. Bet reiks tam savaitgaliui užsisakyt ind. pamoką bigsmile.gif Šiaip ko gero ir be tos pamokos jau būčiau pasiryžusi sudalyvauti varžybose su nauju žvėriuku rolleyes.gif Tik va padangos jo man baisiai baisiai nepatinka - net gana ramiai posūkiuose važiuojant cypia doh.gif O Klaipėdoj naudotų pasirinkimas baisiai mažas..
Atsakyti
būna dar suvedimo trūkumas, kai cypia, arba, kai kažkuri potuštė. ax.gif
man per tech komisiją prisikabino, sako, ko padangos plikos, sakau, kur plikos, naujos dar, prieš mėn pirkau biggrin.gif bet per tuos draskymus man kantus nuėdė visiškai priekinėms doh.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 08, 10:06)
būna dar suvedimo trūkumas, kai cypia, arba, kai  kažkuri potuštė. ax.gif
man per tech komisiją prisikabino, sako, ko padangos plikos, sakau, kur plikos, naujos dar, prieš mėn pirkau biggrin.gif  bet per tuos draskymus man kantus nuėdė visiškai priekinėms doh.gif
Kaip tik galvoju šiandien nuvažiuot važiuoklę iškratyt, pažiūrėsim ką papasakos. Vienas guolis gale ūžia, tikiuosi nieko rimto daugiau nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 07, 23:55)
gailiuosi tik, kad nepradėjau anksčiau, dabar jau ir amžiaus yra, vis ne niolika smile.gif


Bliamba nejuokink... doh.gif lotuliukas.gif Tau gal savo pasa parodyti??? As isvis uz vairo pirma karta gyvenime jau "pod sorok" sedau lotuliukas.gif Siaip tai irgi labai gaila kad taip velai i sita ikritau,vienu metu isvis labai grauziausiu,isivaizdavau,kiek buciau galejusi pasiekti jei taip anksciau...bet is tikruju gyvenimas viska sudelioja tiksliai taip,kaip turi buti ir kada turi buti...ir,kaip Andrejus pasake-geriau yra daryti veliau,negu niekada nedaryti,o kad per velai-galesi pasakyti tik tada,kai jau busi negyvas... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 07 08, 09:39)
Nu jūs pavarot - man iki bendros klasės pirmų vietų toli toliii.....
Nesudalyvausiu ateinančiam pajūrio slalomo etape, nes būsiu tuo metu Vilniuj ar šalia jo. Bet reiks tam savaitgaliui užsisakyt ind. pamoką  bigsmile.gif Šiaip ko gero ir be tos pamokos jau būčiau pasiryžusi sudalyvauti varžybose su nauju žvėriuku  rolleyes.gif Tik va padangos jo man baisiai baisiai nepatinka - net gana ramiai posūkiuose važiuojant cypia  doh.gif O Klaipėdoj naudotų pasirinkimas baisiai mažas..

Gal kokios ziemines ar universalios,minksto misinio?O dabar kai karsta... g.gif Kai busi Vilniuje-tuo paciu ir padangu pasiziurek ax.gif Cia dafiga to pasirinkimo... ax.gif
As cia perku http://www.balsana.l...t1NBoCeo7w_wcB#
dar sako cia neblogai http://www.balsana.l...t1NBoCeo7w_wcB#
abi sios vietos labai netoli viena kitos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 08, 14:14)
Bliamba nejuokink... doh.gif  lotuliukas.gif Tau gal savo pasa parodyti??? As isvis uz vairo pirma karta gyvenime jau "pod sorok" sedau  lotuliukas.gif 

Gal kokios ziemines ar universalios,minksto misinio?O dabar kai karsta... g.gif  Kai busi Vilniuje-tuo paciu ir padangu pasiziurek  ax.gif  Cia dafiga to pasirinkimo... ax.gif
As cia perku ...
Nu tikrai, džu biggrin.gif Niekada nėra per vėlu pradėti smile.gif Kadangi aš tai darau savo malonumui, į profus netaikau, tai dzin tas amžius irnesakyk.gif
Dėkui už rekomendaciją - turėsiu omeny 4u.gif
Pasitikrinau važiuoklę - prieky suvedimas blogas (man ir pasirodė, kad mašina plaukioja biškį), gale vienas amortikas beveik miręs, su stabdžiais kažkas negerai, na ir ūžiantis guolis yra. Ir taip, padangos žieminės, o prieky dar ir plikos. Bus išlaidų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 07, 23:08)
jeigu ne paklydimas, primečiau, kad fwd klasėj kažkur 5 būčiau, tarp šitų profų tai čia kažkas wow, net pati nepatikėjau blush2.gif

Nu jus merginos ir pavarot bigsmile.gif ,tikros profes bigsmile.gif ,Denaxa sveikinu su 1 vieta 4u.gif
Mano mašinukas atostogauja kartu su manim, net atpratau važinet, gerai butu kada i ind. treniruote susiruošt, kažkaip keistai, kai pastovi ilgiau mašina, kai pradedi važiuot atrogo kažkur prie ratu kažkas prikepa, nebevažiuoja išpradžiu, po to jau normaliai,nesveika mašinukui ilsietis smile.gif
Atsakyti
Veja,aciu 4u.gif

Gana daznai organizuojamos bendros treniruotes,pasek kada registracija buna ir varyk,bet tik reikia registracijos pradzia pagauti-labai greit uzsipildo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 08, 22:55)
Veja,aciu 4u.gif

Gana daznai organizuojamos bendros treniruotes,pasek kada registracija buna ir varyk,bet tik reikia registracijos pradzia pagauti-labai greit uzsipildo smile.gif

Vat ir žiuriu kad registracijos pradžia buna kokia 6 val. ryto atidaryta, o jau vakare viskas užimta biggrin.gif ,reikia ištisai prie kompo sedet ir laukt biggrin.gif
Atsakyti
reikia sekt feisbuką smile.gif
aš bandau rašytis į pirmą greituminį mažam renginuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 09, 09:25)
reikia sekt feisbuką smile.gif 
aš bandau rašytis į pirmą greituminį mažam renginuke smile.gif
drinks_cheers.gif juk būna, kad kokia vieta atsilaisvina ir apie tai praneša FB
Uuuuu, kada bus? bigsmile.gif Aš jau sutariau dėl ind. pamokos pas Andrejų - išbandysim naujoką smile.gif
Atsakyti
rugpjūčio 2d.
http://subaruklubas....ive-t21335.html
susidarė moterų grupė drinks_cheers.gif
tik reiks prieš tai ir man pasiimt treniruotę pas andrejų, reikia bėgius pasimokint jungt, o ne tik pirmu, kaip lėtuminiam biggrin.gif
Atsakyti