Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

va, va, aš savo stengiuosi savo abi prajudint, nesveika automobiliui stovėt smile.gif
kiek viso tų mašinų turi? opeliukas, dukros renukas ir dar kažkas?
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 06, 00:29)
va, va, aš savo stengiuosi savo abi prajudint, nesveika automobiliui stovėt smile.gif
kiek viso tų mašinų turi? opeliukas, dukros renukas ir dar kažkas?


Savo-tik opeliukas ir dabar dar renukas. Tas dar kazkas,kuo reikia rupintis ir kas atima daugiausiai laiko-mano darbine,mersiukas smile.gif Ji man pinigus uzdirba,kuriuos mazosios suryja biggrin.gif
Atsakyti
suprantamas reikalas, aš irgi dirbu dėl saviškių biggrin.gif šį mėn tik spjoviau ir nuėjau sau apsiprekint truputį drabužių, o tai visai per jas apsileidau ax.gif
Atsakyti
Kaip sekėsi, merginos? ax.gif
Atsakyti
Neblogai, denaxa, šaunuolė, atlaikė varžybas be klaidų, todėl paėmė merginų klasėje pirmą vietą, aš po jos smile.gif iš tikro tai trasa ant popieriaus nebuvo sunki, bet realiai rankom padirbėti vietomis oi, kaip reikėjo smile.gif
visą dieną ant to karščio buvo sunkoka, išgėrėm tris bambalius vandens, įdegiau rankas pagal rankoves ir dar šiandien ausys peršti biggrin.gif
Atsakyti
Is tikro tai dzu afigenai gerai vaziuoja,ir man iki jos toli toli toli... 4u.gif Tik man pavyko deka maximalaus susikaupimo nenugrybauti trasoje,o klaidu paciam vaziavime tai dariau nemazai...man pasiseke,nes nepasiseke dzu,o kita varzove blogai jautesi nes buvo persikaitinus...bet kita karta as gal jei iseis su clio atvaziuosiu biggrin.gif

Dzu,ar meginaisi per laisvus vaziavimus su rankiniu,ar gavosi? man nelabai,priezastis kaip ir sakiau-neuzteko kaires rankos kad vaira issukti... blush2.gif Bliamba,kaip apmaudu,kai sveikata koja kisa...jei vairo padetis butu patogesne,pvz.,kaip autobuse ar furoje (kai gali vaira ant keliu pasideti ir sukti nuleista zemyn ranka)-tada problemu nebutu viena ranka isvairuoti...darbine taigi posukiuose viena suku... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 07, 13:10)
visą dieną ant to karščio buvo sunkoka, išgėrėm tris bambalius vandens,  įdegiau rankas pagal rankoves ir dar šiandien ausys peršti biggrin.gif
Labai bjauru toks karštis - man antros varžybos kliuvo per tokią kaitrą. Nespėjau vandens gerti ir į krūmus lakstyti biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 07 07, 16:43)
Is tikro tai dzu afigenai gerai vaziuoja,ir man iki jos toli toli toli... 4u.gif Tik man pavyko deka maximalaus susikaupimo nenugrybauti trasoje,o klaidu paciam vaziavime tai dariau nemazai...man pasiseke,nes nepasiseke dzu,o kita varzove blogai jautesi nes buvo persikaitinus...bet kita karta as gal jei iseis su clio atvaziuosiu biggrin.gif
Sveikinu 4u.gif O ta kita varžovė - kuri daug treniravosi prieš tai?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 07, 16:53)
Sveikinu  4u.gif O ta kita varžovė - kuri daug treniravosi prieš tai?

Aciu smile.gif Taip,tik ji ir be treniruociu gerai vaziuoja smile.gif

Vis tik stipriai nudegiau vakar rankas,desine labiau,o siandien ta pati desine dar visa darbo diena po tiesioginiais saules spinduliais buvo,tai dabar isvis skauda...po varzybu neskaudejo dar tas nusvilimas,bet po darbo dienos tai jau ne kazka... schmoll.gif
Atsakyti
kur jau ten afigienai blush2.gif be tapkės minimo dar ir trasoj reiktų išmokti galvoti, džiaugiuosi bent tuo, kad jau po truputį pradedu suprasti, kaip nusibraižyt trajektorijas, na, bent jau pėstute vaikštant ax.gif
denaxa, jūs su jolita lygiavertės varžovės, jinai treniravosi, o tu po tokios pertraukos ir dar su universalu, labai gražiai suvažiavai, šaunuolė mirksiukas.gif
rankinį pabadžiau keliose vietose truktelti, bet nesigavo apsukti, reiks geriau treniruotėj pasipraktikuoti, kai daugiau laiko yra smile.gif
o maniškis kaip nusvilo, tai išvis vakar tepliojau visą vakarą veidą tepalu ir šiandien dar, net patino, kokį nudegimą gavo, tikras indėnas smile.gif
beje, yra, mačiau, ir kelis straipsniukai ta tema
http://vz.lt/article...slalomo-trasoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 07 liepos 2014 - 16:37
Aha,straipsniuku yra smile.gif Jau fb maciau smile.gif

Dzu,kai ismoksi galvoti trasoje-visiems vyrams sluostysi nosis,jau dabar tavo laikai "vyriski" buvo,ir jei ne tie pasiklydimai... ax.gif
Atsakyti
jeigu ne paklydimas, primečiau, kad fwd klasėj kažkur 5 būčiau, tarp šitų profų tai čia kažkas wow, net pati nepatikėjau blush2.gif
iš tikro, tai šeštadienį dar širvintose dalyvavau, tuomet situacija susiklostė mano naudai, būčiau likus 4 fwd klasėje, bet konkurentui sugedo greičių dėžė paskutiniame važiavime, taigi, grįžau irgi su keliomis dovanėlėmis rolleyes.gif
aš sakau, kad nu čia vistiek netikras laimėjimas, bet man visi aiškina, kad čia ir yra sportas, kai ne tik žmogaus jėgos, bet ir technika negali pavesti, t.y.ruoši save, ruoši automobilį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 07 liepos 2014 - 21:10
Tai va va,apie ka as ir kalbu smile.gif Yra tokia Vita Silinyte,su balta honda vaziuoja (snaigute tokia),tai is moteru ji tau butu lygiaverte priesininke.O daugiau tai tau nera ka veikti moteru klaseje... bigsmile.gif
Atsakyti