Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

ne, na, sakau, gal spyruokles kokias kietesnes įdėjai smile.gif
aš visai norėčiau pakietint pakabą, nes ant posūkių virsta, kaip vežimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 03, 11:56)
Stabilumas labai priklauso nuo to,kokius amortizatorius susidesi,ir nuo svorio centro aukscio  smile.gif
Tai va, kad tos micros trumpos ir gana aukštos, tai svorio centras tikrai nežemai turėtų būti smile.gif
QUOTE(džu @ 2014 07 03, 12:57)
aš visai norėčiau pakietint pakabą, nes ant posūkių virsta, kaip vežimas smile.gif
Maniau, kad civicų pakaba ir taip prie kietesnių g.gif Astros minkštesnė už seato, nors bendrai paėmus nesiskaito minkšta smile.gif
Atsakyti
būna ir minkštesnių, bet nuotraukos parodo, kad momentais gali galvą į arką įkišt, koks tarpas randasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 03, 16:41)
būna ir minkštesnių, bet nuotraukos parodo, kad momentais gali galvą į arką įkišt, koks tarpas randasi biggrin.gif
dėk didesnius ratus, daryk rimtą dropą ir nebesimatys nieko nuotraukose lotuliukas.gif
Atsakyti
tada bus išvis karieta biggrin.gif neišeina man dropas dabar, ratai netelpa, išlindę, iškėliau, kiek įmanoma-vis tiek tarkuoja kraštus ant posūkio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 07 03, 15:01)
Astros minkštesnė už seato, nors bendrai paėmus nesiskaito minkšta smile.gif


Astros F kieta,mieste posukius 4 pavara isimineju jei nieks priekyje neuzstabdo,perdaug ant sono nevirsta... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2014 07 03, 12:57)
ne, na, sakau, gal spyruokles kokias kietesnes įdėjai smile.gif
aš visai norėčiau pakietint pakabą, nes ant posūkių virsta, kaip vežimas smile.gif

tai gal amortizatoriai jau nekazka? g.gif
Atsakyti
mano koilai geros būklės, bet jie minkšti, jau perkant žinojau, bet tada dar nelabai apie slalomus galvojau rolleyes.gif
dar iš tikro galvoju, kad gali būti dėl galinio stabilizatoriaus nebuvimo, sudėjus naują išmetimą, tas netilpo, dabar reikia perdarinėt.
Atsakyti
Reikia kietu amortizatoriu,ir nevirs taip smile.gif

Rytdienos kovai nusiteikus? mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia, tik reikia tam skirt kelis tūkstantėlius, tai šį sezoną vargiai, gal per žiemą surinksiu, bus ramiau, civikėlis stovės garaže, bus galima jam kažką nupirkti. smile.gif
Apie ryt stengiuosi negalvoti daug, truputį baisoka, kažkada, kai žūrėdavau svc trasas, sakiau, kad jų neįmanoma atsiminti, ir aš niekada nepravažiuočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 05, 17:36)
reikia, tik reikia tam skirt kelis tūkstantėlius, tai šį sezoną vargiai, gal per žiemą surinksiu, bus ramiau, civikėlis stovės garaže, bus galima jam kažką nupirkti. smile.gif
Apie ryt stengiuosi negalvoti daug, truputį baisoka, kažkada, kai žūrėdavau svc trasas, sakiau, kad jų neįmanoma atsiminti, ir aš niekada nepravažiuočiau smile.gif


Amortizatoriams nereikia keliu tukstanteliu,na,nebent sportinius reguliuojamus desi...as dedu paprastus stokinius,tik kietesnius...
Nera sudetingos tos svc trasos,isiminsi,nieko sudetingiau negu kad per treniruotes smile.gif

Man astra siandien prie maxes cirka iskrete-parkuojantis uzsikirto atbulinis... doh.gif bliam,nesuprantu,nei kas,nei kodel...telefona palikau namie,nei kam paskambint nei ka...isikaliau avarinius ir davai krapstytis po kapotu...atleidau sankabos trosa daugiau (kadangi uzsikirte,galejau ta padaryti viena ax.gif ),atbulinis neissijungia o su juo nevaziuoja...uzsikirto arba kulise,arba deze,greiciausiai deze... g.gif vnz.,per jega ismusiau,daviau gazo gerai ir atsoko...po to vel viskas gerai buvo,tai likau visiskai nesusipratusi...siaip astra mano labai pavydi,viso demesio nori tik sau,o cia kieme dar viena atsirado...nu vnz... doh.gif Pagrasiau,kad jei kaprizus rodys-i lauzyna priduosiu...itariu-nepatikejo... doh.gif
Atsakyti
visų galų meistras, turėjo geras vaizdelis aikštelėj būt drinks_cheers.gif
aš savo irgi pašnekinu, grasint negrasinu niekuo, bet, jeigu viskas gerai, per vairą paglostau biggrin.gif
Atsakyti
Tai vat as irgi vis glosciau glosciau...siandien pirma karta pagrasiau,o tai jei vel kaprizai prasides... doh.gif Jei labiau pradedu sokineti apie darbine o saviskei maziau demesio-tai ji buna kaip uzkeikta gesti pradeda... doh.gif Demesio reikalauja doh.gif Cia ne ta masina,kad stovetu ramiai sau pastatyta,ji vaziuot megsta smile.gif

O vaizdzelis tai jo,itariu-neblogas buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 05 liepos 2014 - 22:59