Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Pas mus saulėta nuo pat ryto biggrin.gif
Atsakyti
Little feet kaip fainai atrodo mašinukas thumbup.gif kabrioletas thumbup.gif ,kelintu metu, o savo sena parduosi?
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2014 07 01, 11:19)
O as nusipirkau reno clio uz 1500+dvi naujos ziemines padangos  ax.gif Dabar ji servise,remontas,man atrodo,apie 2000 sieks...siandien va meistras paskambino-dar viena "slieka" atrado,tai dar +250 i bendra darbu samata...bet tai ko noret jei masina is algos pirkta... doh.gif

Denaxa pagaliau tavo dukra gales važineti smile.gif ,man tai RENAULT patinka, nors ir kas ka besakytu, tikrai geras variantas kainu+kokybes santikiu, aš su savo 2 metus važinejau beveik nieko nekeisdama, visai gerai buvo prižiuretas mašinukas smile.gif , po to jau pradėjo byret, bet nera ko noret tokiu metu, o vat šia vasara rudžiai pradejo list doh.gif ,tai jau kažkaip baisu darosi, nors TA be priekaištu
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2014 07 01, 17:52)
Little feet kaip fainai atrodo mašinukas  thumbup.gif  kabrioletas  thumbup.gif  ,kelintu metu, o savo sena parduosi?
4u.gif Laukiu dabar tikro atšilimo - mėgausiuos kabriko privalumais cool.gif 2001 metų. Senuką parduosiu būtinai, neturiu nei pinigų, nei noro dvi laikyti. Tuo labiau, kad ir nėra prasmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 01, 12:53)
turi minty moterį su lexusu? smile.gif  paskutines treniruotes jinai varė po keturias valandas, ta prasme, per dvi grupes, gal ruošėsi smile.gif  aš tai kažkaip nei karto nevažiavau per dvi treniruotėj.


taip...o blyn,tai jau bus prisitreniravusi...aisku,kad ruosesi... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Little feet @ 2014 07 01, 13:40)
O tai opelis į (ne)užtarnautą poilsį? Ar Clio labiau dukrai skirtas?

Clio-aisku,dukrai,man ji biski per maza,na,ir tokia juk tik miestui ir tetinka ax.gif Opeliui iki poilsio dar labai toli,jai pats gazas dabar ax.gif
Atsakyti
ai, aš kai pagalvoju kartais, nei čia darbas, nei čia kas, hobis ir tiek, kaip išeina, taip, svarbu, pačiam smagu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 02, 12:49)
ai, aš kai pagalvoju kartais, nei čia darbas, nei čia kas, hobis ir tiek, kaip išeina, taip, svarbu, pačiam smagu smile.gif


As irgi-kartais... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2014 07 02, 12:34)
Clio-aisku,dukrai,man ji biski per maza,na,ir tokia juk tik miestui ir tetinka  ax.gif Opeliui iki poilsio dar labai toli,jai pats gazas dabar  ax.gif
Slalomuose tokių mašinų galima išvysti, kad kartais pagalvoji, ka dnėra netinkamų laugh.gif Taip ir toliau opelliukas thumbup.gif
QUOTE(džu @ 2014 07 02, 12:49)
ai, aš kai pagalvoju kartais, nei čia darbas, nei čia kas, hobis ir tiek, kaip išeina, taip, svarbu, pačiam smagu smile.gif
drinks_cheers.gif Tobulėti yra gerai, bet nesinorėtų to darbu paversti smile.gif
Atsakyti
denaxa kapitalinį pasidarė varikliui, tai dar, tikriausiai, draugaus su opeliuku biggrin.gif
aš per treniruotę paėmiau nissan micra pabandyt vienam ratui, buvo ekstrymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 02, 15:59)
denaxa kapitalinį pasidarė varikliui, tai dar, tikriausiai, draugaus su opeliuku biggrin.gif
aš per treniruotę paėmiau nissan micra pabandyt vienam ratui, buvo ekstrymo biggrin.gif
tai aš dėl to ir nusistebėjau - negi išduos ką tik taip išmylėtą opeliuką biggrin.gif
Man tos micros tokios nestabilios atrodo biggrin.gif Pas mus viena mergina su tokiu važiuoja ir pirmas vietas ima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little feet: 02 liepos 2014 - 16:18
Jo jo,tikrai nesiruosiu opeliuko isduoti ax.gif Ji vaziuos tol,kol tik bus dar imanoma gauti daliu ax.gif
Stabilumas labai priklauso nuo to,kokius amortizatorius susidesi,ir nuo svorio centro aukscio smile.gif
Atsakyti
o tu, denaxa, kažką darei dar mašinai? pakabai ar kt.?
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 03, 12:23)
o tu, denaxa, kažką darei dar mašinai? pakabai ar kt.?

Opeliukui? ne,tiesiog tvarkinga priziureta auto,laiku keiciami susideveje mazgai ir tiek...amortizatorius dedu dujinius-jie siek tiek kietesni.Tiktai tiek smile.gif Nieko specialiai nedariau,nes tokiai masinai nieko ir nepadarysi-caravanas juk,ir variklis labai mazas smile.gif
Atsakyti