Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

Dzu,tai iseina,mes is moteru tik dvi busim,tai tarpusavyje kausimes biggrin.gif Siaip tai turint omeny kai kurias aplinkybes tu turi stipriai daugiau sansu buti pirma,as tau nelabai varzove biggrin.gif + tai,kad vaziuosi dviejose klasese-labai padidina sansus,nes turi papildoma galimybe prasivaziuoti ir isiminti viska,issitaisyti klaidas...vienoje klaseje kai vaziuoji tai ne kazka,+ dar labai pavargsti laukti pravaziavimo kol visi po du kartus atpylina,demesys atbunka vien nuo laukimo doh.gif





Atsakyti
Tai gal olia dar bus?
o šiaip, aš visad sumaišau trasas, taip kad galiu likt paskutinė, labai dideli šansai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 30, 09:22)
* Mums kaip tik paskutinę treniruotę andrejus aiškino, kad visi langus vairuotojo užsidarytume, kai važiuojame, nes kai mašina virsta, pasirodo, vairuotojo ranka visada pro langą iškrenta, taigi, lengvai galima likti be jos unsure.gif    aš kažkaip visad iki šiol su atidarytais variau.
* dėl varžybų, tai aš vakar važiavau, bet ne itin sėkmingai blush2.gif
* Man per antrąsias varžybas pasakė, kad reik langą bent vairuotojo pusėje užsidaryti, tai po to važiuoju su uždarytu arba pravertu per porą cm.
* nėra kuo girtis, tai tyli? biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 06 30, 11:00)
Dzu,tai iseina,mes is moteru tik dvi busim,tai tarpusavyje kausimes biggrin.gif
ooo, kaip faina thumbup.gif

O aš šiandien grįžau su savo nauju-nenauju mašiniuku, palaikysiu kompaniją denaxai opeliukų fronte smile.gif Tik dar reikės šiek tiek jį patikrinti, šį tą pakeisti, treniruotėj pas Andrejų išbandyti, o tada jau - į trasą smile.gif
Atsakyti
ai, nėr kuo man girtis biggrin.gif po pirmo važiavimo taip užsiparinau, kai sumaišiau, kad buvo užėjus visiška silpnumo akimirka blush2.gif
pasėdėjau, paskui pašnekėjau su kolegomis ir nusiraminau, toliau ėjosi gana neblogai.

p.s. įmesk mašiniuko nuotrauką, kai bus, smalsu pamatyt, kaip smagu atsišviežint su automobiliu thumbup.gif
Atsakyti
O ko taip jautriai sureagavai į klaidą? Susiimk, džu - juk tikrai gali gerai pavaryt mirksiukas.gif

Iš skelbimo foto
user posted image
Realiai jos sidabras čiut čiut melsvas, priekinis stiklas su antirefleksine čiut violetine danga, o stogas - tamsiai mėlynas. Kai turėsiu laiko kokią kitą savaitę padoriau su geru fotiku papyškinsiu.
Duslintuvas kažkoks neaiškus įdėtas, tai kriokia kaip žvėris laugh.gif O dar kai man reik iš naujo mokytis su mechanine važiuoti, tai nuo šviesoforų pagąsdinsiu miestą dar kurį laiką laugh.gif
Atsakyti
ai, dėl to, kad man taip dažnai smile.gif
atrodo visai neblogai mašiniukas drinks_cheers.gif
duslią tik reikia tvarkyt, matei, sugriežtėjo reikalavimai nuo liepos mėn., mano irgi plerpia, bet turiu jam vaistą, taip vadinamą sailencerį. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 30, 12:33)
Tai gal olia dar bus?
o šiaip, aš visad sumaišau trasas, taip kad galiu likt paskutinė, labai dideli šansai biggrin.gif


Zinok as irgi visalaik maisau trasas doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Del langu-as visalaik vaziuoju atidarytu,nes man karsta ir tiesiog negaliu kitaip...sake ir man,bet tai kai as neklausau tai daugiau nebesako... blush2.gif doh.gif

Little-sveikinu su pirkinuku 4u.gif

O as nusipirkau reno clio uz 1500+dvi naujos ziemines padangos ax.gif Dabar ji servise,remontas,man atrodo,apie 2000 sieks...siandien va meistras paskambino-dar viena "slieka" atrado,tai dar +250 i bendra darbu samata...bet tai ko noret jei masina is algos pirkta... doh.gif
Atsakyti
reikia pirkt civikus biggrin.gif
aš saviškiui už 2 štukes pirktam per metus išleidau perpus mažiau, ir tai čia wow smile.gif
reikėjo keist galinius amortizatorius, diskus su kaladėlėm, dar kažką ten krapštėm, ir pati net praėjo tech beveik iš pirmo karto, buvo fyškė atšokus lemputės biggrin.gif
o prieš tai turėtu metus atvažinėjau, nieko nedariau visai, kasdien tarnavo kaip darbinis arkliukas.
clio smagiai turėtų važiuot, bent jau kas turėjęs, taip sako smile.gif

p.s. denaxa, matei, kad mes jau ne dviese svc? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 07 01, 11:04)
reikia pirkt civikus biggrin.gif
aš saviškiui už 2 štukes pirktam per metus išleidau perpus mažiau, ir tai čia wow smile.gif
reikėjo keist galinius amortizatorius, diskus su kaladėlėm, dar kažką ten krapštėm, ir pati net praėjo tech beveik iš pirmo karto, buvo fyškė atšokus lemputės biggrin.gif
o prieš tai turėtu metus atvažinėjau, nieko nedariau visai, kasdien tarnavo kaip darbinis arkliukas.
clio smagiai turėtų važiuot, bent jau kas turėjęs, taip sako smile.gif

p.s. denaxa, matei, kad mes jau ne dviese svc? drinks_cheers.gif

Paziurejau doh.gif Zinok,labai rimta varzove... doh.gif Bliamba bus tikros kautynes doh.gif man jau baisu darosi,teisybe pasakius...dar taip nebuvo... doh.gif biggrin.gif

cliojonke smagi labai,prasivaziavau ir isimylejau...smile.gif na,bet dabar sutvarkius ilga laika nereiks dideliu investiciju-servisas visus "sliekus" i dienos sviesa traukia smile.gif dar tik rudis reikes iki ziemos sutvarkyt-skyliu nera,tik metalas surudijes atsokus dazams...
Civikas-geris,bet,deja,tokios masinos mums su dukra del ugio nelabai...nu mano nosis gal ir kysotu is uz vairo,bet vaiko ko gero visai nesimatytu... doh.gif biggrin.gif Sita clio irgi butu gera,bet ji seniai normalu srvisa maciusi,uztat taip ir yra,zmones juk iprastai vaziuoja tol,kol nesustoja vidury kelio del kokio nors gedimo...o as megstu su tvarkinga masina vazinet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 01 liepos 2014 - 11:11
turi minty moterį su lexusu? smile.gif paskutines treniruotes jinai varė po keturias valandas, ta prasme, per dvi grupes, gal ruošėsi smile.gif aš tai kažkaip nei karto nevažiavau per dvi treniruotėj.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 30, 23:01)
duslią  tik reikia tvarkyt, matei, sugriežtėjo reikalavimai nuo liepos mėn., mano irgi plerpia, bet turiu jam vaistą, taip vadinamą sailencerį. rolleyes.gif
Bagažinėj yra stokinis dusliakas, taip ar taip reikės varyti pas dusliakų remontuotojus smile.gif Ale visai buvau pamiršusi apie pasikeitimą dėl garso doh.gif
Šiandien prasivažiavau be stogo rolleyes.gif Reikės priprasti prie žvilgsnių biggrin.gif
QUOTE(denaxa @ 2014 07 01, 10:19)
Little-sveikinu su pirkinuku 4u.gif
Dėkui 4u.gif Sveikinimai ir tau 4u.gif biggrin.gif O tai opelis į (ne)užtarnautą poilsį? Ar Clio labiau dukrai skirtas?
Atsakyti
Vilniuje taip lietus pliaupia, kad negaliu net pagalvoti, kaip tu be stogo važiuoji biggrin.gif
Atsakyti