Įkraunama...
Įkraunama...

Dalyvaujam patys

širvintose pirma, antra trasa po 2 važiavimus, bet, kadangi keitiesi, tai gaunasi viso 8.
Šiaip, kiek mačiau, kai po vieną, važiuoji 3, max 4 kartus. Dar gerai, kai būna vienas neįskaitinis. Širvintose, deja, visi įskaitiniai.
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 16, 12:53)
aišku, kai pagalvoji, jog varžaisi su žmonėmis, kurie dalyvauja jau po 10 ir daugiau metų, tai nėra taip jau ir blogai pradedančiam. blush2.gif
Bet gi tikrai! Niekad apie tai nepagalvojau g.gif Šiaip kiek aš dalyvavau, tai berods visos ar beveik visos moterys važiuoja su patarėju, o nemaža dalis patarėjų yra taip pat ir dalyviai, tai nemažas pranašumas smile.gif
QUOTE(džu @ 2014 06 16, 13:37)
širvintose pirma, antra trasa po 2 važiavimus, bet, kadangi keitiesi, tai gaunasi viso 8.
Šiaip, kiek mačiau, kai po vieną, važiuoji 3, max 4 kartus. Dar gerai, kai būna vienas neįskaitinis. Širvintose, deja, visi įskaitiniai.
Žiūriu mėgsta porinius važiavimus daryti ten pas jus smile.gif Pajūrio slalome tai ima geriausio važiavimo laiką, o prieš tai buvusiose varžybose skaičiavo bendrai visus važiavimus, tai viena rimtesnė klaida tokiu atveju baisiai brangiai kainuoja
Atsakyti
karaliaus mindaugo taurėje tik poriniai važiavimai padaryti, dar du etapai liko smile.gif
patarėjas gerai, bet ir svorio prideda, be to, labiau gali patarti, kur reikia kokias legendas skaityt, o kai suki vieną po kitos fyškę, nieko nespėja pasakyt biggrin.gif čia nebent morališka pagalba, arba rankinį traukioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 16, 15:03)
karaliaus mindaugo taurėje tik poriniai važiavimai padaryti, dar du etapai liko smile.gif
patarėjas gerai, bet ir svorio prideda, be to, labiau gali patarti, kur reikia kokias legendas skaityt, o kai suki vieną po kitos fyškę, nieko nespėja pasakyt biggrin.gif  čia nebent morališka pagalba, arba rankinį traukioja biggrin.gif
Kiekvienam etape taškai skiriami? Kiek jau surinkai?
Na prisimenant slalomo pamokas, tai gali patarti, kur paspausti, kur pristabdyti, kada sukti, kada dar ne ir pan. Bet aš taip nenorėčiau - noriu pati išmokti smile.gif O fiziškai pagalbos suteikinėti neleidžiama pakeleiviams - jie negali liesti nei rankinio, nei vairo.
Atsakyti
ai, kad nėra šansų kažką laimėt, tai neskaičiuoju, tik antrą etapą važiavau iš šešių, tai žinai smile.gif o gaila, aišku, taurės tokios dailios blush2.gif
mano dar bėda, kad važiuoju be rankinio, o jo tikrai reikia, gaila, kad jis mano automobilyje neveikia ir vis neprisiruošiu susitvarkyt doh.gif
maniškis su manim per treniruotes važiuoja, bet spėk ,ar spėja pasakyt, jei nuvarau ne ten-be šansų, viskas vyksta gan greitai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 16, 14:18)
Bet gi tikrai! Niekad apie tai nepagalvojau  g.gif Šiaip kiek aš dalyvavau, tai berods visos ar beveik visos moterys važiuoja su patarėju, o nemaža dalis patarėjų yra taip pat ir dalyviai, tai nemažas pranašumas smile.gif


Yra taip,kad moterims,kaip silpnajai lyciai ir nelabai mokancioms vairuoti-leidziama vaziuoti su kazkuo... doh.gif Bliam,man savigarba neleistu imti "patareja" i masina jau vien del to (nesijauciu ant tiek neigali vairavime,kad nesugebeciau pati be patarimo vairo susukti schmoll.gif ).Kas del rankinio traukiojimo (kai ta daro pagalbininkas)-tai yra draudziama pagal taisykles kaip nesportiskas elgesys,uz ka yra diskvalifikuojama (na,bet varzybose,nesuderintose su lasf,niekas ten tu reglamentu nesilaiko ir visi daro ka nori).Rimtose varzybose (kad ir svc),tokie "bajeriai" neisdegtu smile.gif. Yra dar vienas dalykas-kai brangi kiekviena sekundes dalele ir reikia maksimalaus susikaupimo-pagalbininkas labai labai trukdo ax.gif .
Atsakyti
yra truputis trukdymo, pvz man važiuojant pasirodė, kad kliudžiau fyškę, maniškis puolė atsisukt, ir viskas, dėmesys į priekį dingo. unsure.gif
per treniruotes kartu važiuojam, nes aš nei velnio nesugebu trasos įsimint iš karto biggrin.gif
per varžybas kai gauni pavaikščiot, turi schemą, paprasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 16, 22:30)
* ai, kad nėra šansų kažką laimėt, tai neskaičiuoju, tik antrą etapą važiavau iš šešių, tai žinai smile.gif  o gaila, aišku, taurės tokios dailios blush2.gif
* mano dar bėda, kad važiuoju be rankinio, o jo tikrai reikia, gaila, kad jis mano automobilyje neveikia ir vis neprisiruošiu susitvarkyt doh.gif
* maniškis su manim per treniruotes važiuoja, bet spėk ,ar spėja pasakyt, jei nuvarau ne ten-be šansų, viskas vyksta gan greitai. smile.gif
* Tai o gal yra šansų? biggrin.gif Aš kai žiūrėjau mūsiškių slalomų pernykščius rezultatus, tai bendroj įskaitoj kai kurie laimi vien dėl to, kad dalyvauja didesniame kiekyje etapų, nors gal ir nepasirodo geriausiai.
* Man reik išmokti su rankiniu trasoje dirbti, nes šioje trasoje būtų pravertę labai. Tiek daug visko dar reik išmokti biggrin.gif
* Jei trasos nevykdymas, tai jo - be šansų smile.gif Aš labiau kalbėjau apie patarimus trajektorijų klausimu - arčiau ar toliau fyškių ir panašiai.
QUOTE(denaxa @ 2014 06 17, 11:06)
Yra taip,kad moterims,kaip silpnajai lyciai ir nelabai mokancioms vairuoti-leidziama vaziuoti su kazkuo... doh.gif  Bliam,man savigarba neleistu imti "patareja" i masina jau vien del to (nesijauciu ant tiek neigali vairavime,kad nesugebeciau pati be patarimo vairo susukti schmoll.gif ).Kas del rankinio traukiojimo (kai ta daro pagalbininkas)-tai yra draudziama pagal taisykles kaip nesportiskas elgesys,uz ka yra diskvalifikuojama (na,bet varzybose,nesuderintose su lasf,niekas ten tu reglamentu nesilaiko ir visi daro ka nori).Rimtose varzybose (kad ir svc),tokie "bajeriai" neisdegtu smile.gif. Yra dar vienas dalykas-kai brangi kiekviena sekundes dalele ir reikia maksimalaus susikaupimo-pagalbininkas labai labai trukdo  ax.gif .
Taip taip taip, aš kai pirmą kartą taisykles perskaičiau net pyktelėjau - kaip vaikučiams leidžia turėti pagalbą dry.gif Realiai aš irgi pagalbos nenorėčiau.
Aš taip ir minėjau, kad pagalbininkui draudžiama ką nors daryti išskyrus žodinius patarimus. O kad taisyklių nesilaiko nesistebiu - mačiau nemažą dalį mašinų su tikrai ne standartinėm padangom varžybose, ale nelabai kas žiūri.
QUOTE(džu @ 2014 06 17, 11:57)
yra truputis trukdymo, pvz man važiuojant pasirodė, kad kliudžiau fyškę, maniškis puolė atsisukt, ir viskas, dėmesys į priekį dingo. unsure.gif
per treniruotes kartu važiuojam, nes aš nei velnio nesugebu trasos įsimint iš karto biggrin.gif
per varžybas kai gauni pavaikščiot, turi schemą, paprasčiau smile.gif
O kam bežiūrėti atgal, juk fyškės nebepastatysi biggrin.gif
Aš po GLV galvojau, kad man šiuo klausimu irgi bus problemos, bet žiūriu, kad tikrai gerai įsidėmiu trasas rolleyes.gif Per šias trejas varžybas nebuvo nė vieno trasos neįvykdymo.
O per treniruotes neduoda susipažinti su trasa?
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2014 06 17, 14:54)
.
O per treniruotes neduoda susipažinti su trasa?

Tikrai, kaip per grupines treniruotes jus trasa išmokstat?
Atsakyti
tai gerai, kai galva gerai veikia, aš tai pastoviai makaluojuosi smile.gif taip buvo visada ir mano ankstesniame sporte, tai nėr ko kaltinti, o per treniruotes tai pirmą kartą visi pravažiuoja vorele, bent jau taip narvydiškėse, o paskui visi važiuoja po vieną, kas neprisimena, ima navigaciją-olgą smile.gif trakuose aš kai antroj grupėj visad, tai pasižiūriu iš šono, o paskui tik trumpai pasako, olga pravažiuoja trasą, mes pažiūrim ir pirmyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 06 17, 21:46)
visi važiuoja po vieną, kas neprisimena, ima navigaciją-olgą smile.gif
thumbup.gif lotuliukas.gif

Na ką, tikrai ne veltui aš į vakarykštį greituminį etapą nesiregistravau - ir trasa buvo sudėtingoka, ir šlapia. Mano pažįstama, kuri antrą kartą apskritai tedalyvavo (dėl to nustebau, kai jos pavardę tarp dalyvių pamačiau), pagavo stogą ar kaip ten sakoma? Laimei jai viskas gerai, bet mašiniukui - nelabai...

Kada jūs merginos dabar važiuojat?
Atsakyti
Žiauru mašiną supilt, svarbu, pati sveika, vadinasi, gerai mynė, jei sugebėjo pagaut.
Mums kaip tik paskutinę treniruotę andrejus aiškino, kad visi langus vairuotojo užsidarytume, kai važiuojame, nes kai mašina virsta, pasirodo, vairuotojo ranka visada pro langą iškrenta, taigi, lengvai galima likti be jos unsure.gif aš kažkaip visad iki šiol su atidarytais variau.
dėl varžybų, tai aš vakar važiavau, bet ne itin sėkmingai blush2.gif
dabar bus svc sekmadienį organizuojamas slalomo čempionatas, kuriame bandysiu jėgas, tiksliau, nesusimaut biggrin.gif
ir denaxa, mačiau, bus. smile.gif
prieš tai šeštadienį dar ir širvintos, bet nežinau dar, ar važiuosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 30 birželio 2014 - 08:24