Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Paidukė jau krokus išsitraukė clap.gif Pavasaris ax.gif Ir marš pas nėštukes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 06, 21:58)
philipuks ar buvai pas gydytoją?
Magi, euromergele sekmės Jums 4u.gif laikau kumštukus wub.gif

Buvau, susigraudinau ir apsiverkiau, kai pasake, kad viskas idealiai. Kad tik toliau vystytusi laimingai ax.gif Galvojau sprogsiu is laimes yahoo.gif Vienas auga zirniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 06, 22:01)
Paidukė jau krokus išsitraukė clap.gif Pavasaris ax.gif Ir marš pas nėštukes mirksiukas.gif

krokai man patinka thumbup.gif
ateičiau pas Jus, bet, kad dar neturiu ką pasakyti ir parašyti, Jūs ten biškį kitom temom rašot, kur man dar neaiškios blush2.gif

QUOTE(philipuks @ 2007 03 06, 22:01)
Buvau, susigraudinau ir apsiverkiau, kai pasake, kad viskas idealiai. Kad tik toliau vystytusi laimingai  ax.gif  Galvojau sprogsiu is laimes  yahoo.gif Vienas auga zirniukas  mirksiukas.gif

oi philipuks kaip faina wub.gif tai pūsliukę vieną mato, ar dar gali kas keistis?o gemaliuką matė?
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 06, 23:01)
Buvau, susigraudinau ir apsiverkiau, kai pasake, kad viskas idealiai. Kad tik toliau vystytusi laimingai  ax.gif  Galvojau sprogsiu is laimes  yahoo.gif Vienas auga zirniukas  mirksiukas.gif


thumbup.gif
Atsakyti
EUROMERGELE, MAGI, daug jums stiprybės 4u.gif 4u.gif Va tiek[....................................................................................................] wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 06, 15:03)
Magi, prajuokinai  thumbup.gif ale su kiaušialąstėm tiksliai nejuokauji  blink.gif gal iki blastocistų auginsi?  ax.gif

O Euromergelė vis dar rūko?

Laikau kumščius už abi  4u.gif


Del kiausialasciu. Rusijoje viskas vyksta taip - pasako, kiek ispunktavo, bet nesako, kiek buvo geru t.y. subrendusiu ir tinkamu apvaisinimui. Tai gi is 17 tik dalis bus geru mirksiukas.gif Ir dar man labai patinka toks reikalas - kiekvienai kiausialastei suteikia koki tai numeriuka ir po embrionu isodinimo duoda ataskaita (tokia lentele), kurioje surasytos visos kiausialastes, ju tipas, tada apvaisinimo rezultatas, tada padieniui embrionu vystymosi eiga (pvz.: matai, kiek lasteliu turejo kiekvienas embrionas kiekviena diena). Labai idomu thumbup.gif Ir pas mus galetu taip daryti...

O del euromergeles rukymo. Taip, sioje realybeje nei as nei ji neberukome...bet anapus gali daryti ka nori... lotuliukas.gif

Aciu labai labai visoms uz gerus palinkejimus wub.gif
Atsakyti
Aš tai taikiau taikiau 6-tai dienai ir nesigavo schmoll.gif .
O jūs žinokit jau tikrai turit nestuke.gif - mano gimtadienio proga 4u.gif . O dar žiūrėk įdės kovo 8. Išvada - gims gražuolės "makenenės" lotuliukas.gif
Papildyta:
Paiduke o kaip tavo savijautos? Ar jau viskas normalizavosi?
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 07, 09:24)

Paiduke o kaip tavo savijautos? Ar jau viskas normalizavosi?

buvom vakar su vyru pas Klimą, matėm savo leliuką, jis dabar 1,6cm, širdutė gražiai plaka wub.gif , tik dar crinono dvigubai liepė dėtis, nemažinti, nes gimdos tonusas padidėjęs
pamatyti savo leliuką ir jo plakančią širdutę nuostabus jausmas wub.gif , iš visos širdies visoms jums linkiu tą patirti, tai nuostabu wub.gif
Atsakyti
Labai smagu smile.gif Saugok save ir mažylį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 06, 23:01)
Buvau, susigraudinau ir apsiverkiau, kai pasake, kad viskas idealiai. Kad tik toliau vystytusi laimingai  ax.gif  Galvojau sprogsiu is laimes  yahoo.gif Vienas auga zirniukas  mirksiukas.gif



QUOTE(paiduke @ 2007 03 07, 10:33)
buvom vakar su vyru pas Klimą, matėm savo leliuką, jis dabar 1,6cm, širdutė gražiai plaka wub.gif , tik dar crinono dvigubai liepė dėtis, nemažinti, nes gimdos tonusas padidėjęs
pamatyti savo leliuką ir jo plakančią širdutę nuostabus jausmas wub.gif , iš visos širdies visoms jums linkiu tą patirti, tai nuostabu wub.gif



Kaip smagu skaityti, sveikinu abi 4u.gif
Atsakyti
as tai kaip tik nezinau kiek ispunktavo, bet zinau kad apvasinimui buvo geros 7 (toki lapa beje irgi maciau B turi, bet kadangi ten daug skaiciu tai niekad neprasiau man jo duoti) ...siandien susikure 4 embrionai...ziuresim kaip rytoj...jazau kaip bijau kad tik nenustotu dalintis blink.gif kiek pas tave apsivaisino Magi?? gal jau zinai kada isodinimas? ka darys? augins ar neaugins iki blastocistu?

o as vakar pasivazhinejau.....aciu svajukei ir jos vyrui, kuris liepe vaziuot pas gydytojus, ir Daivai aciu uz nurodymus biggrin.gif wub.gif taip skaudejo pilva...galvojau isprotesiu..kentejau kentejau kol isgirdau anapus telefono linijos kaip svajukes vyras rekomenduoja vaziuot, tai va nuvaziavau pas gyd. is ten nusiunte i ligonine...bet kadangi niekuo padeti ipatingai negalejo..tai zhvakute ir namo..sake kol laisvas skystis rezorbuosis savaime teks pora dienu pakenteti. skauda....bet jau kenteti gallima smile.gif va mano tokie nuotykiai vakar dar buvo smile.gif


QUOTE(Magi @ 2007 03 07, 09:23)
Del kiausialasciu. Rusijoje viskas vyksta taip - pasako, kiek ispunktavo, bet nesako, kiek buvo geru t.y. subrendusiu ir tinkamu apvaisinimui. .....



P.S. gal galeciau dar karta visoms padekoti uz linkejimus? ACIU wub.gif
Atsakyti
Philipuks, džiaugiuosi ir aš thumbup.gif

Paiduke, faina, tikrai dabar esi laiminga!

Mergaitės, kurios dar tik startuojate linkiu didžiausios sėkmės wub.gif
Kad sėkmė Jūsų neaplenktų, sergu už Jus 4u.gif
Atsakyti