Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

euromergele,laikau už tave kumščius ir tikiu tikiu tikiu......
Atsakyti
euromergele,
linkiu vilties ir stiprybės wub.gif
laikykis, skaityk literatūrą apie pozityvų mąstymą mirksiukas.gif
žodžiu, labai labai tikiu, kad viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Euromergele, laikykis! wub.gif

Mergaites, rasiau Vaistineleje, bet rasau ir cia, nes cia galaktualiausia, turiu likusio Gonalio nuo 900 pakuotes, liko rezervas 150 vienetu (atidarytas 03.11) ir 150 vienetu is 450 Gonalio pakuotes, sis atidarytas vakar.
Tai jeigu reiktu, galiu dovanoti, man jau siam kartui nebereikes. Atidarytą pakuotę reikia sunaudoti per 28 dienas.
Rasykit, jei reikes!
Atsakyti
Iš mūsų manau Darla darysis artimiausiu metu, kas dar g.gif
Atsakyti
Renata lotuliukas.gif wub.gif prajuokinai... biggrin.gif

QUOTE(Renata @ 2007 03 20, 21:55)
... skaityk literatūrą apie pozityvų mąstymą mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 23:05)
Iš mūsų manau Darla darysis artimiausiu metu, kas dar g.gif

ir aš ruošiuosi jau ketvirtadienį pradėt badytis. Mielai paimčiau, bet gyvenu Panevėžyje, o lankausi M ir V klinikoje. Gal yra norinčių paimti iš arčiau, man gan tolokai.
Atsakyti
Oi mergaites, matau sunki dienele buvo unsure.gif
Bet kokiu atveju, Euromergele, kol mmm neatejo, reikia tiketi, arba visai negalvoti(lengva pasakyti) 4u.gif Laikykis, mazute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 03 20, 21:14)
ir aš ruošiuosi jau ketvirtadienį pradėt badytis. Mielai paimčiau, bet gyvenu Panevėžyje, o lankausi M ir V klinikoje. Gal yra norinčių paimti iš arčiau, man gan tolokai.


Galeciau siandien perduoti per autobusu siuntu skyriu, man nesunku ir jei tau tiktu mirksiukas.gif Tik parasyk savo duomenis i AZ (Varda, Pavarde, Adresa ir telefona)
Atsakyti
Trumpai gal galite paaiskinti tas pasiruosimo IVF schemas g.gif
Skaitant skyreli, susidare nuomone, kad pasiruosimas IVF trunka ilgokai (2-3 menesiai). Man daktare pasake, kad man pasiruosimas butu panasus i IUI - nu kas menesi galeciausi daryti g.gif Ka ne taip supratau g.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites wub.gif nezinau kaip atlaikysiu iki penktadienio....jau shyryt jauciu vakarykscio streso pasekmes, kai pasiziuriu i veidrodi....... blink.gif
Atsakyti
Euromergele baik protest.gif Skubiai keisk avatarą, šitas netinkamos nuotaikos!
Laikykis, Tu labai stipri 4u.gif
Ir išvis, nėr čia ko Tave guosti, viskas dar bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 21 kovo 2007 - 10:12
QUOTE(euromergele @ 2007 03 21, 10:05)
Labas rytas mergaites  wub.gif  nezinau kaip atlaikysiu iki penktadienio....jau shyryt jauciu vakarykscio streso pasekmes, kai pasiziuriu i veidrodi.......  blink.gif

Atlaikysi, tu gi stipri, tik nepasiduok mirksiukas.gif
Atsakyti