Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

ech, euromergele, tikėk tik tikėk 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 09:31)
mergaites...man atrodo mane suparalizhavo  blink.gif  rimtai  g.gif  atskirai  rankas galiu judint...kojas man rodos irgi..nu bet va visa kuna pakelt is lovos niekaip....konkreciai suparalyzhiuota..  blink.gif  ar kam nors taip buvo?  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu šakės kaip žvengiau kai perskaičiau lotuliukas.gif (gerai, kad MB pas gydytoją išėjo, tai nematė doh.gif )

klausyk, lelia, man tai visai tie 15 neblogai atrodo, ką mirksiukas.gif tai va, klausyk Agos, gulk su pregnyliu, o jau mes paskui tave išdažysim bigsmile.gif kai galutinai pražilsi nuo nemigo naktų soske.gif hihihi.gif
Atsakyti
euromergele, o dabar 12 DPO?
Jei taip, tai laisvai dar gali užkilti iki kokių 50 14 DPO, nes ir dvigubėja pradžioj dažniau nei kas dvi paras.
Bet kokiu atveju vilties yra, va, ir internete gi pilna normų, į kurias telpi:
3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml

STIPRYBĖS 4u.gif
Atsakyti
Eutomelgele, laikau kumštukus už tave 4u.gif
Atsakyti
Euromergele, laikom kumščius wub.gif
Atsakyti
oj mergaites mergaites.....penktadienis ir parodys kas kaip...siandien 12 diena po isodinimo, tik as juk kas trecia diena po 0,5 pregnilio leidausi (paskutine injekcija buvo pries tris dienas)

kadangi iki siandien labai tikejau tai tas pregnilio pratesimas pratese ir tikejima..bet kazin ar nuo to zilu plauku pasidarys maziau smile.gif

kad butu HCG koks 100..tai buciau rami arba jeigu be pregnilio butu toks rezultatas irgi galeciau but ramesne, o kai taip...juk ir embrioniukai buvo tik 2 lasteliu...et....dabar zinoma galiu daug ka galvoti, daug ivairiu priezasciu pateisinimui rasti, bet nieko nesuzinosiu iki penktadienio. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 20:03)
oj mergaites mergaites.....penktadienis ir parodys kas kaip...siandien 12 diena po isodinimo, tik as juk kas trecia diena po 0,5 pregnilio leidausi (paskutine injekcija buvo pries tris dienas)

kadangi iki siandien labai tikejau tai tas pregnilio pratesimas pratese ir tikejima..bet kazin ar nuo to zilu plauku pasidarys maziau smile.gif

kad butu HCG koks 100..tai buciau rami arba jeigu be pregnilio butu toks rezultatas irgi galeciau but ramesne, o kai taip...juk ir embrioniukai buvo tik 2 lasteliu...et....dabar zinoma galiu daug ka galvoti, daug ivairiu priezasciu pateisinimui rasti, bet nieko nesuzinosiu iki penktadienio.  smile.gif


Nu ir kas tas pregnilis - gal ji Tavo kepenukai ardo daug greiciau.
Prasau, euromergele, sulaukim bent ketvirtadienio, a? g.gif
Prisimink, kaip as buvau nupezus ir nusiminus, kai 12 dpo buvo 3.63? O paskui, ta ketvirtadieni pas Daiva kai sveikinot, tai net bijojau pakruteti... Kad laimes nenubaidyt...
Atsakyti
Uch koks sunkus daiktas tas laukimas. Euromergele wub.gif
Atsakyti
Merginos aš vėl pas jus informacijos. Jūs dau praėjusios. Dau žinote. Man Klimas pažiūrėjas vidiniu echos. pasakė kad ovul. įvykusi, gleivinė 17mm bet nesubrendusi. Gal kuri man galėtu paaiškinti, ką reiškia kad gimdos gleivinė nesubrendusi. Nes jis man nieko nepaaiškino, nors ir klausiau. Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minutėlė: 20 kovo 2007 - 19:55
QUOTE(Minutėlė @ 2007 03 20, 19:53)
Merginos aš vėl pas jus informacijos. Jūs dau praėjusios. Dau žinote. Man Klimas pažiūrėjas vidiniu echos. pasakė kad ovul. įvykusi, gleivinė 17mm bet nesubrendusi. Gal kuri man galėtu paaiškinti, ką reiškia kad gimdos gleivinė nesubrendusi. Nes jis man nieko nepaaiškino, nors ir klausiau. Ačiū.



spėju, kad gleivinės struktūrą turėjo omeny
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 20, 20:56)
spėju, kad gleivinės struktūrą turėjo omeny

Bet ar tai pagydoma? Ir kaip? Ar ilgai trunka? ir nuo ko tai gali būti? Neradau internete jokios informacijos.
Atsakyti
smile.gif liazhu...malchiu...pro chiudesa dumaju.... 4u.gif pilva skauda....jeigu tik sulauksiu to penktadienio anksciau nei menesiniu tai gyvensiu kaipnors smile.gif


QUOTE(Erode @ 2007 03 20, 20:10)
...Prisimink, kaip as buvau nupezus ir nusiminus, kai 12 dpo buvo 3.63?...



Pelagonija..linkejimai vyrui...susitikau ji parduotuvej visa streso busenoje paklaikusiu veidu..jis man sako "labas", as sakau "kas tu toks" ...zhodzhiu manau jis mane suprato, ba tik pamenu pasakiau, kad as po hcg ir kad nieko nepazhystu lotuliukas.gif tikiuosi pirsto prie smilkinio nesukioja.....
Atsakyti