Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

euromergele linkiu tau stiprybes ir neprarasti vilties. tikiu kad viskas gerai.
Atsakyti
Euromergele, TVIRTYBĖS ir labai DIDELIO TIKĖJIMO!!! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
euromergele, kišies, leidies ir ramiai sėdi ir cit. Žilumui yra dažai.
Atsakyti
euromergele, net rankos drebėjo, kai jungiausi prie SM scare.gif

tikėk, labai tavęs prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2007 03 20, 16:47)
euromergele, net rankos drebėjo, kai jungiausi prie SM scare.gif

tikėk, labai tavęs prašau 4u.gif

Ir as labai prasau!
Prisimink, mano HCG 14 dpo buvo 26.9. Testas parode gal isvis 20 dpo nerrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyskia antra juostele.
Yra vilties, tikek. 4u.gif

Atsakyti
Merginos, o kokiu tikslu liepia leistis pregnylį? (turiu omeny dabartinę euromergelės situaciją).
Atsakyti
Euromergele,

parašiau į a.ž. ir laukiu tavęs šiandien, tikrai dovanoju Pregnyl, jei turi jėgų atlėk, jei dar nenusipirkai 4u.gif (labai noriu pamatyti tave nestuke.gif , tikrai tikrai) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 20 kovo 2007 - 15:58
Euromergele, nera tokiu žodžių, kad duotu tau stipribės dar pakenteti, bet aš tai labai tikiu, kad viskas turėtu buti gerai.
Laikykis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukiukas: 20 kovo 2007 - 16:00
Nežinau, ką bepasakyti, man rodos, viskas skambės banaliai. Tiesiog labai palaikau. wub.gif
Atsakyti
zuikeli, aciu tau labai uz rupesti wub.gif wub.gif as radau saldytuve dar viena doze pregnilio is senesniu laiku tai susileidau, bet esu dekinga uz toki pasiulyma nezmoniskai wub.gif wub.gif net nepatogu kazkaip, kad radau biggrin.gif

QUOTE(Šarūniukė @ 2007 03 20, 16:57)
Euromergele....



mergos...as zinokit nusipirkau testa, jau kai pasiskambinau rezultatui tai pries gryzdama namo uzejau i vaistine ir sakau man testa pati jautriausia...pirmu chodu i tulika nubegau, pasisiojau..ir susipipetinau visa turini ne i ta vieta... blink.gif is streso susivariau viska i tu dvieju bruksniuku parodymu vieta.... tai spekit ka rodo? nieko...balta balta lotuliukas.gif nu ir sakiau poperkunais velniop tie testai biggrin.gif

as tikiu smile.gif tikesiu iki paskutiniuju su Jusu pagalba smile.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif neturiu net zhodzhiu apsakyti tam jausmui, kuri sukelia toks palaikymas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Euromergele, laukiam II nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Euromergele, nepasiduok wub.gif
Atsakyti