Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Bet čia ne 0,05 kokie, netikiu, gal dar laukiam, nesinervuojam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 15:22)
euromergele, neguosiu tikrai, nesitikėk, nes aš vis dar tikiu wub.gif

dar gali buti gerai??? trinu ankstesne zinute ir jungiuosi toliau prie jusu ir tikiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 20 kovo 2007 - 15:31
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 15:22)
euromergele, neguosiu tikrai, nesitikėk, nes aš vis dar tikiu wub.gif

wink.gif ir as tikesiu kartu su Agute
Atsakyti
tikim geriausiu wub.gif wub.gif
Atsakyti
mergos as prazilsiu galutinai....liepe toliau leistis pregnil, kishtis utrogesta ir pasidaryti HCG penktadieni..... man bloga ...... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 16:29)
mergos as prazilsiu galutinai....liepe toliau leistis pregnil, kishtis utrogesta ir pasidaryti HCG penktadieni.....  man bloga ......  blink.gif


Dėl žilumo nepergyvenk, ne viena tokia, aš jau seniai žila blush2.gif
Aš tikiu, kad tai ne pabaiga, o tik laiminga pradžia, bet kam tas pregnyl, a. Klausyk aš vis pamirštu paskelbti, kad turiu atliekamo Pregnyl 2 dėžutes, galiojimas geras, davai tu nepirk, o aš tau jas padovanosiu, a : mirksiukas.gif
Parašysiu į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 15:29)
mergos as prazilsiu galutinai....liepe toliau leistis pregnil, kishtis utrogesta ir pasidaryti HCG penktadieni.....  man bloga ......  blink.gif

Buk gera laikykis, nezinau net ka pasakyti, bet nepasiduok schmoll.gif
O dabar tylai pasakysiu:Vilties dar yra clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 20 kovo 2007 - 15:35
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 16:29)
mergos as prazilsiu galutinai....liepe toliau leistis pregnil, kishtis utrogesta ir pasidaryti HCG penktadieni.....  man bloga ......  blink.gif


o jezus.... tikiu, kad bloga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 15:29)
mergos as prazilsiu galutinai....liepe toliau leistis pregnil, kishtis utrogesta ir pasidaryti HCG penktadieni.....  man bloga ......  blink.gif


Tai teisingai liepe, as dar liepciau atsigult ir ramiai pagulet, nesamone aisku cia pasakiau...su tavo temperamentu biggrin.gif , bet kol kas mano manymu kelias vienas - laukti ir tikrai nera pagrindo guosti, stresuoti ir nusivilti wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 03 20, 15:33)
bet kam tas pregnyl, a. Klausyk aš vis pamirštu paskelbti, kad turiu atliekamo

Man irgi reikejo Pregnili leistis wub.gif
Atsakyti
O tai kokia čia tau dieno po įsodinimo?

Jei kokia 9-10 tai visai normalus tas HCG. Jei jau kokia 14 dpo, tai gali būti vėlyva implantacija.

Taigi nevarom į kelnias, o ramiai (kiek tai įmanoma) atsiduodam likimui į rankas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 15:22)
euromergele, neguosiu tikrai, nesitikėk, nes aš vis dar tikiu wub.gif

Aš irgi dar tikiu. smile.gif
Atsakyti