Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tegul pabando tik, bus kaip toj dainoj: "ėjau per kalnus, sutikau mergiotę ir nusukau jai galvą..." smile.gif
Davai tik nešk savo užpakalį kraujo nuleisti smile.gif netampyk čia mums nervų. Jei bijai atsakymo sužinot, aš galiu paskambinti - bet aš tada ir sužinosiu pirma apie tavo nestuke.gif ir tada nesakysiu, o nervus tampysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 10:07)
Tegul pabando tik, bus kaip toj dainoj: "ėjau per kalnus, sutikau mergiotę ir nusukau jai galvą..." smile.gif
Davai tik nešk savo užpakalį kraujo nuleisti smile.gif netampyk čia mums nervų. Jei bijai atsakymo sužinot, aš galiu paskambinti - bet aš tada ir sužinosiu pirma apie tavo nestuke.gif ir tada nesakysiu, o nervus tampysiu smile.gif

nu bliamba, Aga, kaip tu galvoji, ko aš ten siūlausi į kompaniją lotuliukas.gif
Atsakyti
jeigu ne tas grafikelis..tai turbut ir siandien dar neiciau nieko daryt biggrin.gif

redute, testu nedarau, nelygis man kol HCG nezinomas biggrin.gif

zulika, patikek, injekciju nebijau (per viena IVF, jeigu ilga schema, o tokiu turejau 2, ukolu gadavau apie 50, jau kazin ar mane benugazdintu net ir ilgiausia adata) biggrin.gif

vilmunce, cia as jums nuotaika norejau pakelti lotuliukas.gif

mergaites wub.gif jeigu kartais pralaimeciau sita kova su HCG..prisiminkit mane linksmuoju 4u.gif




Atsakyti
euromergele, prisiminsim būtinai smile.gif

linkiu sėkmės, na kaip bus taip, laikykis, mes su tavim doh.gif būk stipri

tikėkimės, kad viskas bus gerai ir laukiame wub.gif

Atsakyti
prisiminsim linksmuoju ir dar su pilvu ax.gif
del to paralyziaus tai mane nesčią taip susukdavo kad net iš lovos neišlipdavau, oi kaip linkiu kad ir tau taip būtų ax.gif
laikom kumščius toliau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricija: 20 kovo 2007 - 10:20
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 10:11)
zulika, patikek, injekciju nebijau (per viena IVF, jeigu ilga schema, o tokiu turejau 2, ukolu gadavau apie 50, jau kazin ar mane benugazdintu net ir ilgiausia adata)  biggrin.gif

tikiu tikiu, aš ne visai tiesiogiai rašiau mirksiukas.gif
o iki kelių reik nuvaryt, kad dar šnd būt rezultats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 20 kovo 2007 - 10:33
Euromergele tu taip ir nori visus iki infarkto davesti biggrin.gif

Matai kiek žmonių nemiega, nedirba, tik prie kompu sedi ir iš taves SUPER žinių laukia. Negalima gi ši taip kankinti mūsų bigsmile.gif

4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 20, 11:50)
Euromergele tu taip ir nori visus iki infarkto davesti  biggrin.gif

Matai kiek žmonių nemiega, nedirba, tik prie kompu sedi ir iš taves SUPER žinių laukia. Negalima gi ši taip kankinti mūsų  bigsmile.gif

4u.gif  4u.gif  wub.gif


Kaip tau sekasi ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 03 20, 11:56)
Kaip tau sekasi ?  smile.gif


Kol kas gerai, jai nekreipti demesio į skauskmus nugaros ir pilvo apačioje. O šiaip visada galvuojau, kad jai pastoji tai ir esi neštukė, bet pasirodo dar kamuoja baimė, kad galiu viska prarasti. Rytoj einame pas U, nežinau ką pasakys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 10:48)
tai as tai mielai jau buciau nuo 6 ryto pridavus...tik kad tas paralyzhius  blink.gif ..greitaja bijau kviesti...ka sakysiu? nuneskite mane iki grybo gatves su neshtuvais? taksi...taksistai tokiu paslaugu kaip keleivio inesimas i masina juk neteikia...o dar aprengt mane reiketu..tai va ir laukiu kol atleis  biggrin.gif
vilmunce...  lotuliukas.gif



Tikriausiai sutapimas, bet vis tiek parašysiu, gal ir galvą neduosit lotuliukas.gif Aš sužinojau, kad nestuke.gif sausio 5, o sausio 1 mane taip susuko, petį, nugarą, ranką, negalėjau pajudėti, raičiojausi iš skausmo. O paskui įsimetė neuralgija subinėn, atsiprašant. Iki šiol. Ir dabar jau nejuokinga- ryte iš lovos neišlipu normaliai.
Va taip, Euromergele nestuke.gif lotuliukas.gif Laukaim HCG.
Atsakyti
Oho kiek laukiančių ir protėjančių ax.gif
Atsakyti
euromergele, drebinam kinkas dėl tavęs wub.gif

Tik nevažiuok į Medicinos stebuklą, buvau vakar vakare, tai sakė reagentai pasibaigė, neaišku ar šiandien jau turi.
Atsakyti