Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

mergaites...man atrodo mane suparalizhavo blink.gif rimtai g.gif atskirai rankas galiu judint...kojas man rodos irgi..nu bet va visa kuna pakelt is lovos niekaip....konkreciai suparalyzhiuota.. blink.gif ar kam nors taip buvo? g.gif
Atsakyti
Rututu, pabandyk dar pakamantinėti St. Aišku jo būdas įdomus, bet kaip gydytojas jis tikrai nėra blogas smile.gif Nors Ž. man vistiek pats pačiausias wub.gif biggrin.gif


Euromergele, baik bajerius g.gif blink.gif Čia jau gal Tave nerviškai prieš HCG doh.gif
Atsakyti
o...jau atrodo veido raumenis bishki atleido biggrin.gif

QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 20, 10:36)
... Čia jau gal Tave nerviškai prieš HCG  doh.gif




Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 09:31)
mergaites...man atrodo mane suparalizhavo  blink.gif  rimtai  g.gif  atskirai  rankas galiu judint...kojas man rodos irgi..nu bet va visa kuna pakelt is lovos niekaip....konkreciai suparalyzhiuota..  blink.gif  ar kam nors taip buvo?  g.gif

Tai dar nebuvai kraujo priduoti? g.gif Išprotėsiu nuo laukimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 09:40)
o...jau atrodo veido raumenis bishki atleido  biggrin.gif

euromergele, pradedam daryti rytinę gimnastiką: viens ir du, ranką, koją, viens ir du....... lotuliukas.gif
Atsakyti
tai as tai mielai jau buciau nuo 6 ryto pridavus...tik kad tas paralyzhius blink.gif ..greitaja bijau kviesti...ka sakysiu? nuneskite mane iki grybo gatves su neshtuvais? taksi...taksistai tokiu paslaugu kaip keleivio inesimas i masina juk neteikia...o dar aprengt mane reiketu..tai va ir laukiu kol atleis biggrin.gif

QUOTE(Orchidėja @ 2007 03 20, 10:41)
Tai dar nebuvai kraujo priduoti?  g.gif



vilmunce... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 20 kovo 2007 - 09:51
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 09:48)
  biggrin.gif
vilmunce...  lotuliukas.gif


nu svarbu, kad nuotaiką pakelčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 09:48)
tai va ir laukiu kol atleis  biggrin.gif

tu kaip begemotas, kuris bijo skiepų lotuliukas.gif , tau gal kompaniją palaikyt, grybas man netoli ax.gif
Atsakyti
nu bet kaip galima tiek kankintis lotuliukas.gif , aš jau tokiu laiku planuodavau sekantį IVF, arba džiaugdavausi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 20, 10:31)
mergaites...man atrodo mane suparalizhavo  blink.gif  rimtai  g.gif  atskirai  rankas galiu judint...kojas man rodos irgi..nu bet va visa kuna pakelt is lovos niekaip....konkreciai suparalyzhiuota..  blink.gif  ar kam nors taip buvo?  g.gif


Euromergele, man atrodo, gausi tu nuo manes su kokiu kočėlu galvon, tuoj visus raumenis atleis, smile.gif ne tik veido. hah.gif
o kai atleis raumenis parašyk ar ten testai teigiami, ar HCG geras.... nelabai idomu tongue.gif , bet parašyk, ka jau dabar tongue.gif , paskaitysim smile.gif
is tikro laukiu ir tikiuosi wub.gif
Atsakyti
Nu blyn euromergele pavarai tu, suparalyžiavo mat lotuliukas.gif Dar ne taip suparalyžiuos, kaip sužinosi, kad nėščia, patikėk smegenys bus paralyžiuje 9 mėnesis lotuliukas.gif , o paskui ir iki grabo lentos smile.gif Nebaliavosi čia tu, nelakstysi kur papuola smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 20, 10:00)
Nebaliavosi čia tu, nelakstysi kur papuola smile.gif

taip nesakyk, o tai dar išsigas ir visai hcg nedarys, visus 9mėn aiškins, kad ne nestuke.gif ir baliavos toliau lotuliukas.gif
Atsakyti