Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Magi @ 2007 03 19, 16:06)
Grafikas  mirksiukas.gif
euromergele - antradieni
Leta - penktadieni
Magi - sestadieni

Nuostabi idėja thumbup.gif Dabar jau niekas nesusimaišys ir aišku kada laukti, nekantrauti.
Visoms kantrybės ir teigiamų testukų wub.gif
Atsakyti
tease.gif Magi siandien viska ishdave...o buciau tylejus iki paskutiniuju biggrin.gif


QUOTE(Darla @ 2007 03 19, 18:54)
Kankina mus euromergelė....



Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 19, 19:37)
tease.gif  Magi siandien viska ishdave...o buciau tylejus iki paskutiniuju  biggrin.gif

Isdave? Tai gal jau kazka darei ir mums nieko nesakei, ka? g.gif
Prasome nekankinti ir pasakyti rezultatus, kai tik zinosi...
Bet kokiu atveju, kumscius jau nuskaudo nuo laikymo suspaudus! tongue.gif
Atsakyti
Euromergelyte, laikom suspaude visas galunes nestuke.gif wub.gif 4u.gif

Leta, Magi- nestuke.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oh kokios geros naujienos čia, super thumbup.gif
Laukiuk labai sveikinu su nestuke.gif
Euromergele, Magi, Leta sėkmytes, tikiu, kad būsit nestuke.gif , laikau is aš kumštukus stipriai suspaudusi biggrin.gif
Darviena ar gali mane laikinai isimti is sąrašiuko ax.gif deja, bet dar gegužę nestartuosiu verysad.gif nors jau taip laukiau... na, bet gydytoja taip nusprende ne aš...
sėkmes visoms didžiausios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabriukas: 19 kovo 2007 - 23:33
Euromergele, šiąnakt neužmigsiu doh.gif tada ryt pramiegosiu ir paskutinė sužinosiu geras naujienas doh.gif linkiu kad greit pralėktų paskutinės sadistiškiausios valandos wub.gif

Džiaugiuosi, kad laukiukas sulaukė savo stebuklo 4u.gif

offtopicas: nu bet jau Orchidėjos avataras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 19, 18:37)
tease.gif  Magi siandien viska ishdave...o buciau tylejus iki paskutiniuju  biggrin.gif


Magi jauchiasi visishka idiote...
Atsakyti
Sveikutes, skaitau sita tema labai seniai ir dziaugiuosi uz tas, kurioms pavyko. Atrodo, kad ir man teks patirti ta ilga laukima. Is tikruju tai perskaiciau beveik visas IVF temas, bet neradau apie ilga schema (gal net super ilga), nes po laporaskopijos (endometrioze IV stadija) paskyre 3 men. leistis Diferelina ir tada po 3 karto leidimosi nuo 14 dienos prades stimuliuoti ir darys IVF. Gal kuriai nors dare ta super ilga schema? Ir ar is viso kuri nors pastojo su IVF pagalba esant endometriozes IV stadijai? 4u.gif Labai lauksiu komentaru.
Atsakyti
Aš pastojau su IV stadija smile.gif Tiesa po 3 IVF verysad.gif ....... Bet pastojau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 20, 10:03)
Aš pastojau su  IV stadija smile.gif Tiesa po 3 IVF verysad.gif ....... Bet pastojau wub.gif


Skaiciau tavo istorija, labai dziaugiuosi, kad tau pavyko po tokio ilgo laukimo thumbup.gif . Linkiu ir geros pabaigos 4u.gif O kokia schema tau taike, ar leido tokius vaistus (Difereline ar Zoladex)? As is viso nesisivaizduoju kaip man cia planuoti su IVF, kiek laiko uztruks stimuliacija po tokiu vaistu ir t.t. unsure.gif
Atsakyti
Rututu, Zoladex'ą aš leidaisi prieš beveik 7 metus. Diphereliną naudojau darant 1-ą IVF'ą, per 2-ą ir 3-ią naudojau Orgalutraną (jie taip pat slopinantys). Ir taikė man visokias schemas...turėjau ir ilgą, ir trumpą, ir paskutinį kartą kombinuotą.... bet Tavo aprašytos man netaikė schmoll.gif
O kur planuoji darytis IVF ?
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 20, 10:16)
Rututu, Zoladex'ą aš leidaisi prieš beveik 7 metus. Diphereliną naudojau darant 1-ą IVF'ą, per 2-ą ir 3-ią naudojau Orgalutraną (jie taip pat slopinantys). Ir taikė man visokias schemas...turėjau ir ilgą, ir trumpą, ir paskutinį kartą kombinuotą.... bet Tavo aprašytos man netaikė schmoll.gif
O kur planuoji darytis IVF ?


Man Zoladex leido irgi pries 8 metus. Tada dar buvo II stadija. O pirmo vaikucio sulaukiau po stimuliacijos (1men dave stimuliuojancius nepamenu kokius vaistus, manau kazka panasaus kaip Clostelbegit). O va antra karta ir nepavyksta taip lengvai, manau del tos nelemtos endometriozes. Man pernai metais dare laporaskopija ir neskyre jokiu vaistu, kad bandyciau naturaliai, bet deja nepavyko schmoll.gif Tai teko vel kartoti laporaskopija, nes atsinaujino vel (per puse metu). Vaikstau i VK pas H.Stank.( jis ir operavo). Dar truputi abejoju del pacio IVF - ar pas ji darytis , ar eiti i M ir V klinika (skaiciau tavo atsiliepimus apie Zeba 4u.gif ). Nelabai patinka man St. bendravimas.
Gal cia is viso skaitosi Difereline leidimas tik po operacijos (kad prislopintu), o po to tik prades galvoti apie IVF schema unsure.gif Jauciu, kad St. normaliai nieko nepaaiskino man verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rututu25: 20 kovo 2007 - 09:32