Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(elijete @ 2007 03 17, 08:48)
Jau parskrido, maciau viena skrendanti, vaziuojant i VK.



Elijete, aš tai tikiu ženklais - duok Dieve wub.gif Patys vasarą iki sėkmingo IVF labai mistiškai su gandrais Žemaitijos miškuose tūsinomės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 17, 10:10)
Elijete, aš tai tikiu ženklais - duok Dieve wub.gif Patys vasarą iki sėkmingo IVF labai mistiškai su gandrais Žemaitijos miškuose tūsinomės lotuliukas.gif

oi Daivute, kad tavo zodziai dievui i ausi ax.gif As tai irgi tikiu tokiais dalykais na tiksliau labai noriu tuom tiketi. Apie musu namo stoga praeita vasara zujo gandrai bet nenutupe, o vienas prabego per kelia vaziuojant masina, kaip kokia juoda kate smile.gif tai tuo momentu visi tiek dziaugesi, va va sako cia jums zenklas, brolis su mama net uzdainavo
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2007 03 17, 11:02)
o vienas prabego per kelia vaziuojant masina, kaip kokia juoda kate  smile.gif


va būtent taip mums ir buvo smile.gif gal žemaitės žino - Žemaitijoj miške yra Bažnytėlė (pravažiavus Kuršėnus Papilės link berods mes važiuojam, o paskui sukam į Žarėnus. Pakeliui į Žarėnus ir yra miške ta Bažnytėlė. Ji tuščia ir atidaryta. Šalia yra senos kapinaitės, šulinys su neva stebuklingu vandeniu. Tai va tą vasarą ten buvau trečią kartą. Ji gana giliai miške, važiuoji tokiais siauriais apaugusiais miško keliukais, tai va kur besuktumėm mums kelią pastodavo gandras - tiesiog stovėdavo vidury kelio. O aš matyt pirmą kartą gyvenime meldžiausi ne Dievui, o Marijai - tiesiog maldavau jos, kad ji kaip moteris suprastų ir pasigailėtų manęs (ateistės - nežvenkit prašau ax.gif ). O dar deginom žvakeles ant tų senų kapų ir išvažiavom baisiai laimingi. Šią vasarą vėl ketinam ten važiuoti - padėkoti.

Va apie Bažnytėlę

user posted image

Va gandras

user posted image

Va - nemeluoju

user posted image




Atsakyti
Tai ir aš pasidalinisu savo gandrų mistika...nes jie tikrai...mistiški...tris metus iš eilės vyras tvarkė, dėliojo šakeles lizdui, vargo vargšelis, taip laukė, kada atskris apsigyvens, ale nieko nebuvo...o juk gajus dar mitas, kad laimingose sodybose apsigyvena gandrai... 4u.gif

Aš pradėjau lauktis, bet kaip tik pavasarį pradėjau braškėti, gulėjau ligoninėje, pergyvenau dėl savo mažės ir vieną dieną išvažiavom į kaimą atsigauti, nes buvau baisiai išsekinta skausmų...ir tada...į mūsų sodybą atskrido du gandrai- JIS ir JI wub.gif jie susirado sau namus blush2.gif mūsų sodybą ...ir gegužės mėnesį atnešė mums Kotryną wub.gif

user posted image

va jie wub.gif mūsų sodybos džiaugsmo nešėjai 4u.gif keista, bet atskrido tada, kai labiausiai jų reikėjo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 17 kovo 2007 - 11:29
Daivute neturiu zodziu - fantastiska istorija wub.gif Susigraudinau ax.gif As tai i kiekviena gandra danguje ziuriu tol, kol jis tik matosi, nu musiet is proto kraustausi. Per uzpraeitas kaledas su brolio suneliu ir vyru puosem eglute. Mazasis sako davai uzkabinam ant jos po laiskeli su uzrasytu noru, tai per remontus, kraustydama daiktus pamaciau pirmokelio keverzone, kad mes susilauktumem leliuko wub.gif Negalejau ismest, uzkisau uz musu portreto. Mes tuo klausimu visi be galo sujautreje ...
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 03 17, 08:54)
Laukiuk, tu neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi tavo  nestuke.gif Vakar įlindau į IVF skyrelį, kad naujienų nepraleisčiau ir  thumbup.gif
Turbūt tos žinios paveikta sapnavau nereaaaaaaalų sapną.Pasidarom IVF, laukiam su MB rezultatų, kažkodėl žinau, kad bus teigiamas  lotuliukas.gif Pilvą taip maloniai maudžia, apačioje lyg akmenukas įdėtas biggrin.gif Pasidarau HCG, MB nulekia paiimti atsakymų, bėga laiptais ir klykia ant visos laiptinės HCG 115  lotuliukas.gif Aš tada verkiu, verkiu, nežinau kur dėtis iš laimės ir ... pabundu.Turėjau neblogai apsičiupinėti, kad įsitikinčiau, kad nesu  nestuke.gif  lotuliukas.gif

apsiblioviau blush2.gif
Atsakyti
Taip turiu toki eziuka paaugliuka, beje beveik jau dama, bent jai taip noretusi. biggrin.gif
O maziuka tai labai laukiam, nes paaugle tai nuo pirmos santuokos, tai mes su dabartiniu vyru bendru vaikiuku neturime...

QUOTE(Daiva @ 2007 03 17, 00:14)
Beje Laukiuk, dabar tik atkreipiau dėmesį, kad tavo dukra jau paauglė. Oi kaip saldu bus mažulį auginti wub.gif



Na siandien tokios temos ir as apsiblioviai doh.gif
Atsakyti
Laukiuk thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Laukiukas, sveikinimai 4u.gif
Na štai, ir kovo mėnuo jau vaisingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 18 kovo 2007 - 13:38
Laukiuk, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 16, 19:11)
Parasysiu tyliai, tyliai, nes labai jau noresi jums pakelti nuotaika ir pasidalinti dziaugsmu... Pas mus siai dienai teigiamas testas ir HCG 186  ax.gif


Labai grazhus skaichius smile.gif thumbup.gif


Daiva, kokia jaudinanti istorija su gandrais wub.gif

Man staigiai reikia grandu, nes arteja 14-oji diena biggrin.gif ... bet ish kur tu juos chia Pyteryje paimsi, chia net nupiepusio varneno nerasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar ne siandien Euromergele testinsis...? smile.gif nu gal apsiskaiciavau....
Atsakyti