Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Trusty, kiek pamenu kabinosi su saldytais , bet deja.... g.gif

Bet turejom kita forumiete, nepamenu jos nicko blush2.gif Ji pastojo su saldytais, bet daresi kazkokioj klinikoj Baltarusijoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 14 kovo 2007 - 19:05
Manau, kad neapsimoka natūraliam cikle. schmoll.gif Juk ar apsimoka daryti punkciją su narkoze dėl vieno folikulo?
Mirėja, su tom atšildytom duodamas tas pats pastojimo procentas kaip per šviežią IVF-ą.
Atsakyti
Gal čia nuo kokybės priklauso g.gif Man iš 4 atšilo 3 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 14, 19:54)
Trusty, kiek pamenu kabinosi su saldytais , bet deja.... g.gif

Bet turejom kita forumiete, nepamenu jos nicko blush2.gif Ji pastojo su saldytais, bet daresi kazkokioj klinikoj Baltarusijoje ax.gif


Aš taip ir rašiau viena pastojo (žinau, kad deja nepavyko) kita pagimdė. NISV jos buvęs nikas, naujo nežinau, žinau kad pakeitė.
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2007 03 14, 19:54)
Manau, kad neapsimoka natūraliam cikle. schmoll.gif Juk ar apsimoka daryti punkciją su narkoze dėl vieno folikulo?
Mirėja, su tom atšildytom duodamas tas pats pastojimo procentas kaip per šviežią IVF-ą.


Kiek žinau, ten kažkaip kitaip nuskausmina, bendros narkozės tikrai nedaro, skaičiau kad natūraleme cikle darosi tame tarpe ir tos, kuriom narkozės negalima.

Aš kuo toliau skaitau, tuo daugiau manau kad apsimoka. Arba silpnai stimuliuotam, kaip IUI. Tik nežinau ar arčiau RU kur tai įmanoma.

P.S. dėl aiškumo parašysiu, kad man atrodo, kad tai apsimoka mano situacijoje: sveika moteris (donorė) ir sveikas vyras (na, maniškis blush2.gif ). Ta prasme abu be nevaisingumo problemų. Jei pas mus iš 12 kiaušialąsčių buvo 11 labai kokybiškų embrionų, tai jei EGV tai galima ir su šaldytai nepavyks, manau toliau bandysiu taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 14 kovo 2007 - 19:21
QUOTE(suvilte @ 2007 03 14, 09:53)
as norejau paklausti del BT ,man 10 diena po ysodinimo ,ryte matavausi rode 37.2ar tai ka nors reiskia ar dar tai nieko nereiskia? g.gif testas neigiamas.

Man U. sake, kad po skatinimo ir isodinimo temperatura svyruoja ir ji tikrai nera patikimas rodiklis. Bet tiketi sekme reikia ir reikia galvoti, kad HCG bus garantuotai geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 14, 18:31)
Dabar pasiskaičiau itališką forumą, tai ten rašo, kad užšaldytos kiaušialąstės atšils duoda 12 proc.Ir rašo, kad daryti IVF-ą su tom atšildytom kiaušaląstėm yra tas pats kaip ir su šviežiom.

Veronika, mes gi puikiai zinome, kodel taip raso.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 15, 09:58)
Veronika, mes gi puikiai zinome, kodel taip raso.


Taip, žinau, ką nori pasakyti.Italijoje uždraustas embrionų šaldymas.Bet tikrai teko skaityti, kad yra pastojusių su atšildytom kiaušialąstėm.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 03 15, 09:05)
Taip, žinau, ką nori pasakyti.Italijoje uždraustas embrionų šaldymas.Bet tikrai teko skaityti, kad yra pastojusių su atšildytom kiaušialąstėm.

Jo... Kiek cia pasaulyje moteru? g.gif
Viena uzsisalte kiausialastes pries svitinima ir paskui pastojo. Valio!
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 14, 18:54)
Trusty, kiek pamenu kabinosi su saldytais , bet deja.... g.gif

Man buvo tik du uzsaldyti ir abu atšilo. Prasidėjo viskas gerai tik dėja mano žirniukas pabėgo angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 03 15, 11:01)
Man buvo tik du uzsaldyti ir abu atšilo. Prasidėjo viskas gerai tik dėja mano žirniukas pabėgo angel_sadangel.gif

console.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2007 03 15, 11:03)

Toks jau tas gyenimas, bet as jau vel pilna jegu ir rizto rolleyes.gif Gal sie metai bus sekmingesni wub.gif
Vilmute, as vis paskaitau kaip tau sekasi nuo pat pradziu, labai dziaugiosi del tavo laimes ir linkiu kad vsikas butu gerai. Zinai kai skaitai laimingas istorijas atsiranda vilties, kad ir tau pasiseks ir tu kad nors pajusi laime isvidus pirma karta sirdute, pajutus pirmus bumsiukus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 03 15, 11:23)
Toks jau tas gyenimas, bet as jau vel pilna jegu ir rizto rolleyes.gif Gal sie metai bus sekmingesni wub.gif
Vilmute, as vis paskaitau kaip tau sekasi nuo pat pradziu, labai dziaugiosi del tavo laimes ir linkiu kad vsikas butu gerai. Zinai kai skaitai laimingas istorijas atsiranda vilties, kad ir tau pasiseks ir tu kad nors pajusi laime isvidus pirma karta sirdute, pajutus pirmus bumsiukus... wub.gif

wub.gif
O aš už Jus visas labai "sergu" wub.gif wub.gif wub.gif
Kai visa tai pajauti jau savyje- tada dar labiau supranti kodėl tu šito taip troškai ax.gif
Ir nors visą laiką labai pergyveni , kad tik viskas būtų gerai- ta visa nestuke.gif būsena yra fantastiška wub.gif
Taip noriu, kad Jums visoms pavyktų, kad negaliu apsakyti.....Jūs visos tokios thumbup.gif , ir taip vertos tapti nestuke.gif wub.gif
Atsakyti