Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2007 03 14, 09:32)
gali tai chirurgai, bet tik nesugalvok taip tiesiai eiti ir prashyti  biggrin.gif  reikia pirm savu gydytoju paklausti ar jie ka nors yra apie tai girdeje  4u.gif

4u.gif nu ne ne nenueisiu ir nesakysiu persodinkit man vyro odos, nes man reikia smile.gif reikes uzklausti daktaro pirmiausia smile.gif
Atsakyti
as norejau paklausti del BT ,man 10 diena po ysodinimo ,ryte matavausi rode 37.2ar tai ka nors reiskia ar dar tai nieko nereiskia? g.gif testas neigiamas.
Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 14, 09:53)
as norejau paklausti del BT ,man 10 diena po ysodinimo ,ryte matavausi rode 37.2ar tai ka nors reiskia ar dar tai nieko nereiskia? g.gif testas neigiamas.

Vadinasi, kol kas viskas gerai. Kai BT nukris iki 36.8, tai... bus ne taip jau gerai.
Atsakyti
o tai ydomu kelinta diena po ysodinimo gali pradeti kristi g.gif
Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 14, 09:53)
as norejau paklausti del BT ,man 10 diena po ysodinimo ,ryte matavausi rode 37.2ar tai ka nors reiskia ar dar tai nieko nereiskia? g.gif testas neigiamas.

Nesikankink taip. Ta temperatūra nieko nereiškia. lotuliukas.gif Ji bet kurią dieną gali pakristi. Kad ji pakilusi, tai nereiškia kad nėštumas yra. Kam save taip kankinti , tai niekaip nesuprantu. g.gif

Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 14, 10:00)
o tai ydomu kelinta diena po ysodinimo gali pradeti kristi g.gif

Pries mm
Atsakyti
jo man tapaty ir vyras sako,kai pirkau testa sako o kam perki?sako juk gydytoja sake kad gali nerodyti!dar jis baisiausiai tiki kad viskas bus gerai,penktadieny laukia kraujo tyrimas,turbut nualpsiu is baimes kai ateis laikas suzinoti rezultatus.dabar jau kai pagalvoju sirdis pradeda dauzytis doh.gif .man 26 m,tai dar amzius nera kad labai spaudze,bet antram ivf kolkas pinigu nera.nu kaip bus taip bus
Papildyta:
kaip tu,euromergele jautiesi?tau turbut kokia 7 diena po ysodinimo?
Atsakyti
smile.gif kaip 7 diena po isodinimo jauchiuosi biggrin.gif kadangi mano jau trecias IVF, ir jau nervai uzhgrudinti, tai su testais nebezhaidzhiu..lauksiu HCG 4u.gif (is tikruju nesu tokia shaltakrauje, bet viska savyje laikau)

QUOTE(suvilte @ 2007 03 14, 11:48)
kaip tu,euromergele jautiesi?tau turbut kokia 7 diena po ysodinimo?

Atsakyti
euromergele, o kada HCG darysies?
p.s. nu taip norisi, taip norisi, kad tau pasisektų...
Atsakyti
smile.gif kita savaite

QUOTE(blndz @ 2007 03 14, 12:11)
euromergele, o kada HCG darysies?
p.s. nu taip norisi, taip norisi, kad tau pasisektų...

Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 13, 20:59)


P.S. man su ta oda na visiškai neįtikėtinai skamba. Ir dar raudo, tino ir melo  g.gif Juk problema yra kad vyras ir moteris per daug PANAŠŪS, tai reiškia jie ir širdim apsikeist gali, tobuli donorai vienas kitam, tik koks tolkas? Jei kito vyro ar moters ten odą persodinėtų, na gal... bet taip... Sviestas sviestuotas ir tiek. Vaisius yra svetimkūnis moters organizmui, įsijungia tam tikri mechanizmai kad jis sekmingai vystytusi, o čia atvirksčiai: vyras ir moteris tiek panašus, kad moters organizmas nėra "aktivuojamas", nesupranta kad pastojo... Bent jau taip skaičiau.

Na kiek aš pamenu ir kiek tada supratau tai šitai moteriškei organizmas embrioną atmesdavo kaip svetimkūnį, o kai gavo tą vyro odos lopinėlį tai moters organizme gal kažkas vyko kita linkme. Na mūsų pokalbis vyko prieš gerą 15 metų ir tada aš tiek nesidomėjau nevaisingumu kiek teko paskui, bet kad kažkaip ten buvo ir viskas laimingai pasibaigė tai tikrai buvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 14, 12:22)
smile.gif kita savaite


uch, kaip jau greitai mirksiukas.gif tikiuosi labai nedreba visos galūnės 4u.gif
Atsakyti