Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Gintute @ 2007 03 13, 16:48)
Labai sudomino tas odos gabalėlis, ir dar tuo labiau, kad Daiva nenuneigė šio fakto. O kodėl mums visoms, kurioms nesiseka su mažiais, daktarai to nesiūlo?  verysad.gif  Gal gi greičiau viskas pasisektų ir nereikėtų šitiekos nerimo ir nervų metų  unsure.gif

Girdėjau ir aš tą variantą. Man pasakojo garbaus amžiaus gydytoja ginekologė Arnastauskienė (atrodo tokia pavardė). Ji mano tetos šeimos draugė (nežinau galbūt jau ir mirusi, o gal ir ne) ir viename pobūvyje kažkaip teko su ja pasikalbėti (tada buvo antri mūsų santuokos metai ir kažkaip nelabai dar jaudinausi, kad pas mus vis dar nėra vaikučių). Va tada mums besikalbant pastojimo nepastojimo tema gydytoja pasakojo tokį atvejį kai moteris niekaip negalėjo išnešioti leliuko - pastodavo ir labai ankstyvame nėštume persileisdavo. Tada (tik nepamenu ar ta gydytoja su kuria kalbėjausi ar jos kolegė) persodino vyro odos lopinėlį ant moters kūno ir buvo taip, kad moteris pastojo ir pirmais nėštumo mėnesiais vyko reakcija: tas persodintas odos lopinėlis raudo, tino, mėlo ir t.t. ir pan. o po to viskas nurimo. Gimė sveikas leliukas. Galbūt kažkiek ir netaip papasakojau, bet esmė tai ta pati (vistik 15 metų praėjo nuo mūsų pokalbio). g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagėlė: 13 kovo 2007 - 16:26
QUOTE(Aga @ 2007 03 13, 17:23)
tikiu, o tu kraujuoji ar kaip?


Ne dar nekraujuoju, bet testas neigiamas, o šiandien jau 14 d. po įsodinimo, ir dar kaip pasiskaičiau, tai nuo Estrimax ir Crinone mėnesinės vėliau prasideda nei paprastai, žodžiu viskas baigta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 03 13, 17:33)
Ne dar nekraujuoju, bet testas neigiamas, o šiandien jau 14 d. po įsodinimo, ir dar kaip pasiskaičiau, tai nuo Estrimax ir Crinone mėnesinės vėliau prasideda nei paprastai, žodžiu viskas baigta  verysad.gif

tai testas ar HCG neigiami?
Nes HCG man eme dideti tik 12 para po IUI, o testas parode II tik gal isvis 18 ar 19 para po IUI...
Taigi, gal anksti panikuoti? g.gif
Atsakyti
tikiu, dar pakentėk, vilčių daug neturėk ir bet ir galutinai taško nedėk.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 03 13, 16:17)
Sveikos mergytės  4u.gif
Nepavyko man IVF su šaldytais, reikia kaupti jėgas, pinigėlius ir bandyti noormalų IVF. Žinokit man labai viskas nusibodo, liūdna, norisi verkti, bet darbe negaliu rodyti savo ašarų  unsure.gif  verysad.gif
Nuotaika bloga, viskas pykina, priaugau svorio.......................parėjus išsižliumsiu į pagalvę...........


Gaila. Skaitydama si foruma laikau kumstukus uz kiekviena blush2.gif

Ar gali man kas paaiskinti apie tuos uzsaldytus ir sviezius? Kadangi man 5 IUI kaip jauciu nesekminga, as vis arciau IVF starto. Lankausi pas U. Kiek supratau is kalbu, uzsaldytu pirma karta atsisakyti? Ar pasidaryti is svieziu, o likuti uzsaldyti sekanciam kartui?
Prasau, paaiskinkit unsure.gif
Atsakyti
Daugelis daros kiek įmanoma su šviežiais, o šaldytų vis palieka ateičiai. Ir jei nebebūna galymybės su šviežiais, ima šaldytus. Arba pvz. po gimdymo dedas ir šaldytus tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 13, 19:24)
Daugelis daros kiek įmanoma su šviežiais, o šaldytų vis palieka ateičiai. Ir jei nebebūna galymybės su šviežiais, ima šaldytus. Arba pvz. po gimdymo dedas ir šaldytus tada smile.gif



Aga, o kada buna, akd nebuna galimybiu su svieziais? Ar pirmam IVF tai gresia?
Atsakyti
Nesupratau... tai gi darydama pirmą IVF Tu dar jų neturėsi... Kažkiek įdės, o kiek liks, galima bus šaldyti kitam kartui... Tai tą kitą kartą ir galima daryti su šaldytais.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 03 13, 17:35)
Aga, o kada buna, akd nebuna galimybiu su svieziais? Ar pirmam IVF tai gresia?


O kaip gali nebūti galimybės su šviežiais? g.gif Po IVF, jei sutinki, embrionai užšaldomi ir saugomi apie 5 metus. Jei nenori, gali ir nešaldyti, tai jau asmeninis poros reikalas. Kai neturi pakankamai pinigų normaliam IVF, tai darai su šaldytais.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2007 03 13, 17:26)
Girdėjau ir aš tą variantą. .............. persodino vyro odos lopinėlį ant moters kūno ............  g.gif

Įdomu, jei dvi merginos girdėjo šią istoriją - ar tai tas pats atvejis, ar du skirtingi? g.gif
Atsakyti
mes turbut klaidinam kitas, nepatyrusias ar patyrusias mergaites saldytu embrionu isodinima pavadindami IVF, as pvz neskaitau kad tai IVF.....saldytu embrionu isodinimas tai jau yra tesinys po atliktos IVF proceduros, po kurios pirmiausia idedami 3 apvaisinti embrionai, o likusiesi (jeigu tokiu yra) uzsaldomi tam, kad nesekmes atveju galetum juos irgi panaudoti, arba galima ju nesaldyti, cia kiekvienos poros apsisprendimas 4u.gif Kadangi didesne tikimybe pastoti yra su svieziais embrionais, todel saldytus kartais merginos pasilieka ateiciai ir atsizhvelgdamos i ivairius dalykus daro sekanti IVF, kad isodintu vel naujus sviezius embrionus...

nezinau ar suprantama... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 13, 18:58)
nezinau ar suprantama... smile.gif


Na, man suprantamai nuskambejo, taciau ar irisiukei suprantama, nezinau blush2.gif g.gif .
Irisiuke, gal dar nenusimink? O 6 IUI nebedarysi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 13 kovo 2007 - 18:05