Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 21:05)
mano stomatologe (ji zino mano istorija) pasakojo, kad jos drauge niekaip negalejo arba pastoti arba isnesioti (vat nepamenu dabar), tai gydytojai persodino vyro odos gabaleli i jos kuna ir ji sekmingai pastojo, tai buvo seniai..ale va tokia istorija  smile.gif



Labai sudomino tas odos gabalėlis, ir dar tuo labiau, kad Daiva nenuneigė šio fakto. O kodėl mums visoms, kurioms nesiseka su mažiais, daktarai to nesiūlo? verysad.gif Gal gi greičiau viskas pasisektų ir nereikėtų šitiekos nerimo ir nervų metų unsure.gif
Atsakyti
oi tikiu kaip gaila verysad.gif verysad.gif kaip liūdna verysad.gif taip norėjau, kad tau pavyktų
Atsakyti
saules zuikuti, daug kas taip daro, šaldytus palieka, daros normalų IVF, o šaldytus gal kada ir panaudos vėliau.
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 13, 15:20)
o galima uzsaldyti ir jei nepavyksta tas ivf ir lieka tie saldyti kita karta vis tiek daryti normalu ivf, o tuos saldytus tiesiog palikti kad butu? man aisku tai neaktualu, tik labai idomu pasidare. nes kazkaip su tais saldytais labai mazai sansu...

aš po antro turiu 4 snaigutes, bet trečią dariau ne su šaldytais,su šviežiais, vien dėl didesnės tikimybės ir nežinojimo, kad nebūtina ovuliacija su šaldytais
jei viskas bus gerai, tai broliuką ar sesutę bandysim iš "snaigučių pasigaminti", nes viso turiu 12 snaigučių, tik dėja nevisi jie idealūs, bet gal brolis ar sesė gausis, aš turiu vilčių
Atsakyti
aš vistiek bandysiu su šaldytais, kai tik baigsiu vaikiuką maitinti, bet bent jau dabar sakau sau, kad netikiu smile.gif
Atsakyti
supratau del snaiguciu (koks grazus pavadinimas smile.gif) dekui mergaites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 13, 15:56)
aš vistiek bandysiu su šaldytais, kai tik baigsiu vaikiuką maitinti, bet bent jau dabar sakau sau, kad netikiu smile.gif

davai tikėk mirksiukas.gif , nes aš tai turiu vilties wub.gif
Atsakyti
Na zinote mazai vilties su to snaigutem, bet gi ji yra. Ir jei po IVF liks ju as bandysiu ir tykesiu kad pasiseks. Zinau, kad mazai vilties, bet gi ji yra. O kai tiek lauki tai ir tas mazas sansa suteikia vilties wub.gif
Atsakyti
Ne nu, čia viskas aišku - viltis yra ir stumies į priekį, svarbu rankų nenuleisti.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Aga @ 2007 03 13, 16:12)
Ne nu, čia viskas aišku - viltis yra ir stumies į priekį, svarbu rankų nenuleisti.

Atsakyti
Ačiū mergytės už paguodos žodžius, man jūs labai brangios wub.gif
Žinokit aš tikrai netikiu sėkme su šaldytais, ji tikrai labai minimali, ypač Lietuvoje, gal dar technologija neišvystyta, nu kažką ne taip daro sad.gif vat Rusijoje tai tikrai gimsta ir gan nemažai vaikiukų su šaldytais.
Dar su tuo protokolu kur Estrimax reikia gerti, nuo šių vaistų pasireiškia visi nėštumo požymiai ir kaip Daivutė minėjo, man tikrai stogas buvo pavažiavęs, prisisvaigau, kad tikrai laukiuosi, dar dabar kvapai pykina, krūtys stačios blink.gif Žodžiu, reikėjo pabandyti vieną kartą, bet sekantį kartą bandysiu tik po pasisekusio IVF, jeigu jis pasiseks ax.gif

Žodžiu bandymai su šaldytais tik kruvinu prakaitu uždirbtų pinigų mėtymas, tai mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
tikiu, o tu kraujuoji ar kaip?
Atsakyti