Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tai pirma kartai dažniausiai ir būna sveika, bet paskui neaišku kas bus sekančiose sad.gif
Atsakyti
visai galva susisuko ax.gif gal tikrai be to tyrimo nereikia bandyt g.gif reikes paskaitinet kaip ji pasidaryt ir kiek tai kainuoja...
perspektyva, kad lietuvoje po 30 metu tai gales nustatyt kazkaip nelabai mane dziugina smile.gif nes tai jau man nebepades smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif
Nepavyko man IVF su šaldytais, reikia kaupti jėgas, pinigėlius ir bandyti noormalų IVF. Žinokit man labai viskas nusibodo, liūdna, norisi verkti, bet darbe negaliu rodyti savo ašarų unsure.gif verysad.gif
Nuotaika bloga, viskas pykina, priaugau svorio.......................parėjus išsižliumsiu į pagalvę...........

Atsakyti
Laikykis sirdele, tau butinai turi pasisekti wub.gif Zinau, kaip tau dabar sunku ir liudna, bet reikia kovoti ir toliau.Grizusi isizliumbk i pagalve, o paskui nosyte aukstin ir kovok toliau
Atsakyti
suprantu kaip tau sunku,bet buk stipri.galu gale is taves niekas neateme galimybes bandyti dar.zinai as save kartai guodziu,kad mes bent kazkoky sansa turim kad ir koky maza,o va pazinojau viena 18 metu mergina kuriai buvo isoperuotos ir kiausides ir gimda,ji neturi net maziausio sanso kadanors tureti savo leliuka.mes privalom nenuleisti ranku,ir bandyti bandyti.mes dar turim sansa.TIKTAI PIRMYN,TIKTAI Y UGNIES LINIJA,TIKTAI PER SUNKUMUS Y PERGALE,IR TIK Y PRIEKY IR NIEKUR KITUR!!!
Atsakyti
Nu jokio tolko su tais šaldytais doh.gif nu vieni nervai verysad.gif nežinau, ką ten rodo klinikų statistika, bet panos - nu tiek metų jau kabu šitam forume, neteko man pačiupinėti dar nė vienos, kuri su šaldytais vaikiuką pasigimdė schmoll.gif

Tikiu, pasistenk ir tu į šitą bandymą pažiūrėti ne visai rimtai....kaip į iš anksto pasmerktą....o jeigu kas nors kada nors visgi "ištrauks šitą laimingą loterijos bilietą" bus iš fantastikos srities ir tiesiog pasidžiaugsim už tą žmogų ax.gif

Laikykis, mažute, labai labai tave užjaučiu....kažkodėl tie šaldyti labai daug iliuzijų sukuria....man pačiai stogas važiavo verysad.gif
Atsakyti
Na as irgi nelabai tykejau uzsaldytais, bet kai uzkibo, galvojau kad istraukiau ta laiminga bilieta bet deja...
Atsakyti
as irgi nezinau,kaip cia bus ,sendien 9 diena po ysodinimo,ryte dariausi testa bet nieko gero neparode,gydytoja sake penktadieny pasidaryti kraujo tyrimus,bus 12 diena po ysodinimo,as galvoju ar neper anksti bus tiems tyrimams?gal merginos zinot koks tas skaiciukas turi buti jei butu prikibe?
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 03 13, 14:45)
Na as irgi nelabai tykejau uzsaldytais, bet kai uzkibo, galvojau kad istraukiau ta laiminga bilieta bet deja...


taip, prisimenu...nu bet matai - neišsilaikė, gal būtent dėl to, kad buvo šaldyti g.gif


QUOTE(suvilte @ 2007 03 13, 14:59)
as irgi nezinau,kaip cia bus ,sendien 9 diena po ysodinimo,ryte dariausi testa bet nieko gero neparode,gydytoja sake penktadieny pasidaryti kraujo tyrimus,bus 12 diena po ysodinimo,as galvoju ar neper anksti bus tiems tyrimams?gal merginos zinot koks tas skaiciukas turi buti jei butu prikibe?



12-a dieną gali daryti hcg, bent keliolika vienetų būtinai turėtų būti. O testukas šiandien tikrai dar gali nerodyti, todėl dar būk optimistė mirksiukas.gif Beje, labai šauniai anksčiau parašei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 03 13, 14:17)
Sveikos mergytės  4u.gif

4u.gif labai gaila, kad nepavyko. tikrai suprantu kaip jautiesi ir uzjauciu... 4u.gif pasistenk laikytis 4u.gif paverk, palengves, o po to kartu su pavasariu ir su mumis bandykim kartu kaupti jegas, taupyti pinigelius ir sveikata sekanciam sekmingam! naujam startui 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi su šaldytais manau mažai vilčių ir net nesitikėčiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 13, 15:17)
Aš irgi su šaldytais manau mažai vilčių ir net nesitikėčiau sad.gif

o galima uzsaldyti ir jei nepavyksta tas ivf ir lieka tie saldyti kita karta vis tiek daryti normalu ivf, o tuos saldytus tiesiog palikti kad butu? man aisku tai neaktualu, tik labai idomu pasidare. nes kazkaip su tais saldytais labai mazai sansu...
Atsakyti