Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 22:35)
gal as ne taip supratau tave ir parasiau negerai  4u.gif  soriukas.
gydytojas sako, kad doze gera ir vaistai geri todel, kad gerai folikulai brendo, kad nebuvo ju nei per daug nei per mazai, kad viskas gerai vyko.
reikes dar karta uzklausti del vaistuku pakeitimo  g.gif 
del embrionu jau prirasiau cia daugybe...


Tai aš tau ir bandau pasakyti, kad embrionų kokybė gali pagerėti nuo skatinimo schemos pakeitimo. O gali ir nepagerėti. doh.gif Niekas negli tvirtai pasakyti. Man embrionų kokybė buvo skirtinga esant skirtingoms schemoms.
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 22:38)
ne as dariausi kaune M ir V klinikoje pas gydytoja Ž.


Oi, sorry smile.gif

P.S. manau rytoj visi LT nevaisingumo gydytojai bus labai geros nuotaikos, nes iki soties prisižvengs skaitydami mūsų "pamąstymus". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 12, 21:38)
Tai aš tau ir bandau pasakyti, kad embrionų kokybė gali pagerėti nuo skatinimo schemos pakeitimo. O gali ir nepagerėti.  doh.gif  Niekas negli tvirtai pasakyti. Man embrionų kokybė buvo skirtinga esant skirtingoms schemoms.

butinai pries darant dar karta su daktaru apie tai pakalbesiu rimtai. dekoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 21:41)
Oi, sorry  smile.gif

P.S. manau rytoj visi LT nevaisingumo gydytojai bus labai geros nuotaikos, nes iki soties prisižvengs skaitydami mūsų "pamąstymus".  biggrin.gif

nu kogero prisijuoks smile.gif svarbu kad geros nuotaikos daug geru darbu padarytu biggrin.gif
Atsakyti
kad folikulai buna tusti sita as zinau, kad matytusi iskarto kiausialastes toks tustumas as zinau...tiesiog ar man jau laikas pas LOR kreiptis nes man pasigirdo ar is tikruju taip gali buti....MIGLUZE, KELKIS JAU RYTAS biggrin.gif

QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 22:22)
... ar gali buti kiausialaste tuscia, be genetines medziagos, be sudedamuju savo daliu, tik apvalkalelis? .....ar as nusishneku..

Atsakyti
Sveikute, noriu paklausti cpecus IVF'o...
Man 8 diena po isodinimo. Bet vis paskaudo juosmeni ir pilvo apacia, ar tai labai blogai? Nes kitu pozemiu, apart labai jautiru krutu, neturiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 12, 23:10)
Sveikute, noriu paklausti cpecus IVF'o...
Man 8 diena po isodinimo. Bet vis paskaudo juosmeni ir pilvo apacia, ar tai labai blogai? Nes kitu pozemiu, apart labai jautiru krutu, neturiu.  schmoll.gif


Nagi kad superiniai požymiai mirksiukas.gif
Atsakyti
sakyciau pakentek dar keturias dienas su tokiais gera zhadanciais pozymiais ir pranesk mums teigiama HCG biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(laukiukas @ 2007 03 12, 23:10)
Sveikute, noriu paklausti cpecus IVF'o...

Atsakyti
Man U. sake pakenteti ir daryti testa tik penktadieni, o HCG tada pirmadieni..
O galima datyri HCG ir testus, jainaudoji crinone?? smile.gif
Atsakyti
galima biggrin.gif daryk kaip gydytoja liepia 4u.gif

QUOTE(laukiukas @ 2007 03 12, 23:17)
...
O galima datyri HCG ir testus, jainaudoji crinone??  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 20:52)
Gal Magi daugiau žinos, ar Daiva, ji irgi kiek žinau rusiškus forumus nemažai skaito ar skaitė.


Mirėja, aš nemažai domėjausi apie HLA po pirmo nevykusio IVF. Bet blyn sudėtingi tie dalykai. Iš eva.ru forumo pastebėjau tokią tendenciją (ir panos ten tai tvirtino) - jei yra šitas sutrikimas, praktiškai IVF niekada nepasiseka. Jei pavyksta tai pakoreguoti, net po daugybės nesėkmingų IVF panos pastojo. Kiek aš supratau, tai kažkoks imunologinis nesuderinamumas, veikiantis ląstelių lygyje. Regiliuojama tai vyro leukocitų injekcijomis (vėlgi jei teisingai supratau). Smarkiai į tai neįsigilinau dėl dviejų priežasčių - pirma, tai tikrai labai sudėtinga, ypač ne medikui; antra - išsiaiškinau, kad Lietuvoje niekas man panašių tyrimų nepadarys. Kalbėjau tuomet apie tai su gyd. Bogdanskiene - ji sakė, kad visa tai labai dar žalia, niekaip moksliškai nepagrįsta ir abejotina. Tai ir mečiau visa tai. Gyd. Klimas iš viso pasakė, kad visa tai nesąmonės.


QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 21:05)
man va toks prisiminimas dabar kaiptik iskilo, cia turbut ne i tem, bet visgi atsikratysiu to noro pasakyt...mano stomatologe (ji zino mano istorija) pasakojo, kad jos drauge niekaip negalejo arba pastoti arba isnesioti (vat nepamenu dabar), tai gydytojai persodino vyro odos gabaleli i jos kuna ir ji sekmingai pastojo, tai buvo seniai..ale va tokia istorija  smile.gif


panašu, kad į temą


QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:24)
aha aciu  4u.gif  jau atsidare. perdaviau vyrui i kompiuteri skaityt smile.gif rusiskai as kalbu gerai, bet skaitau letai smile.gif o jis rusas, paskaitys ir papasakos man. lai dalyvauja ir aiskinimosi procese.
\

jei supras vyras ką nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 20:32)
pataisykite mane jeigu as klystu, bet embrionai buna su lyginiu lasteliu skaiciumi, 2, 4, 6, 8, ir t.t.
zuikuti....na paskutinis sakinys suglumino...apie giminyste...ar genetika Lietuvoj tai galetu nustatyti kazkokiu tai budu?


Kai embrionus uzsaldo, paskui atsaldo, jie gali tureti nelygini skaiciu lasteliu, nes uzsaldymo-atsalymo metu lasteles gali nunykti. Bent jau man tai aiskino VK...

Del giminystes nustatymo. Pries 30 metu Rusijoje, mano tevams nustate, kad jie gali buti tolimi gimines... tai manau, kad po 30 metu Lietuvoje irgi jau turetu sugebeti tai padaryti... Nors tolima giminyste nebutinai reiskia, kad negali pastoti, isnesioti, ar kad vaikai gims nesveiki... tokiu atveju visi Europos monarchai negaletu susilaukti sveiku vaiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 13, 09:33)
Nors tolima giminyste nebutinai reiskia, kad negali pastoti, isnesioti, ar kad vaikai gims nesveiki... tokiu atveju visi Europos monarchai negaletu susilaukti sveiku vaiku  mirksiukas.gif


Mano vyro teta yra susituokusi su tikru pirmos eilės pusbroliu, vaikai gimė sveiki.
Atsakyti