Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

aj dar gi turiu pavyzdi - mano pazistama 2 kartus naturaliu budu buvo pastojusi su antru savo vyru, ir abu kartus deja vaikelis nesivyste... is ankstesnes santuokos turi grazuti berniuka. tai jai irgi pasiule i genetikos centra nuvaziuoti, nors kaip ir sake, kad ko gero nieko nesuzinos, nu nebent kad vyras turi kazkoki genetini defekta. tai nuvaziavo, pasidare jie abu tyrimus. ir teisybe - jie nieko sau naudingo nesuzinojo, negavo atsakymo i klausima "kodel?". viskas normalu ir tiek. toks atsakymas...
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 21:05)
man va toks prisiminimas dabar kaiptik iskilo, cia turbut ne i tem, bet visgi atsikratysiu to noro pasakyt...mano stomatologe (ji zino mano istorija) pasakojo, kad jos drauge niekaip negalejo arba pastoti arba isnesioti (vat nepamenu dabar), tai gydytojai persodino vyro odos gabaleli i jos kuna ir ji sekmingai pastojo, tai buvo seniai..ale va tokia istorija  smile.gif

oho... man tai jau visai galva sukasi... tai dabar reikes gal vyro odos biskuti atimti... smile.gif o jei rimtai, tai is tiesu tai toks sudetingas dalykas...
Atsakyti
apie HLA

Apie nepastojimo priežastis:

http://www.ivf.com.u...a_pri__110.html


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 21:16
Na saulės zuikuti tu čia iš vieno karto tiek išvadų padarei doh.gif
Aš dariau 4IVF. Pirmą kartą gavosi daug nuostabių tiesiog kataloginių embrionų. Jie buvo tokie puikūs, kad net atsišildė visi iki vieno, nei vienas nežuvo ir puikiai dalinosi. Ir nepastojau ...
Kitus kartus jau buvo daug mažiau embrionų ir vieni geresni, kiti prastesni. Ir pastojau wub.gif
O šį kartą visi prasti.
Kadangi darau ne pirmą kartą, tai galiu pasakyti, kad daug kas priklauso nuo schemos ir naudojamų vaistų. Gal pirmą kartą naudojama schema tau paprasčiausiai netiko.
Gerai, kad pirmą kartą viskas gavosi kaip pagal mokslinę knygą. Nes antrą kartą pvz. buvo kelios juodos kiaušialąstės. Tipo kažkokios nesveikos. Bet užtat kartu buvo du geri embrionai ir to užteko, kad pastočiau.
Mano patarimas - neieškokit to ko nėra. Pabandyk antrą kartą. Pakeiskit su gydytojų schemą, gal kitus vaistus ir viskas bus puiku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 21:10)


antras kazkodel neatsidaro
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 22:13)
antras kazkodel neatsidaro


Perdariau, dabar atsidaro, bet jau aš dabar matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 12, 21:13)
Mano patarimas - neieškokit to ko nėra. Pabandyk antrą kartą. Pakeiskit su gydytojų schemą, gal kitus vaistus ir viskas bus puiku  tongue.gif

dekoju uz parasyma 4u.gif
apie viska kalbejau su daktaru. apie schema, vaistus, prasiau daryti kazkokius pakeitimus kitam kartui. tik daktaras sake, kad pagal visa ivf'o eiga matosi, kad ir schema gera (buvo taikoma ilga) ir vaistai parinkti geri... tai sake keisti kaip ir nera ka.
bandysiu dar 1 karta tikrai. jei tos galimybes tiokios ribotos nebutu...
dar daktaras sake, kad galbut dar ilgesne schema taikys (nelabai suprantu kaip ten, nes ir taip tokia ilga ta schema:)) ir vaistu dozes tikrai nedidins.
Atsakyti
Mireja, tu daug zinai.. pasakyk man prasau ar gali buti kiausialaste tuscia, be genetines medziagos, be sudedamuju savo daliu, tik apvalkalelis? .....ar as nusishneku..
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 21:18)
Perdariau, dabar atsidaro, bet jau aš dabar matau  4u.gif

aha aciu 4u.gif jau atsidare. perdaviau vyrui i kompiuteri skaityt smile.gif rusiskai as kalbu gerai, bet skaitau letai smile.gif o jis rusas, paskaitys ir papasakos man. lai dalyvauja ir aiskinimosi procese.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 22:22)
Mireja, tu daug zinai.. pasakyk man prasau ar gali buti kiausialaste tuscia, be genetines medziagos, be sudedamuju savo daliu, tik apvalkalelis? .....ar as nusishneku..


Čia jau Miglužei klausimas. Teoriškai gal ir gali būti, ber manau tai akivaizdžiai matytusi, juk branduolis ląstelės mąstais didelis, tai jei mato tiek, kad įkišt spermiuką, tai manau pastebėtų g.gif Niekada nieko panašaus neskaičiau. Bet kad tokia ląstelė niekada nepasidalintų net ir į dvi tai tikrai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 21:30
Kaip tavo gydytojas gali sakyti, kad schema gera, jeigu pats teigia, kad embrionai blogi doh.gif Gal aš ko nesupratau?
Vaistukų dozės nustatomos ne kaip mums norisi, o eigoje stebint folikulų augimą. Jei blogai augs, tai aišku, kad didins dozes.
O aš kalbėjau apie kitokių vaistų derinių naudojimus, pvz. vietoj diferelino citrotide, o ne dozių didinimą ar mažinimą.
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 22:22)
Mireja, tu daug zinai.. pasakyk man prasau ar gali buti kiausialaste tuscia, be genetines medziagos, be sudedamuju savo daliu, tik apvalkalelis? .....ar as nusishneku..


Kiek aš suprantu tuščias būna tik folikulas, o kiaušialąstės būna nesubrendusios ar šiaip kokios prastos. Jau rašiau pas mane buvo juodos kiaušialąstės.
Atsakyti
Saulės Zuikuti, ar tu "Embrions" dareisi ar man atmintis šlubuoja?

Tame straipsnyje rašo, kad dėl prastosembrionų kokybės be viso ko kaltaprasta kraujotaka prie kiaušidžių, reikiają gerint atskirais vaistais irtaip nutinka dėl endometriozes, sąaugų, operacijų, uždegiminių procesų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 21:38
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 12, 21:32)
Kaip tavo gydytojas gali sakyti, kad schema gera, jeigu pats teigia, kad embrionai blogi  doh.gif  Gal aš ko nesupratau?

gal as ne taip supratau tave ir parasiau negerai 4u.gif soriukas.
gydytojas sako, kad doze gera ir vaistai geri todel, kad gerai folikulai brendo, kad nebuvo ju nei per daug nei per mazai, kad viskas gerai vyko.
reikes dar karta uzklausti del vaistuku pakeitimo g.gif
del embrionu jau prirasiau cia daugybe...
Papildyta:
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 21:33)
Saulės Zuikuti, ar tu "Embrions" dareisi ar man atmintis šlubuoja?

ne as dariausi kaune M ir V klinikoje pas gydytoja Ž.
Atsakyti