Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Chiara @ 2007 03 05, 12:54)
Imsiu ir isduosiu - ne viskas prarasta pas Nakvisa.
Varys hcg darytis.

Laikom kumščius suspaudę stipriai stipriai wub.gif ....nors aš jų atleidus ir nebuvau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 05, 13:54)
Imsiu ir isduosiu - ne viskas prarasta pas Nakvisa.
Varys hcg darytis.

tai vat aš ir sakau (t.y. pagalvojau), kad nėr čia ko anksčiau laiko daryti išvadas. bigsmile.gif laukiu nekantriai naujienų iš Nakvišos. vis dar man viltis rusena... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 05, 12:54)
Imsiu ir isduosiu - ne viskas prarasta pas Nakvisa.
Varys hcg darytis.


wa kaip faina wub.gif - nu laikom kumštukus drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cia parasiau tam, kad nepradetumete siusti Nakvisai vainiku su juodom juostom.
Kol HCG neturi, tai nera ko dar ir verkti. Suprantu ir jos, ir musu nerima, bet kazkiek optimizmo reikia tureti.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 05, 13:27)
Cia parasiau tam, kad nepradetumete siusti Nakvisai vainiku su juodom juostom.
Kol HCG neturi, tai nera ko dar ir verkti. Suprantu ir jos, ir musu nerima, bet kazkiek optimizmo reikia tureti.

gal kraujavimas apstojo? g.gif
Atsakyti
Laikom kumščius wub.gif
Šansų visada lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 05, 12:54)
Imsiu ir isduosiu - ne viskas prarasta pas Nakvisa.
Varys hcg darytis.

Su kiekviena zinute apie Nakvisa vis po kelta zilu plauku pas mane prisideda..nu dzin...busiu zila, tik kad viskas pasisektu ir gerai baigtusi smile.gif
Atsakyti
Zinai, jau siandien ir as jai parasiau, kad vyno buteli uz mano neikainojamus nervus skolinga sita seimynele bigsmile.gif
Atsakyti
Laikom kumščius už Nakvišą wub.gif
Atsakyti
Mano visa šeima "serga" už Nakvišą. Nors asmeniškai jos ir nepažįstu... Labai tikiuosi, kad visgi visas forumas netrukus šūkaus "valio" iš džiaugsmo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vataitau: 05 kovo 2007 - 14:07
Nu jo, aš sakiau, kad vaikai šiaip laikais žiauriai šokdina tėvus nuo pirmų dienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 05, 14:18)
Nu jo, aš sakiau, kad vaikai šiaip laikais žiauriai šokdina tėvus nuo pirmų dienų doh.gif

Na kad tik viskas gerai baigtusi... blush2.gif
Atsakyti