Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

oi euromergele 4u.gif kad man ir paciai viskas taip painu. bandau tiketi daktaru ir pasitiketi tuo ka sako...
jau atrodo praeitas vienas ivf'as, cia labai daug paskaitau, pasiklausdavau, bet tu klausimu vis tiek turbut visada daugybe bus. ir neaiskumu irgi...
man siule tik kartoti ivf. jokiu priesimpaltaciniu diagnostiku man net neuzsimine... g.gif
as dar tik bandziau klausti, gal geriau is karto daryti su donorinem (nors tikrai labiau noreciau savo...), tai sake ne tas atvejas ir negalvoti apie tai...
del lasteliu skaiciaus - nu as atsimenu, kad tas kur geras - 4 lasteliu, o kiti du mazuliukai po 1 lastele maziau - 2 ir 3. visus tuos ir isodino... visgi dabar suglumau...
o del paskutinio ano sakinio - daktaras sake, esme siuolaikiniuose genetikos tyrimuose tame ir yra, kad i ta klausima neatsakys, parodyt galetu tik kazkokias ligas ir pan., kuriu kaip ir aisku kad pas mane nera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 12 kovo 2007 - 20:37
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:24)
ir daktaras dar gale pokalbio pasake labai idomu dalyka - jei pradet filosofuoti, tai mano atveju galima manyti, kad mes su vyru esam giminingi, kad gal kazkada kazkada, gimine buvo viena...


Vat apie tokius tyrimus ir kalbu. Tai nereiškia, kad jūs giminės, jei kažkas ten sutampa, tai reiškia kad jūs vienas kitam galit būti donoriais. Būtinai reikia pasidaryt.

Nors ne, nusišnekėjau doh.gif Prie tokios situacijos būna persileidimai 4-6 sav.

Bet vis vien negalima taip anksti nuleist rankų arba nesitirt ir kyšt pinigus bandymams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 20:41

Euromergele, nepaaiškinsiu kodėl, nes ir pati nesuprantu, bet embrioniukai būna ir nelyginių ląstelių, man per šį IVF su šaldytais vinas embrioniukas buvo 5 ląstelių.
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 20:36)
Vat apie tokius tyrimus ir kalbu. Tai nereiškia, kad jūs giminės, jei kažkas ten sutampa, tai reiškia kad jūs vienas kitam galit būti donoriais. Būtinai reikia pasidaryt.

bet sako, kad tai nieko neduos ir lyg ir neparodys nieko, kas padetu spresti problema ir pansiai...
Atsakyti
pirmiausia zuikeli as noriu tave padrasinti, kad butina gilintis, butina klausti ir butina rupintis savim smile.gif
priesimplantacines tau ir negalejo siulyti, Lietuvoje ji neatliekama.

Mireja matau apie genetika rasho...gal gali pasakyti kur tai daroma? gal imanoma su siuntimu ir nemokamai pasidaryti palaukus? Mireja?


QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:33)
...jokiu priesimpaltaciniu diagnostiku man net neuzsimine...  g.gif
...



kol parasiau, matau kad jau prieiname prie isvados, kad nieko cia nesuzhinosi tiksliai... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 12 kovo 2007 - 20:50
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:39)
bet sako, kad tai nieko neduos ir lyg ir neparodys nieko, kas padetu spresti problema ir pansiai...


Daro-daro, imunizuoja donorinių kažko, nepamenu kuo...
Atsakyti
tai va klausiau klausiau as daktaro smile.gif vos ne tokiais klausimas kelis kartus "ar tikrai nereikia ir neparodys" smile.gif jis sake galiu nuvaziuoti issitirti grynai tik del sventos ramybes, bet atsakymu i savo klausimus, paaiskinimo ir naudos is to as negausiu jokios...
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 21:45)
Mireja matau apie genetika rasho...gal gali pasakyti kur tai daroma? gal imanoma su siuntimu ir nemokamai pasidaryti palaukus? Mireja?


Žinok nežinau ar LT daro g.gif Turėtų pagal ideją g.gif Tai HLA kažkoks tyrimas. Rusiškose forumuose daug apie tai kalbama, jis kažkokių skirtingų lygių buna, bet kiek pamenu tai daugiau tinka pasikartuojantiems ankstiviems persileidimams, o ne embrionų kokybei, nes, kiek pamenu, esmė tokia: jei vyro ir žmonos tie HLA labai panašus, tai moters organizmas "nesupranta" kad įvyko pastojimas ir neįsijungia kažkokie mechanizmai būtini kūdikiui išnėšiuoti.

Gal Magi daugiau žinos, ar Daiva, ji irgi kiek žinau rusiškus forumus nemažai skaito ar skaitė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 20:57
Mireja, gal gali daugiau informacijos? kokiu atveju ir kur tokius kazkokius dalykus daro?


Nes as klausiau savo gydytoju kaip nustatyti kodel 85 proc musu embrionu nustoja vystytis...jokiu budu nera toks atsakymas buvo...
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 21:45)
kol parasiau, matau kad jau prieiname prie isvados, kad nieko cia nesuzhinosi tiksliai... blink.gif


Kažkur skaičiau (gal Diletantas rašė g.gif ) kad išsiaiškinama apie 50% nepastoimo priežasčių. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 20:55)
Mireja, gal gali daugiau informacijos? kokiu atveju ir kur tokius kazkokius dalykus daro?
Nes as klausiau savo gydytoju kaip nustatyti kodel 85 proc musu embrionu nustoja vystytis...jokiu budu nera toks atsakymas buvo...


pirmiausia tai tau jau ko gero nebereikes jokiu tyrimu 4u.gif nes busi nestuke.gif ir viskas bus gerai ax.gif labai linkiu to 4u.gif

o pries tai ar tu buvai genetikos centre?
Papildyta:
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 20:56)
Kažkur skaičiau (gal Diletantas rašė  g.gif ) kad išsiaiškinama apie 50% nepastoimo priežasčių.  verysad.gif

tai save as kisu i tuos 50 proc nepastojimu, kuriu niekas neissiaiskina ir tikiuosi palankaus likimo ir pacios brangiausios dovaneles is jo (dovaneliu dvieju vienu kartu seip jau noreciau blush2.gif )...
Atsakyti
jeigu nemaziau, deja deja

QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 21:56)
... išsiaiškinama apie 50% nepastoimo priežasčių.  verysad.gif


zuikuti biggrin.gif aha...tu teisi mirksiukas.gif

ne, jokiam genetikos centre nebuvau, nes niekas nemate reikalo siusti, ir abejoju ar kas nors i mano klausima tam genetikos centre galetu atsakyti..

man va toks prisiminimas dabar kaiptik iskilo, cia turbut ne i tem, bet visgi atsikratysiu to noro pasakyt...mano stomatologe (ji zino mano istorija) pasakojo, kad jos drauge niekaip negalejo arba pastoti arba isnesioti (vat nepamenu dabar), tai gydytojai persodino vyro odos gabaleli i jos kuna ir ji sekmingai pastojo, tai buvo seniai..ale va tokia istorija smile.gif
Atsakyti