Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(tikiu @ 2007 03 12, 16:52)
O aš galvoju, kad dar rytoj ryte testuką pasdidarysiu ir jeigu jis bus neigiamas, tai nutrauksiu vaistų naudojimą mastau.gif
Žinokit tiesą sakant netikiu aš tais šaldytais, visą mėnesį pykino nuo to estrimax, kriūtinė padidėjo, kvapai erzino, žodžiu pojučiai tokie patys kaip ir tada kai buvau pastojusi su negimdiniais,  taip ir galva gali susisukti  lotuliukas.gif prisisvaigau nerealiai, bet paskui labai sunku nusivilti  doh.gif

Sekmes Tikiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zaneta1 @ 2007 03 11, 20:58)
Tai jeigu noresi, tai pati ir gimdysi 4u.gif  Nebent kokios komplikacijos, kas gali nutikti bet kuriai gimdyvei. O kaip tu pati jautiesi, uzsuk pas nestukes dazniau ir drasiau 4u.gif

Euromergele  thumbup.gif  Taip ir reikia, pajuokavai, pasiaiskink, prasom lotuliukas.gif  Cia gi viesas forumas ir daug jautrios  sielos zmoniu uzsuka rolleyes.gif
Beje, kaip tavo zirniukai laikosi wub.gif

Dekui Zaneta1, pasiskundziau gydytojai, kad nuolat pilva maudzia, tai israse Magnesium disporal. Dabar dar labiau maust pradejo g.gif Sakau gal nebegerti g.gif O siaip megausjuosi kiekviena diena ir noriu pradeti storeti, tik va laikas kaip sustojes ax.gif
Atsakyti
oj Leta....man bent vieno mazhulio smile.gif pas man gi visi dvieju lasteliu buvo smile.gif

nooooooriu vaikuuuuuuuuuu yahoo.gif

QUOTE(Leta7 @ 2007 03 12, 16:44)
O tau dvigubo finalo  biggrin.gif
Kaip einasi?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 12 kovo 2007 - 19:23
jau maziau cia beuzeinu, bet labai uz visas sergu ir kasdien prisimenu skyreli, galvoju apie visas cia bunancias merginas, apie likimus ir pastangas... ir labai visoms linkiu sekmes...
Mirėja 4u.gif Tikiu 4u.gif Magi 4u.gif euromergele 4u.gif Leta7 4u.gif jums dabar didziausi linkejimai ax.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už palaikymą, bet aš jau kažkaip šaltai į viską reaguoju ir nepergyvenu, bus kaip bus. ir nieko nepakeisi ir iš tikrųjų po šaldytų įsodinimo vienoki jausmai užlūsta, kažkaip lengviau viską išgyventi, o vat po IVF tai tikrai buvo liūdna kai pradėjau kraujuoti sad.gif

Philipuks, manau drąsiai gerk magnį, tau tikrai ne nuo jo pilvą maudžia .
Atsakyti
biggrin.gif kaip tik paskutini gabaliuka suvalgiau...visa burna griauzhia blink.gif

QUOTE(simbute @ 2007 03 12, 19:34)
Euromergere, tikiuos ananasus vis dar valgai 4u.gif



saules zuikuti, aciu smile.gif papasakok apie savo reikaliukus, naujienas? kaip sekasi? ka galvojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 19:21)
biggrin.gif  kaip tik paskutini gabaliuka suvalgiau...visa burna griauzhia  blink.gif
saules zuikuti, aciu smile.gif papasakok apie savo reikaliukus, naujienas? kaip sekasi? ka galvojat?  4u.gif


o tu ananasus naturalius valgai? nors nuo konservuotu irgi griauzia, bet man jie skanesni ax.gif
pas mus nieko idomaus ta linkme nevyksta. tiesa pasakius bijau antro ivf'o kaip velnias kryziaus ax.gif buvau pas daktara, sake kiausides atsistaciusios, mioma nepadidejus beveik, viskas kaip visada normoje. ir tiek. galima daryti antra ivf'a, tik pries tai del visko pasikartoti hormonius tris tyrimelius. bet kol kas nesu jam pasiruosusi, net mintis apie tai gasdina smile.gif ot baile smile.gif ir juokas ima is saves ir geda ax.gif
dabar laukiu ir sergu kad pasisektu jums visoms ir pavyzdi optimistini mums rodytumet 4u.gif
Atsakyti
na zuikuti....pasakysiu, kad vidinis pasiruoshimas IVF'ui irgi reikalingas, tad jeigu nesi pasiruoshus, tada dar palauk ir kai busi pasiruoshusi, neatsigrezhdama i pirmaji, daryk antra biggrin.gif mano toks patarimas 4u.gif

pamenu kad kazkokie klausimai tave kamavo po pirmojo, genetiniai ar klystu? kokios pas jus bedeles?

ananasu tai turiu ir konservuotu, ale siom dienom aukoju burnos gleivine vardan naturalaus produkto biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 20:28)
.... kol kas nesu jam pasiruosusi.....

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 12, 19:39)
pamenu kad kazkokie klausimai tave kamavo po pirmojo, genetiniai ar klystu? kokios pas jus bedeles?


dekui uz patarima 4u.gif kazkaip reikes bandyt kauptis ivf'ui ax.gif zinau tik kad nebus tai labai greit smile.gif gal vasara ax.gif toks grazus metas...
na pas mus pasirodo genetine problema. viskas yra gerai mus atskirai paemus - pas vyra sperma puiki, mano ispunktuotos kiausialastes visos tiesiog puikios. o vat embrionukai... daktaras sako, kad reikia dar bandyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 12 kovo 2007 - 19:55
O aš gavau atsakymą: "šią savaitę neturiu laiko". mastau.gif Paaiškinau kad šią savaitę tik nuspręst reikia, o veiksmas po 3 sav. Tyla... Atsargiai paklausiau ar turi dar argumetų "prieš". Pasakė "ne".

Kaip tai suprast? Gal savo naudai? ax.gif Tipo neprieštarauja?


Saulės Zuikuti, mano nuomonę žinai. Pirma reikia rimtai išsitirt, jei taip nutiko. Gal Magi ką patars? Rusijoje tos suderinamumus daug rimčiau žiūri...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 12 kovo 2007 - 20:14
o kas tau sake kad genetine problema? kodel? gal gali parasyta kas vyko su embrionais? kadangi pas mus dalinimasis vis prastas jau trecia karta...as issamiau pasinagrinejau...embriologe sake..jeigu kazkas yra blogai su spermatozoidu tai kiausialaste turi tokia savybe viska sustatyti i vieta...jeigu embrionas blogai dalinasi...vadinasi arba labai blogas spermatozoidas arba prasta kiausialaste... tik tikrosios priezhasties pas mus niekas tau nenustatys

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 20:53)
na pas mus pasirodo genetine problema. ...

Atsakyti
ilgai kalbejau su daktaru. ir primygtinai klausinejau apie genetikos centra ir del issityrimo ten. bet kokius ten tyrimus daro, tie atsakymai man nieko neduos. ir daktaras isitikines, kad tikrai jie bus normalus tie atsakymai. o i klausimus i kuriuos as noriu gauti konkrecius ir aiskius atsakymus, deja niekas man ten neatsakys ir tyrimai to neparodys... uztat kol kas labiau linkstu prie to, kad negaisti laiko, nervu, taip pat ir neislaidauti (geriau tie pinigeliai bus prie taupomu ivf'ui) ir nesitirti...
jie juk ten turi kriterijus, pagal kuriuos sprendzia ir mato spermos ir kiausialasciu kokybe, tai va pagal tai viskas super... o apie embrionukus buvau viska uzsirasiusi, bet po to pamaniau kad nereikia man sirdies vis draskyti ziurint i ta lapa ir ismeciau ji. is atminties taip aiskiai cia neparasysiu... is 9 vienintelis buvo tikrai geras, 4 lasteliu. dar 2 buvo pusiau su viltimi, bet kaip jie dalinosi, per kiek laiko, galima buvo spresti, kad jie nustos dalintis veliau, ir jie buvo 2 ir 3 lasteliu. dar 2 kai apsivaisino, neivyko reakcija, kiausialaste "neuzsidare" ir dar karta buvo apvaisinti (cia labai ukiskai parasiau). o dar keli buvo su per dideliais branduoliais ir dar kiti vel su kazkokiais trukumais.
ir daktaras dar gale pokalbio pasake labai idomu dalyka - jei pradet filosofuoti, tai mano atveju galima manyti, kad mes su vyru esam giminingi, kad gal kazkada kazkada, gimine buvo viena...
Papildyta:
nu va prirasiau apie save ax.gif bet dabar reikia jumis rupintis ir uz jus kumscius laikyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 12 kovo 2007 - 20:22
labai tu cia painiai viska sudeliojai...bent jau man...

bet mano ziniomis nera pas mus jokios laboratorijos kurioje butu nustatoma spermatozoido arba kiausialastes kokybe, viskas ka galima pamatyti ir nustatyti tai elementarus zhvilgsnis plika akimi. Ar tau siule priesimpaltacine diagnostika nelietuvoj?

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:16)
...
jie juk ten turi kriterijus, pagal kuriuos sprendzia ir mato spermos ir kiausialasciu kokybe, tai va pagal tai viskas super... ...



Papildyta:
pataisykite mane jeigu as klystu, bet embrionai buna su lyginiu lasteliu skaiciumi, 2, 4, 6, 8, ir t.t.

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 12, 21:24)
..jie buvo 2 ir 3 lasteliu...


zuikuti....na paskutinis sakinys suglumino...apie giminyste...ar genetika Lietuvoj tai galetu nustatyti kazkokiu tai budu?
Atsakyti