Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Leta thumbup.gif wub.gif sekmingo finalo wub.gif

Atsakyti
O tau dvigubo finalo biggrin.gif

Kaip einasi?
Atsakyti
Leta7, Euromergele, Magi stiprybės jums, laikau kumščius už jus 4u.gif

O aš noriu pasipasakoti, kad pabandžiau IVF su šaldytais, visą savaitę negalėjau prisijungti prie forumo, nes pamiršau slaptažodį blush2.gif tik šiandien prisijungiau rolleyes.gif , galvojau numirsiu be jūsų per tą savaitėlę doh.gif

Noriu paklausti apie HCG tyrimus, aš pasidariau juos pas mus ligoninėje, nes kitur niekur nedaro. Tai 10 d. po šaldytų įsodinimo rezultatas buvo toks:

<1 IU/L, ribos 1,00 - 5,30

gal suprantate tokį mano rezultatą ir galėtumėt paaiškinti ax.gif
Sekančią dieną pasidariau testą, aišku jis buvo neigiamas. Gydytoja liepė kovo 13 pasidaryti HCG, bet aš aišku nesulaukiau tos dienos ir pasistengiau viską atlikti kuo skubiau.
Netikiu aš teigiamu rezultatu, bet kol kas dar nesusirgau, šiandien 13 d. po įsodinimo, bet kiek pasiskaičiau, tai supratau. kad naudojant Estrimax ir Crinone mėnesinės neprasideda, kol nenutrauki šių vaistų ?
Patartite man ką daryti, žinau, kad esate bandžiusios su šaldytais ax.gif pasidalinkite savo patirtimi ax.gif
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Leta, euromergele - mums pasiseks victory.gif


Euromergele, zhiurek, ka tau radau (buvai pasigedusi) stupid.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos, laikau už jus visas savo galūnes wub.gif wub.gif

tikiu, man regis, kad tavo atsakymas yra mažiau nei vienas... t.y. neigiamas unsure.gif bet tikiuosi, kad čia dėl to, kad per anksti darei 4u.gif
Atsakyti
Tikiu, man su shaldytais menesines velavo. Prasidejo kokia 17-18 diena po isodinimo. As daug testu sugadinau, bet, deja, dvi juosteles nepasirode nei 13, nei 14, nei 15 diena verysad.gif Bet as naudojau Crinon iki paskutiniosios, kol nepasirode kraujas...tai gi manau, jeigu joms jau lemta prasideti, tai joks Crinon ju nesulaikys verysad.gif O del tyrimu rezultatu, tai negaliu pakomentuoti... nes nesuprantu smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, dar kartą visoms sėkmės, taip pat labai noriu palinkėti sėkmės naujai prisijungusiai į jūsų gretas Magi wub.gif
Atsakyti
O aš galvoju, kad dar rytoj ryte testuką pasdidarysiu ir jeigu jis bus neigiamas, tai nutrauksiu vaistų naudojimą mastau.gif
Žinokit tiesą sakant netikiu aš tais šaldytais, visą mėnesį pykino nuo to estrimax, kriūtinė padidėjo, kvapai erzino, žodžiu pojučiai tokie patys kaip ir tada kai buvau pastojusi su negimdiniais, taip ir galva gali susisukti lotuliukas.gif prisisvaigau nerealiai, bet paskui labai sunku nusivilti doh.gif
Atsakyti
Aš pratesiu "optimistinę" šaldytų temą. Na labai-labai noriu bandyti kitą mėn. blush2.gif Pasiskaičiau, kad blastocistom labai negerai šaldytom gulėt, šaldyt pasirodo mažesnius reikia. g.gif Pasakiau vyrui, kad noriu bandyt, mano nuostabai "ne" kategoriškai nepasakė, sakė kad pagalvos... iki šios dienos vakaro. Kuo vakaras arčiau, to man baisiau. blush2.gif

Palaikykit kumsčius, kas dar laisvų rankų turit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 12, 18:47)
Aš pratesiu "optimistinę" šaldytų temą. Na labai-labai noriu bandyti kitą mėn.  blush2.gif Pasiskaičiau, kad blastocistom labai negerai šaldytom gulėt, šaldyt pasirodo mažesnius reikia.  g.gif Pasakiau vyrui, kad noriu bandyt, mano nuostabai "ne" kategoriškai nepasakė, sakė kad pagalvos... iki šios dienos vakaro. Kuo vakaras arčiau, to man baisiau.  blush2.gif

Palaikykit kumsčius, kas dar laisvų rankų turit.  4u.gif

Oi, Mirėja, labai tave palaikau mirksiukas.gif ir linkiu, kad vyras tau pritartų ir palaikytų tave wub.gif
Jei neklystu tu ivf užsienyje darai tai snaigutes tenai įsodins ? Kiek snaigučių iki blastocitų užaugintų jūs turite ? Žinai, kai snaigutes išima, ląstelių dažniausiai sumažėja. Mano atveju visi embrioniukai buvo 6 ląstelių prieš užšaldymą, o įsodinimo dieną buvo trys 4,5,6 ląstlių embrioniukai.
Taigi laikau kumščius už tave ir už tavo nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 03 12, 19:03)
Oi, Mirėja, labai tave palaikau  mirksiukas.gif ir linkiu, kad vyras tau  pritartų ir palaikytų tave  wub.gif
Jei neklystu tu ivf užsienyje darai tai snaigutes tenai įsodins ? Kiek snaigučių iki blastocitų užaugintų jūs turite ? Žinai, kai snaigutes išima, ląstelių dažniausiai sumažėja. Mano atveju visi embrioniukai buvo 6 ląstelių prieš užšaldymą, o įsodinimo dieną buvo trys 4,5,6 ląstlių embrioniukai.
Taigi laikau kumščius už tave ir už tavo  nestuke.gif


Ačiū labai 4u.gif

Niekada negirdėjau kad sumažieja, galvojau arba atšila, arba ne g.gif Na, bet blastocista iki neblastacistos nesumažės turbūt? Pas mane dar keturios blastocistukės liko, buvo šešios, bet dvi deja nepasiliko su manim.
Atsakyti
Mirėja wub.gif Nu kažkokias kerais bandyk vyrą apkerėt wub.gif
Tikiu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif gal dar per anksti vis dėlto tą HCG darei, palaukim iki rytojaus, nesijaudink širdele 4u.gif
Magi, super rezultats Labai labai stipriai užspaudžiu kumščius 4u.gif
Euromergere, tikiuos ananasus vis dar valgai 4u.gif

Mergytės, taip noris kad visom pasisektų wub.gif wub.gif
Atsakyti