Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Niu, laikykis, Euromergele 4u.gif sunkus tas laukimo periodas doh.gif kad taip uzmigti dviem savaitem ir atsibusti tik suzinoti rezultato, ot kiek nervu susitaupytu ax.gif

Idomu kaip Magi sekesi. Sekmes dideliausios ir ramiu nervu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 11 kovo 2007 - 21:16
Darviena, aūūūūūūū 4u.gif Tikiuosi nesusigraužei savęs iš liūdesio unsure.gif Taip seniai bematėme tavo parašiuką ax.gif
Atsakyti
merginos nekreipkim demesio y yzeidzencias zinutes,paprasciausiai ju nematykime.apsikabinkime savo pilvukus ir nesigadinkime nuotaikos. smile.gif sendien man 8 diena po ysodinimo,laikas kaip sustojas.jauciuosi atrodo normaliai,tik krutine skauda,ir labai daug iskyru bega,tokiu kaip pienas,ir nezinau ar tai normalu ar ne g.gif kaip jus merginos jaucetes?
Atsakyti
Suvilte, viskas pas Tave kolkas labai labai normalu wub.gif mirksiukas.gif

Magi kaip Tu? g.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites, vakar isodino dvi blastocistas. Kaip visada embrionia pas mane labai geros kokybes. Atrodo - gyvenk ir zvenk...bet vis tiek stogas po truputi krypsta...galvoju visokias nesamones (apie kurias cia nerasysiu, nes gausiu nuo jusu barti smile.gif ) Nezinau, kaip istempsiu dvi savaites...nors istempsiu...jusu kompanijoje tikrai istempsiu wub.gif
Atsakyti
O tai tik 2 embrionai iki blastocistu uzaugo, ar mazesnius uzsaldei?
Atsakyti
Magi laikykis, iškęsi tikrai, linkiu, kad būtum nestuke.gif
Atsakyti
Magi, laikyk stogą biggrin.gif Tau jo prireiks vaikus auginant wub.gif Laikom kumščius.

Suvilte, laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 12, 12:28)
O tai tik 2 embrionai iki blastocistu uzaugo, ar mazesnius uzsaldei?

Tik du uzaugo iki blastocistu.
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2007 03 12, 12:52)
Tik du uzaugo iki blastocistu.



Na tai ir gerai, vadinasi stipriausius įsodino 4u.gif
Atsakyti
Magi, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Na Euromergelė ir Magi aš jungiuosi prie jūsų 4u.gif
Mano embrionukai nelabai kokie gavosi, bet kokie yra tokie thumbup.gif
Bandysiu ir aš su jumis neišprotėti. lotuliukas.gif
Atsakyti