Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

zinok nelabai atsimenu,bet embrionologi sake,kad visi tokie kokiu ir reike,matai kai man pasake,kad is visu 9 kiauselasciu apsivaisino visos 9,tai is to dziaugsmo viskas nesutilpo galvoje,o ysodinima dare VK.VISOCKIENE
Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 10, 10:34)
zinok nelabai atsimenu,bet embrionologi sake,kad visi tokie kokiu ir reike,matai kai man pasake,kad is visu 9 kiauselasciu apsivaisino visos 9,tai is to dziaugsmo  viskas nesutilpo galvoje,o ysodinima dare VK.VISOCKIENE


Tai viskas thumbup.gif Paprastai merginom po 3 embrionus įsodina ir man per 2IVF po 3 sodino. Tavo atveju gal tiesiog gydytoja baiminosi daugiavaisio nėštumo ir patarė tik 2 sodint.
Laikykis, ilsėkis ir per daug sau galvos nekvaršink, viskas bus taip kaip ir privalo būti nestuke.gif
Atsakyti
aciu jums merginos uz palaikancius zodzius,ju kartais taip truksta.,kaip ten bebutu mums visvien anksciau ar veliau bet PAVYKS nestuke.gif
Atsakyti
Magi 4u.gif kaip tu shirdele? kaip reikaliukai? siandien visos mano mintys apie tave (ishskyrus tas, kurias man sukele suklijaves visa tarpkoji Utrogestas...... blink.gif ), visi linkejimai tau ir tavo kukuliams biggrin.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Laikau ir aš už Magi kumštukus šiandien wub.gif
Euromergele, tikiuosi dal ilgai klijuosis ten viskas pas tave biggrin.gif
Atsakyti

[/quote]
Euromergele,Magi laikom už jus kumščius.
O dabar truputuką ne į temą - gal kas Klaipėdoj turit atliekamo Utrogesto,nupirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(suvilte @ 2007 03 10, 11:10)
aciu jums merginos uz palaikancius zodzius,ju kartais taip truksta.,kaip ten bebutu mums visvien anksciau ar veliau bet PAVYKS nestuke.gif

Saunuole, kad tiki sekme 4u.gif Turi tuomet butinai pavykti 4u.gif
O as pagalvojau, kazin kaip gimdo ivf mamytes g.gif Iprastai ar su cezariu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo philipuks: 11 kovo 2007 - 19:16
QUOTE(philipuks @ 2007 03 11, 19:00)
O as pagalvojau, kazin kaip gimdo ivf mamytes  g.gif Iprastai ar su cezariu  g.gif


Lygiai taip pat kaip visos - kaip išeina biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau pati jei viskas gerai butu ax.gif
Atsakyti
as labai labai atsiprashau ish anksto "rimtu" zmoniu, bet savo humoro jausmo negaliu uzhgniauzhti... biggrin.gif

o as pagalvojau, kazin ka gimdo ivf mamytes g.gif zmones ar ufonautus g.gif
QUOTE(philipuks @ 2007 03 11, 20:00)
O as pagalvojau, kazin kaip gimdo ivf mamytes  g.gif Iprastai ar su cezariu  g.gif



philipux, cia tikrai ne tau, ne apie tave, absoliuciai ne asmeniskai ir t.t ..cia tik siaip...euromergele taip megsta juokauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 11, 19:34)
Noreciau pati jei viskas gerai butu  ax.gif



Tai jeigu noresi, tai pati ir gimdysi 4u.gif Nebent kokios komplikacijos, kas gali nutikti bet kuriai gimdyvei. O kaip tu pati jautiesi, uzsuk pas nestukes dazniau ir drasiau 4u.gif

Euromergele thumbup.gif Taip ir reikia, pajuokavai, pasiaiskink, prasom lotuliukas.gif Cia gi viesas forumas ir daug jautrios sielos zmoniu uzsuka rolleyes.gif
Beje, kaip tavo zirniukai laikosi wub.gif
Atsakyti
""" is anksto sakau, nieko konkreciai neturiu omeny zemiau parasytame tekste 4u.gif jus visos geros mergaites ir linkiu jums visoms be isimties laimes ir sveikatos 4u.gif

nu taip...vieshas tas forumas...bet taip pagalvojus kodel vieni neatsiprashinedami uzduoda kvailus klausimus, teshkia tekstus bilekur ir pan... o kiti turi atsiprashyti uz savo juoda humora ar kandzias pastabas...juk cia net atsiprashymo atvirutes niekam nenusiusi nes beasmenes mes cia personos esam kol nesusimatom ir nesusidraugaujam zinoma....ne i tema cia as...atsiprashau Aga smile.gif wub.gif

mano zirniukai....ojojojoj....be komentaru iki HCG biggrin.gif 4u.gif cia vieshumai, o smegenyse marazminuosi normaliai, jieskodama ko nepametus biggrin.gif ax.gif (gaila cia nera tokio zenklo kur pirstas sukas ties smilkiniu)


QUOTE(zaneta1 @ 2007 03 11, 21:58)
.... pajuokavai, pasiaiskink, prasom lotuliukas.gif  ....

Atsakyti