Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 08, 16:09)
Euromergele, nieko tu nesupranti. čia tas pats stereotipas kaip su diedais - jie gali kekšiaut, o bobos ne, tai va ir suvaikės gali būt piktos (jas pvz vaikai nervina), o bevaikės ne (ką jos tada su vaikais darytų, išvis žiežulom pataptų??)  rolleyes.gif


Dar pamiršai paminėti, kad bevaikėms dėl to ir neduoda DIEVAS vaikų, nes jos piktos ir žiežulos.

Eegle, aš asmeniškai nieko blogo tavo žinutėje toje nepamačiau, bet kaip Euromergele sako, aš su IVF dar nesusidūriau todėl nekomentuoju, nes nežinau koks tai jausmas, neguodžiu, nes nežinau kaip guosti. Nežinau kas padės, o kas dar labiau supykdys, turėtum tai suprasti. Visi skirtingi ir visiems reikia skirtingų žodžių ir geriausius žodžius parinks tik žmogus sus tuo susidūręs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 08 kovo 2007 - 16:28
Euromergele, jau laikau kumščius wub.gif
Beja, susipjaustyk smulkiais gabalėliais ananasą, negriauš kampučių tada.
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 03 08, 16:27)
Dar pamiršai paminėti, kad bevaikėms dėl to ir neduoda DIEVAS vaikų, nes jos piktos ir žiežulos.


čia buvo tarp eilučių ir savaime suprantama tongue.gif
Euromergele, laikyk savo beibius ir kvėpuok giliai. we are the winners thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 08, 16:31)
čia buvo tarp eilučių ir savaime suprantama tongue.gif

Aš čia patikslinau toms kurios nemoka tarp eilučių skaityt tongue.gif
Atsakyti
fainos jus mergos biggrin.gif jus pacios nezinot kokios jus fainos biggrin.gif we are....we are..... lithuania.gif

dekojam uz palaikyma ir einam ananasa pjaustyt...ir kodel as anksciau apie tai nepagalvojau doh.gif biggrin.gif


P.S. del eegleles....nepiktas suvaikis zmogus manau pasakytu dovanokit..gal jusu jausmu nesuprantu ir kazka savo zodziais izeidziu, etc, bet ne....mieliau palinketi duokdie euromergeles pasigaileti, kad nustotu savo pykciu svaidytis...kam kita pykciu kaltinti kai pas pacia jo kazin ar maziau smile.gif (pilu matyt zibalo i ugny..bet balanemate, mano nuomone cia musu "namai" kokie jie viesi ir visiems prieinami komentuoti bebutu)
Atsakyti
mergaites daznai jus skaitineju ir uz visas laikau dideliausius kumscius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 08, 16:41)
balanemate, mano nuomone cia musu "namai" kokie jie viesi ir visiems prieinami komentuoti bebutu)



heart.gif et, susigraudinau blush2.gif blyn, pastok gun_bandana.gif
Atsakyti
Euromergele, didžiausios sėkmės. Laikyk žirniukus.
Atsakyti
euromergele, linkiu tau laimingiausio, derlingiausio niestumo wub.gif sekmes!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 08, 17:18)
blyn, pastok gun_bandana.gif

Rimtai, pikciurna euromergele, pastok biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
hehe biggrin.gif jus irgi VISOS pastokit biggrin.gif 4u.gif Daiva tame tarpe irgi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 08, 19:01)
Daiva tame tarpe irgi  tongue.gif


nea lotuliukas.gif galiu tik apsivaisinti lotuliukas.gif
Atsakyti