Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Hmmm.. Gal su seselio pagrindu man ir Chanel,ir Shisheido graziai dengs??? Nes jau buvau nusivylus. Kaip ji dengti? Kokius rekomenduotumete?
Atsakyti
Naudoju Urban Decay pagrindą. Reikia nedaug, o šėšėliai laikosi super gerai, plius spalvytės ryškesnės. Žodžiu, liuks thumbup.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau cia, tai begau ir as artdeco pagrinda pirkti smile.gif Nu tikrai geras dalykas thumbup.gif Su juo ir Dioro 5 spalvu seseliai issilaike ir spalvos tokios kokios turi but pasidare, o tai buvau jais nusivylus.Beje, tai pirmi seseliai kurie nelaike, nors turiu vokus ant kuriu betka gali tept ir laiko bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu Lancome šešėlių pagrindą, superinis daikčiukas, nes šešėliai BEVEIK nesubėga į raukšlytes ir laiko visą dieną (o su mano vokais tai yra didelis pasiekimas) ax.gif aš labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
O aš prieš dažydama šešėliais akių vokus patepu Artdeco kamufliažu mirksiukas.gif Šešėliai išlieka visą dieną, nesubėga smile.gif
Atsakyti
As naudoju ESTEE LAUDER...geresnio man nera schmoll.gif ,tiesa dar GUERLAIN geras wub.gif
Atsakyti
O kaip jūs juos tepat? 4u.gif Šešėlių teptuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2008 04 05, 12:44)
O kaip jūs juos tepat?  4u.gif  Šešėlių teptuku?  4u.gif

pirštu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2008 04 05, 10:44)
O kaip jūs juos tepat?  4u.gif  Šešėlių teptuku?  4u.gif


Su mano šėšėlių pagrindu yra šepetukas, tai juo patepu ir vėliau su pirštu sulyginu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2008 04 05, 12:44)
O kaip jūs juos tepat?  4u.gif  Šešėlių teptuku?  4u.gif


Pirstu aisku biggrin.gif
Atsakyti
Šeip aš taip pat pirštu bet galvojau pasitikslinsiu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal galma pritaikyti sepetuka skirta maskuotej... g.gif
Atsakyti