Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

o jeigu man nesubega seseliai i rauksles,kaip manot ar verta bandyti seseliu pagrinda pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 02 27, 17:07)
o jeigu man nesubega seseliai i rauksles,kaip manot ar verta bandyti seseliu pagrinda pirkti? g.gif

o kam? 4u.gif gal kad seseliu spalva ryskesne atrodytu..
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 02 27, 17:07)
o jeigu man nesubega seseliai i rauksles,kaip manot ar verta bandyti seseliu pagrinda pirkti? g.gif

Seseliai su pagrindu ryskesni ir perejimai graziau atrodo, beto seseliai ilgiau laikosi, nedingsta, kai buna doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 27 vasario 2008 - 16:44
as ir naudoju Artdeco seseliu pagrinda, jau pirkau antra kart. geras dalykas. jei ryte dazaus tai dienos gale dar buna nesubege seseliai smile.gif aj dar pastebejau, kad uztepus sito seseliu pagrindas, paskui tepami seseliai buna zymiai ryskesni biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_25: 19 kovo 2008 - 09:07
As turejau Clinique seseliu pagrinda , jis man labai patilo. Jai kas rekomenduoju.
Atsakyti
susidomėjau ir aš šešėlių pagrindu, mat senokai esu supykusi ar ant šešėlių ar ant savo vokų blush2.gif mat gražių spalvyčių šešėlius turiu, ir greitai jie man subėga į raukšles, ko pasekoje kone net nuotaika mano sugenda, ypač jei koks baliukas cool.gif ieškodama čia informacijos atradau ir aš tokį dalyką kaip šešėlių pagrindas ax.gif anksčiau ir krempudrą ant vokų tepdavau- nieko gero schmoll.gif Taigi giriate ARTDECO pagrindą, Lumene pagrindą, ARTDECO savam miestely nerandu. RAdau internetinėje kosmetika.lt parduotuvėje tokį šešėlių pagrindą štai

jis brangokas man pasirodė ir nežinia, ar tikrai geras g.gif be to, man nebrangus ir kai kurių panelių čia išgirtas pasirodė BeYo šešėlių pagrindas BeYo

Tai labai reikėtų man, tik nežinau kokį čia dabar išsirinkti g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheetah: 24 kovo 2008 - 10:50
QUOTE(Cheetah @ 2008 03 24, 10:48)
susidomėjau ir aš šešėlių pagrindu, mat senokai esu supykusi ar ant šešėlių ar ant savo vokų blush2.gif  mat gražių spalvyčių šešėlius turiu, ir greitai jie man subėga į raukšles, ko pasekoje kone net nuotaika mano sugenda, ypač jei koks baliukas cool.gif ieškodama čia informacijos atradau ir aš tokį dalyką kaip šešėlių pagrindas ax.gif  anksčiau ir krempudrą ant vokų tepdavau- nieko gero schmoll.gif  Taigi giriate ARTDECO pagrindą, Lumene pagrindą, ARTDECO savam miestely nerandu. RAdau internetinėje kosmetika.lt parduotuvėje tokį šešėlių pagrindą štai

jis brangokas man pasirodė ir nežinia, ar tikrai geras g.gif  be to, man nebrangus ir kai kurių panelių čia išgirtas pasirodė BeYo šešėlių pagrindas BeYo

Tai labai reikėtų man, tik nežinau kokį čia dabar išsirinkti  g.gif  bigsmile.gif

toje norodoje esančio pagrindo manau neverta pirkt, nes kiekis labai mažas, o kaina ne smile.gif

Apie visus išvardintus pagrindus tik geri atsiliepimai. Tūtelėje patogus tuom, kad ilganagėms paprasčiau, nei kabinti iš dėžutės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 03 24, 10:59)
toje norodoje esančio pagrindo manau neverta pirkt, nes kiekis labai mažas, o kaina ne smile.gif

Apie visus išvardintus pagrindus tik geri atsiliepimai. Tūtelėje patogus tuom, kad ilganagėms paprasčiau, nei kabinti iš dėžutės  mirksiukas.gif


labai ačiū už pastabėlę, renkuosi aš "BeYo" kol kas, nes ir pati kartais būnu su ilgokais nagučiais, tai irgi galvojau kad geriau pirkti ne dėželėje, o tūtelėje tą pagrindą mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos suviliojot mane su tuo šėšėlių pagrindu ax.gif Teks bėgti į parduotuvę ir nusipirkti tongue.gif O jis tinka su kreminiais šėšėliais? Nes man jie visada subėga po poros valandų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neshi @ 2008 03 24, 20:43)
Merginos suviliojot mane su tuo šėšėlių pagrindu ax.gif Teks bėgti į parduotuvę ir nusipirkti tongue.gif  O jis tinka su kreminiais šėšėliais? Nes man jie visada subėga po poros valandų doh.gif

Kokius kreminius šešėlius naudoji? 4u.gif
Atsakyti
Aš naudoju Guerlain ir esu begalo patenkinta wub.gif
Atsakyti
nusipirkau LUMENE šešėlių pagrindą, na išbandžiau jau, ir ką galiu pasakyti... smile.gif Nugi daiktas geras, tik kažkaip daugiau jo tepti reikia, pirmąkart tai tokį "taškiuką" jo uždėjau, tai subėgo šešėliai vistiek į raukšles, bet kai antrąkart tepiau, jau tepiau daugiau truputuką- tai laikėsi šešėliai thumbup.gif Geras dalykas tas šešėlių pagrindas bigsmile.gif
Atsakyti