Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

aš visada naudodavau pagrindą ir šią savaitę kelis kartus tepdama šešėlius jo nenaudojau, tiesiog patepdavau vokus su krempudra, papudruodavau ir tepdavau šešėlius, tai buvau nustebusi, nes per visą dieną nesubėgo thumbup.gif tai dabar galvoju, ar bereikia man to pagrindo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 01 03, 09:17)
aš visada naudodavau pagrindą ir šią savaitę kelis kartus tepdama šešėlius jo nenaudojau, tiesiog patepdavau vokus su krempudra, papudruodavau  ir tepdavau šešėlius, tai buvau nustebusi, nes per visą dieną nesubėgo  thumbup.gif  tai dabar galvoju, ar bereikia man to pagrindo  doh.gif

jei laikos su pudryte, tai nereikia mirksiukas.gif as anksciau naudodavau skysta paakiu maskuokli, papudruodavau ir seselius tepdavau, bet su seseliu pagrindu tiesiog laiko sutaupau... blush2.gif
Atsakyti
As dar ka pastebejau, kad su pagrindu ir seseliai kitaip atrodo.Kazkaip ryskiau ir graziau.Net tie seseliai kuriais buvau nepatenkinta man puikiai tinka ir gerai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(canona @ 2008 01 03, 10:45)
As dar ka pastebejau, kad su pagrindu ir seseliai kitaip atrodo.Kazkaip ryskiau ir graziau.Net tie seseliai kuriais buvau nepatenkinta man puikiai tinka ir gerai laikosi  thumbup.gif

na dėl ryškumo tai tikrai, su pagrindu spalva intensyvesnė rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pabandžiau ant pagrindo patepti pigesnius šešėlius (kažkokie iš koslinos), tai jie išsilaiko daug ilgiau nei porą val (jei nenaudoti pagrindo tai greit subėga) bigsmile.gif
Atsakyti
O man daug geriau laikosi panaudojus krempudrą bigsmile.gif nei su Artdeco pagrindu mirksiukas.gif . Senokai jau nebenaudoju aš jo mastau.gif . Beje, visas šis reikalas tikrai prikaluso nuo šešėlių rolleyes.gif .
Atsakyti
Perskaiciau galima sakyti visa tema ir is viso to supratau, kad kalbama tik apie dvejus seseliu pagrindus - Lumene arba Artdeco. Labai idomu patapo, kodel niekas nenaudoja kitu gamintoju, ar todel kad per brangu ir tokiam daiktui neverta laidyti pinigu, ar todel, kad pas mus LT nelabai yra ju pasirinkimo g.gif . As kazkaip gundausi isbandyti si kosmetini "atradima", nes vargstu su seseliu subegimu i rauksles ir tik del tos priezastis ju jau kuris laikas nebenaudoju unsure.gif . Taciau idomu butu isgirsti atsiliepimu ir apie kitu firmu seseliu pagrindus (pvz. BE, Urban Decay-kol kas, is aprasymu nete, sis mano favoritas, MAC, Clinique). Lauksiu jusu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Nu ko tai ziuriu uzgeso sita temele tongue.gif . Teks tada man paciai nieko nelaukiant pirkti pora nusiziuretu seseliu baziu (ne prudus kainuoja, nebus gaila padovanot ar tiesiog ismest, jei netiks) ir tada jau rasysiu savo atsiliepimus. Kol kas labiausiai mane kabina tas Urban Decay - labai daug geru atsiliepimu, be to patogu tepti, nes su teptuku ir visai nebrangus. Gal dar prigriebsiu ir koki Smashbox (nes jis universalus -naudojamas kaip lupu, ir voku pagrindas) blink.gif .
Atsakyti
Pats geriausias mano naudotu - Urban Decay thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 02 27, 09:47)
Pats geriausias mano naudotu - Urban Decay thumbup.gif

o esi naudojus Artdeco ar Lumene? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 02 27, 10:53)
o esi naudojus Artdeco ar Lumene?  ax.gif

Esu ir ta ir ta smile.gif Lumene dar pakenciamas buvo, o Artdeco, tai man visai nesitepe, kazkaip gumuliavosi, o ir seseliai tepant prilipdavo kazkaip ir sunku buvo paskirstyt paskui, sunku dumines linijas vest. O Su Decay, tai jokiu problemu. first.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Artdeco seseliu pagrinda - man jis tikrai patinka, bet turi 1 dideli minusa, t.y. pakuote. Tas buteliukas gana gilus ir kai pagrindo jau prie pabaigos nepatogu iskrapstyt doh.gif
Laukiu parvaziuojant MAC seseliu pagrindo ax.gif
Atsakyti