Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

nusprendziau parasyt atsiliepimus apie lumene seseliu pagrinda kuri neseniai isigijau ax.gif

man jis labiausiai patinka kad bent jau man kazkaip suvienodina spalva akiu voku,nes manieji kai issauseja parausta rolleyes.gif
o del seseliu spalvos laikymo tai ka as zinau g.gif
seseliai artdeco kuriuos nusipirkau man nepatiko schmoll.gif kazkoki paraudusiu akiu atspalvi duoda net tie kurie smelio spalvytes doh.gif o dior seseliai tepasi laikosi ir atrodo labai graziai bigsmile.gif
manau laaaaaaaabai daug priklauso ir nuo seseliu mirksiukas.gif
bet siaip fainas daiktas smile.gif tikriausiai ilgam uzteks nes sunkokai spaudziasi smile.gif
Atsakyti
istoju ir as i seseliu pagrindo gerbeju kluba smile.gif nusipirkau artdeco, vakar pirma karta isbandziau, tai po 12 valandu seseliai laikesi kaip ka tik padazius! thumbup.gif
Atsakyti
As turiu Artdeco seseliu pagrinda is ziemos kolekcijos ir laukiu MAC seseliu pagrindo/grunto ax.gif Artdeco man labai patinka, gerai tepas, seseliai laikos puikiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2007 12 27, 13:08)
As turiu Artdeco seseliu pagrinda is ziemos kolekcijos ir laukiu MAC seseliu pagrindo/grunto ax.gif Artdeco man labai patinka, gerai tepas, seseliai laikos puikiai drinks_cheers.gif

o ar skirias kuom nors paprastas ir iš žiemos kolekcijos ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 27, 13:52)
o ar skirias kuom nors paprastas ir iš žiemos kolekcijos ?  ax.gif

Paprasto neradau, labai reikejo, tad paemiau is ziemos kolekcijos - jis su mazais mazais blizgiukais, bet jei dedi matinius seselius, tie blizgiukai neprasimusa, visai liuks bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi vargau su seseliais, nes mano akiu vokai yra siek tiek uzkrite. Labai susbegdavo seseliai. Kol neatradau seseliu pagrindo, tai isbandziau visokiausiu seseliu nuo pigiausiu iki brangiausiu. Naudoju Arteco seseliu pagrinda ir labai dziaugiuosiu, nes seseliai pasidengia tolygiau ir ilgiau islieka. 4u.gif
Atsakyti
as isigyjau lumene seseliu pagrinda...kol kas kazka pasakyti labai blogo ar labai gero kaip ir neturiu, bandysim toliau naudoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2007 10 28, 15:42)
kad seseliai gerai laikytu akiu vokus sausa pudra papudruoju ir viskas, o tada su seseliais dazau, man laiko visa diena  rolleyes.gif


O as tepu kremine pudra, paskui sausa, o paskui seselius. laikosi tiek kiek reikia, niekas nesuteka, nenubyra thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien artdeco pagrinda.Ryt bus puiki proga isbandyt naujametiniame vakarelyje.Seijp galiu pasakyt daug kas priklauso ir nuo seseliu.Nes turiu keleta seseliu kurie man ir be pagrindo atlaiko visa diena.O va pvz lorealio nusipirkau seselius pagal akyciu spalva kur, tai man jie keliu valandu neatlaiko, o gaila, nes spalvos tikrai geros, tai ziuresim kaip bus su tuo pagrindu.
Ryt bandysiu ir naujus artdeco seselius tamsiai alyvines spalvos. blush2.gif
Atsakyti
Tai va isbandziau ta seseliu pagrinda, artdeco , ir esu labai patenkinta.Makiazas atslaike visa para ir nei trupucio nesubego thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(canona @ 2008 01 01, 19:56)
Tai va isbandziau ta seseliu pagrinda, artdeco , ir esu labai patenkinta.Makiazas atslaike visa para ir nei trupucio nesubego  thumbup.gif

Niu o man tai visos paros neatlaiko net su pagrindu verysad.gif Geriausiu atveju 12 val ir man tai atrode pakankamai ilgai blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 02 sausio 2008 - 08:44
QUOTE(Morepink @ 2008 01 02, 09:33)
Niu o man tai visos paros neatlaiko net su pagrindu verysad.gif Geriausiu atveju 12 val ir man tai atrode pakankamai ilgai blush2.gif  unsure.gif



As pasidaziau naujiem metam 8 vakaro, o 8 ryto jau kai ejau miegoti ir valytis makiazo, tai viskas dar labai gerai atrode.Nes buvo dazyta trim spalvom, dvi sviesios ir viena labai ryski violetine, tai butu aiskiai matyti jei butu susilieja, o to nebuvo. smile.gif

Todel uzskaitau thumbup.gif
Atsakyti