Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

na as visgi uz tai kad geriau geri kokybiski seseliai ir viskas nes nepatinka ilgai staipytis ir dazytis man patinka greitai nes rytais tikrai nebuna laiko dar visokius pagrindus tepti tada dar laukti kol isdzius ir t.t
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 12, 19:07)
na as visgi uz tai kad geriau geri kokybiski seseliai ir viskas nes nepatinka ilgai staipytis ir dazytis man patinka greitai nes rytais tikrai nebuna laiko dar visokius pagrindus tepti tada dar laukti kol isdzius ir t.t

nebūtina laukt mirksiukas.gif
Atsakyti
nieko nereikia laukti,pries dazant akutes seseliais reikia ispausti is tubeles milimetro dydzio kremuko laseli ant voko ,ir tuoj pat tepti seselius. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
turiu Lumene ir Atrdeco pagrindus... Atrdeco greciau sudziuvo, pradejo gabalais vyniotis ant voko, seselis nelabai graziai denges. Bet laiko geriau uz Lumene.... Lumene tepasi gerai, viskas OK, tik kad prasciau laiko... blush2.gif
kai baigsiu bandysiu BEYOU ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 06 12, 19:07)
na as visgi uz tai kad geriau geri kokybiski seseliai ir viskas nes nepatinka ilgai staipytis ir dazytis man patinka greitai nes rytais tikrai nebuna laiko dar visokius pagrindus tepti tada dar laukti kol isdzius ir t.t


Nebutinai teptis kiekviena diena, gali naudoti tik ypatingom progom mirksiukas.gif Net patys kokybiskiausi seseliai ant pagrindo atsiskleidzia visai kitu intensyvumu, spindesiu bigsmile.gif
QUOTE(bonza @ 2007 10 19, 20:07)
turiu Lumene ir Atrdeco pagrindus... Atrdeco greciau sudziuvo, pradejo gabalais vyniotis ant voko, seselis nelabai graziai denges. Bet laiko geriau uz Lumene.... Lumene tepasi gerai, viskas OK, tik kad prasciau laiko... blush2.gif
kai baigsiu bandysiu BEYOU  ax.gif

As turiu Artdeco pagrinda, jis man nepatogus, be to, kaip minejo Bonza, kazkaip sunku issitept, vyniojasi jis man. Vietoj pagrindo naudoju slapia seseli arba stora seselini piestuka. Bet reikia isigilinti i pasiula ir nusipirkt nauja kokybiska pagrinda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 10 19, 20:07)
kai baigsiu bandysiu BEYOU  ax.gif



QUOTE(ESLAUDA @ 2007 10 20, 02:12)
Bet reikia isigilinti i pasiula ir nusipirkt nauja kokybiska pagrinda smile.gif

apie BeYou girdėjau gerų atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Mane tenkina ir Artdeco, ir kvepia skaniai, nors kas tuos mano vokus uostys lotuliukas.gif
Atsakyti
o as nusipirkau Oriflame makiazo grunta.Parasyta ,kad galima naudoti ir kaip seseliu pagrinda.tai tikrai galiu pasakyti,kad seseliai laiko..thumbup.gif
Atsakyti
kad seseliai gerai laikytu akiu vokus sausa pudra papudruoju ir viskas, o tada su seseliais dazau, man laiko visa diena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 10 19, 19:07)
turiu Lumene ir Atrdeco pagrindus... Atrdeco greciau sudziuvo, pradejo gabalais vyniotis ant voko, seselis nelabai graziai denges. Bet laiko geriau uz Lumene.... Lumene tepasi gerai, viskas OK, tik kad prasciau laiko... blush2.gif
kai baigsiu bandysiu BEYOU  ax.gif



QUOTE(ESLAUDA @ 2007 10 20, 01:12)
As turiu Artdeco pagrinda,  jis man nepatogus, be to, kaip minejo Bonza, kazkaip sunku issitept, vyniojasi jis man. Vietoj pagrindo naudoju slapia seseli arba stora seselini piestuka. Bet reikia isigilinti i pasiula ir nusipirkt nauja kokybiska pagrinda smile.gif

baikit jus gazdint blink.gif nepatogu tai taip, bt sudziuvo, vyniotis - kiek jus jo tepat? man tokiu bajeriu net sapne nebuvo, nei jis dziusta nei trupa, nei tuo labiau vyniojas ir dar kazkas su juo vyksta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 10 19, 20:07)
kai baigsiu bandysiu BEYOU  ax.gif

Turejau si, bet toks vaizdas, kaip ir be seseliu pagrindo, efekto jokio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2007 11 03, 19:30)
siandien truputi apsishopinau ax.gif tai nusipirkau lumene pagrinda ax.gif ryt isbandysiu ar tikrai toks geras kaip visos sako bigsmile.gif

lauksiu atsiliepimo, siaip man Artdeco superinis, tik kad butu tubelej - tai is vis negalvociau keist, o va dabar nagai biski paaugo ir nelabai smagu is dezutes krapstyt doh.gif
Atsakyti