Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Mergaites, o kokia turi buti Artdeco seseliu bazes konsistencija? Nusipirkau kosmetikos isparduotuves temoj, atidariau- ji net nuo sonu atsokusi, kietumas kaip plastilino kazkokio, nesitepa, ar ji tokia ir turi buti keista? Ryt dar uzbegsiu i koki Droga palyginsiu, bet butu idomu isgirsti nuomones tu, kurios sia baze naudoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2012 01 23, 22:17)
Mergaites, o kokia turi buti Artdeco seseliu bazes konsistencija? Nusipirkau kosmetikos isparduotuves temoj, atidariau- ji net nuo sonu atsokusi, kietumas kaip plastilino kazkokio, nesitepa, ar ji tokia ir turi buti keista? Ryt dar uzbegsiu i koki Droga palyginsiu, bet butu idomu isgirsti nuomones tu, kurios sia baze naudoja  blush2.gif

Taip ji kieta, bet neturi būti sudžiūvusi, o turi lengvai "kabintis" plonu sluoksniu perbraukus pirštu smile.gif
Atsakyti
Panos, o apie Lumene, tai šitą kalbat? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 23, 23:33)
Taip ji kieta, bet neturi būti sudžiūvusi, o turi  lengvai "kabintis" plonu sluoksniu perbraukus pirštu  smile.gif

Pas mane tai labai sunkiai kabinasi, ir kazkokiais baltais plemais, netolygiai pasitepia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2012 01 23, 23:01)
Pas mane tai labai sunkiai kabinasi, ir kazkokiais baltais plemais, netolygiai pasitepia  unsure.gif

Jau padžiūvus matyt... nešviežią nusipirkot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 23 sausio 2012 - 23:04
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 24, 00:04)
Jau padžiūvus matyt... nešviežią nusipirkot.

ko gero verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 23, 22:55)
Panos, o apie Lumene, tai šitą kalbat?  g.gif
Taip, apie šį mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano jautrioms akims labai patiko štai šitas

user posted image
Make up factory Sensitive eye shadow base thumbup.gif
Prieš jį turėjau Too faced, tai mano atsiliepimai būtų Make up factory naudai - visi šešėliai gerai išsilaiko, labai maloni konsistencija, bekvapis, kai pirkau, galvojau, kad bus eilinis vidutinis, o dabar mąstau, kad reikės kartoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 24 sausio 2012 - 00:07
QUOTE(DA_LI @ 2012 01 24, 01:06)

aš tokį turiu, bet jis nėra matinis. kodėl Too faced blogesnis? kaip tik galvojau po šito įsigyti Too faced, nes norisi kažką naujo išbandyti.
Atsakyti
user posted image

isbandziau si seseliu pagrinda ir likau labai patenkinta, po visos dienos seseliai is tiesu nesubego wub.gif gal tik siek tiek spalva pabluko, bet mano vokai yra uzkrite ax.gif tai nieko nuostabaus.... tikrai rekomenduoju, tuo labiau kad jis nera brangus 4u.gif o dabar kaip tik Droge akcija Lumene produkcijai, tai jam taikoma 60proc nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Indraja @ 2012 01 25, 14:18)
user posted image

isbandziau si seseliu pagrinda ir likau labai patenkinta, po visos dienos seseliai is tiesu nesubego  wub.gif gal tik siek tiek spalva pabluko, bet mano vokai yra uzkrite  ax.gif tai nieko nuostabaus.... tikrai rekomenduoju, tuo labiau kad jis nera brangus  4u.gif o dabar kaip tik Droge akcija Lumene produkcijai, tai jam taikoma 60proc nuolaida.


kokia kaina jo? g.gif radau jau blush2.gif kazi ar mažoje eurokos parduotuvej rasiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 25 sausio 2012 - 14:50
QUOTE(AMARILIS @ 2012 01 23, 23:17)
Mergaites, o kokia turi buti Artdeco seseliu bazes konsistencija? Nusipirkau kosmetikos isparduotuves temoj, atidariau- ji net nuo sonu atsokusi, kietumas kaip plastilino kazkokio, nesitepa, ar ji tokia ir turi buti keista? Ryt dar uzbegsiu i koki Droga palyginsiu, bet butu idomu isgirsti nuomones tu, kurios sia baze naudoja  blush2.gif

tikrai pasno jusu nupirktas pagrindas verysad.gif nes kai yra naujas tai gerai tepasi ir pasiskirsto, o kai pagyvena tai darosi kaip kietas plastilinas...
Del Lumene pagrindo - man jis labai panasus i Artdeko, tik artdeko maziua subega i rauksles , bet laiko seselius panasiai.. Neseniai dar nupirkau Essence seseliu pagrinda - kaina isvis juokiga ir buteliukas didelis..
Atsakyti