Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Aš turiu Artdeco. Juo pasitepus šėšėlių spalva būna intensyvesnė ir laikosi daug ilgiau
Atsakyti
UD pagrindas thumbup.gif per visa diena seseliai nesubega i raukslytes ar kampucius
Atsakyti
Šiuo metu Lumene naudoju, paryškina spalvą šešėlių ir tikrai ilgiau išsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(safaryyy @ 2012 01 14, 01:51)
UD pagrindas thumbup.gif per visa diena seseliai nesubega i raukslytes ar kampucius



kuri naudojat? as orginalaus baaaaaaaaaisiai noriu, bet pagailiu lt vis.. ner turiu dabar ka naudot, nera jis butinas,bet ateityje tikrai noreciau isigyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(safaryyy @ 2012 01 14, 00:51)
UD pagrindas thumbup.gif per visa diena seseliai nesubega i raukslytes ar kampucius

O man visgi subėga doh.gif Artdeco buvo geriausias, tikrai įsigysiu vėl, tik minusas nemažas, kad prie jo šešėliai kaip prie klijų limpa, tiesiog plėmais doh.gif O va UD primeriu tepant galima gražiai išskirstyti..
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 15, 21:17)
O man visgi subėga  doh.gif  Artdeco buvo geriausias, tikrai įsigysiu vėl, tik minusas nemažas, kad prie jo šešėliai kaip prie klijų limpa, tiesiog plėmais  doh.gif  O va UD primeriu tepant galima gražiai išskirstyti..

Sunaudojau 3 indelius ARTDECO seseliu pagrindo, tikrai labai geras ir seseliai ant jo puikiai pasiskirsto unsure.gif Visada naudoju 2-3 spalvas seseliu, tad darbo juos issklaidyti tikrai yra, ir pagrindas tam netrukdo smile.gif Vienu zodziu man tiko ir patiko rolleyes.gif Dabar nusipirkau UD, bet dar nebandziau, bus idomu palyginti su ARTDECO g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 14, 22:18)
kuri naudojat? as orginalaus baaaaaaaaaisiai noriu, bet pagailiu lt vis.. ner turiu dabar ka naudot, nera jis butinas,bet ateityje tikrai noreciau isigyt  wub.gif


original smile.gif
QUOTE(Estela_ @ 2012 01 15, 21:17)
O man visgi subėga  doh.gif  Artdeco buvo geriausias, tikrai įsigysiu vėl, tik minusas nemažas, kad prie jo šešėliai kaip prie klijų limpa, tiesiog plėmais  doh.gif  O va UD primeriu tepant galima gražiai išskirstyti..


kitokiu nebandziusi, tai negaliu lyginti, gal kada ir Artdeco isbandysiu smile.gif
Atsakyti
O aš negaliu atsidžiaugti šešėlių pagrindu "Too faced", tikrai geras, nesubėga į raukšles šešėliai, išlaiko visą dieną (nuo ryto 7 val. iki vakaro 8 val.), taip pat taupiai naudojasi, šešėliai gerai tepasi. Jei nesusigundysiu Gosh, tai ir antrą tūbelę pirksiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 01 16, 09:31)
O aš negaliu atsidžiaugti šešėlių pagrindu "Too faced"

Atejau Too Faced pagirti, bet ziuriu mane jau aplenke drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 01 16, 08:31)
O aš negaliu atsidžiaugti šešėlių pagrindu "Too faced", tikrai geras, nesubėga į raukšles šešėliai, išlaiko visą dieną (nuo ryto 7 val. iki vakaro 8 val.), taip pat taupiai naudojasi, šešėliai gerai tepasi. Jei nesusigundysiu Gosh, tai ir antrą tūbelę pirksiu. smile.gif

QUOTE(ingapoc @ 2012 01 16, 09:40)
Atejau Too Faced pagirti, bet ziuriu mane jau aplenke  drinks_cheers.gif


Jus apie populiaruji Shadow Insurance? As siandien ji bandysiu. Maciau Too Faced turi ir kitu.
Kuriam laikui jum uztenka tubeles? Greicia subaigiat ar isdziusta?


As turejau Manhattan pagrinda, man po kazkiek metu sudziuvo. Nelabai veiksmingas buvo, nepirkciau antra karta.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 01 16, 11:56)
Jus apie populiaruji Shadow Insurance? As siandien ji bandysiu. Maciau Too Faced turi ir kitu.
Kuriam laikui jum uztenka tubeles? Greicia subaigiat ar isdziusta?


Apie ta pati smile.gif
naudoju nuo rugsejo men. beveik kasdien, tai dar iiiilgam man jo uzteks
Atsakyti
taigi pribrendau geram šešėlių pagrindui.. kaip suprantu, jei perkant Lietuvoje, geriausias variantas būtų Too faced shadow insurance? smile.gif ar dar kažką pasiūlytumėt?
Atsakyti