Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Na va isbandziau UD pagrinda ir labai patenkinta,ryte pasidazius iki siol seseliai nepajudejo is vietos (naudojau Artdeco),net gaila eiti praustis biggrin.gif Beje mano vokai uzkrite,tai sis pagrindas tikrai puikiai laiko seselius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 21 spalio 2011 - 21:14
Kokia kaina UD? Noriu ji isigyti per tarpininke 4u.gif kokia parekomenduosit patikima tarpininke?
Atsakyti
QUOTE(spanguolespan @ 2011 10 22, 00:08)
Kokia kaina UD? Noriu ji isigyti per tarpininke 4u.gif kokia parekomenduosit patikima tarpininke?

Kaina 19 dol.
UD seseliu pagrindas

Tarpininkės pasilieka dar sau proc. ir t.t., sąlygos būna jų temų pirmuose psl. kaina nuo to labiau neišauga, priešingai aš net būna perku daiktus kurie yra ir Lt, su pap. mokesčiais jom, dažnai gaunasi mažiau nei sumokėčiau už tą patį daiktą parduotuvėje Lt.

Tarpininkių sąrašas
Galit rinktis iš visų, aš rekomenduočiau MM ir daliux. Dar nuo savęs pridėsiu - atsargiai renkantis tarpininkę, esu nuo vienos skaudžiai nukentėjus už dyką, bet tikiu, kad lazda turi du galus.
Atsakyti
Dekui uz info!!! bigsmile.gif o UD uztenka ilgam laikui?
Atsakyti
QUOTE(spanguolespan @ 2011 10 22, 19:26)
Dekui uz info!!!  bigsmile.gif o UD uztenka ilgam laikui?

Paskaitykit porą žinučių aukščiau...
Atsakyti
Ar aš praleidau, ar nebuvo kalbėta apie Gosh firmos akių šešėlių pagridą Eye Shadow Base? Rašo, kad atsparus vandeniui.
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 08 24, 16:47)
Dabar galiu palyginti ARTDECO paprasta seseliu pagrinda ir mineralini, ipakavimas vienodas, tik mineralinio dezute yra smelio spalvos, o paprasto juoda, o pats indelis ir vieno ir kito juodas

user posted image

Mineralinio daugiau nepirksiu  schmoll.gif pirma laika nemaciau skirtumo tarp paprasto ir mineralinio, seseliai laikesi puikiai, tik kad mineralinis pagrindas su laiku sukietejo, pradejo sunkiau teptis, gumuliuotis, seseliai ant jo sunkiai retusavosi, dabar vel nusipirkau ARTDECO paprasta,  labai maloniai tepasi, maziau reikia, gerai pasiskirsto thumbup.gif

Turėjau aš Manhattan pagrindą - superinis man jis buvo thumbup.gif po to pabandžiau Artdeco mineralinį...išmečiau 30 lt doh.gif nespėjau net panaudoti nromaliai, ėmė ir sudžiuvo verysad.gif taip gaila buvo... verysad.gif Gal paprastas Artdeco ir geresnis, bet esu girdėjus iš vienos vizažistės, kad ir tie sudžiūva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalija2: 29 spalio 2011 - 14:59
Merginos, kas turit UD pagrinda Sin spalvytes, sakykit, ar tas blizgumas persiduoda, kai uztepi voka seseliu? Ar ji reikia naudoti tik viena pati, kaip highlighteri? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2011 10 29, 14:58)
Turėjau aš Manhattan pagrindą - superinis man jis buvo  thumbup.gif  po to pabandžiau Artdeco mineralinį...išmečiau 30 lt  doh.gif nespėjau net panaudoti nromaliai,  ėmė ir sudžiuvo  verysad.gif taip gaila buvo... verysad.gif Gal paprastas Artdeco ir geresnis, bet esu girdėjus iš vienos vizažistės, kad ir tie sudžiūva  biggrin.gif

Taip, kaip jau rasiau mineralinis ARTDECO schmoll.gif sudziuvo, o paprastas ne, sunaudoju visa indeli, uztenka beveik metams, naudoju kiekviena diena, ir neisdziuva thumbup.gif
Atsakyti
Alverde a la natūralus, be chemijos akių šešėlių pagrindas man nepasiteisino visiškai, vieni šešėliai geriau laikydavosi nei su juo. Šeštadienį nusipirkau Too Faced akių šešėlių pagrindą, bandau antra diena, kol kas nusiskundimų neturiu, patogi tūbelė (kaip Lumene) ir kiekis nemažas, kaina Sarmoje 47 Lt.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgita: 07 lapkričio 2011 - 13:40
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 26, 16:18)
Ar aš praleidau, ar nebuvo kalbėta apie Gosh firmos akių šešėlių pagridą Eye Shadow Base? Rašo, kad atsparus vandeniui.



sveikos, jeigu kalbate apie sita:
user posted image
pati naudoju ir galiu pagirti ji, seseliai laikosi puikiai visa diena, nors mano vokai uzkrite ir amzina problema budavo issisklaide seseliai po visa voka bei subege i voko rauksle, o su siuo pagrindu viskas graziai laikosi.. 4u.gif 4u.gif ir uztenka tikrai ilgam, kas del atsparumo vandeniui tikrai taip,, aisku zinoma jeigu netrinsite paciu akiu su pirstais smarkiai .. rolleyes.gif prasom jei kam pagelbejau
tiesa dabar padariau foto manasis stai toks, atsparus vandeniui taip ir parasyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Linine~: 07 lapkričio 2011 - 18:03