Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Tendre @ 2011 10 05, 23:05)
Taip, realiai tik spalva skiriasi smile.gif Man UD primer potion pats geriausias drinks_cheers.gif Dabar jie jau kitokiose pakuotėse, žymiai patogesnėse nei ta, kur parodei smile.gif



jo jo , zinau.. nes anoj belekiek likdavo.. smile.gif va man tik idomu kaip seseliai sklaidysis.. g.gif nu kol kas tai tikrai patiko.. tik galetu ciut siltesnis tonas but.. jei ju konsistencija ir t.t vienoda, tai liks tik spalva pritaikyt..
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 05, 23:05)
Taip, realiai tik spalva skiriasi smile.gif Man UD primer potion pats geriausias drinks_cheers.gif Dabar jie jau kitokiose pakuotėse, žymiai patogesnėse nei ta, kur parodei smile.gif


Man ir jis pats geriausias wub.gif Tiek pravedimui, tiek seseliams thumbup.gif
Ir kodel jie negalejo iskart tokios pakuotes padaryt? doh.gif
Atsakyti
Pagrindo spalva "prasimusa" pro seslio sluoksni? unsure.gif Dabar turiu kuno spalvos seseliu pagrinda, praktiskai be spalvos ir nesuku sau galvos, tinka prie bet kokiu seseliu. unsure.gif Kaip pasirinkti spalva, ar reikia kelias pirkti unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 10 06, 08:59)
Man ir jis pats geriausias  wub.gif  Tiek pravedimui, tiek seseliams  thumbup.gif 
Ir kodel jie negalejo iskart tokios pakuotes padaryt?  doh.gif

Kažkada žiūrėjau youtube vienos merginos video (nebepamenu kurios) ir ji "pabaigus" primerį sako, pažiūrėkit, kas dabar bus. Su peiliu perpjovė pakuotę, teko pavargt aišku biggrin.gif ir ten jo tieek daug. Tai spėkit ką dariau aš kai maniau, jog pabaigiau biggrin.gif Visą tą iškrapštytą primerį sudėjau į mažytį užsukamą indelį, panaudojau porą kartų iš bėdos kol sulaukiau parkeliaujant naujoj pakuotėj smile.gif bet nekažką, apdžiūvo lyg jis tam indelyje...
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 06, 15:39)
Kažkada žiūrėjau youtube vienos merginos video (nebepamenu kurios) ir ji "pabaigus" primerį sako, pažiūrėkit, kas dabar bus. Su peiliu perpjovė pakuotę, teko pavargt aišku  biggrin.gif  ir ten jo tieek daug. Tai spėkit ką dariau aš kai maniau, jog pabaigiau biggrin.gif Visą tą iškrapštytą primerį sudėjau į mažytį užsukamą indelį, panaudojau porą kartų iš bėdos kol sulaukiau parkeliaujant naujoj pakuotėj smile.gif bet nekažką, apdžiūvo lyg jis tam indelyje...


Is tikro daug yra TOKIU pakuociu, kuriose lieka ciut ne puse gerio.... doh.gif
Atsakyti
As uzsisakiau UD senoje pakuoteje,bet nesuku del to galvos,nes vis tiek ilgai ir nuobodziai ji naudosiu,paskutinio pagrindo nesugebejau per 3 metus pribaigti,teko ismesti,nes jau bijojau tepti ant akiu,pas mane pagrindai kaip ir seseliai - amzini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 10 14, 22:52)
As uzsisakiau UD senoje pakuoteje,bet nesuku del to galvos,nes vis tiek ilgai ir nuobodziai ji naudosiu,paskutinio pagrindo nesugebejau per 3 metus pribaigti,teko ismesti,nes jau bijojau tepti ant akiu,pas mane pagrindai kaip ir seseliai - amzini  doh.gif

Aš savo senąjį naudojau kažkur 1,5-2 metus, tada pakito jo kvapas, bet ir pasibaigė tuo pačiu. Jei ne kasdien naudojant tai tikrai ilgai tarnaujantis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
O kur jūs perkat UD šešėlių pagrindą?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 20, 07:44)
O kur jūs perkat UD šešėlių pagrindą?


As ebay.co.uk uzsakinejau,jau gavau,rytoj bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 20, 08:44)
O kur jūs perkat UD šešėlių pagrindą?

Aš užsisakinėjau per tarpininkes iš JAV
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 10 20, 19:06)
Aš užsisakinėjau per tarpininkes iš JAV

Gal gali nuorodą įmest? Ir kiek maždaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 10 21, 08:44)
Gal gali nuorodą įmest? Ir kiek maždaug kainuoja?


http://sephora.com/b...shouldPaginate= mirksiukas.gif
Atsakyti