Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(aureka @ 2011 08 03, 22:58)
As prisiklausius  pagyru norejau isigyti artdeco, bet kiek parduotuviu apejau niekur nebuvo  tuo metu doh.gif Ir man rekomendavo lumene/Prisipazinsiu is pradziu abejojau, bet galiu pasakyti, kad tikrai patenkinta kokybe  thumbup.gif Net keista, kad seseliai puikiai issilaiko  smile.gif

Aš turėjau abu, tai man Lumene labiau patiko, kaip tik baiginėjasi, reiks naują pirkt smile.gif
Atsakyti
Gal kam yra teke GOSH primeri naudot?

http://www.ebay.co.u...=item3a68c78974

Mastau ar LUMENE ar GOSH ar TOO FACED ax.gif
Atsakyti
Mane kol kas tenkina Lumene pagrindas smile.gif Kažkaip kito nedrįstu pirkti. Kol šis patinka, tol naudosiu.
Atsakyti
Dabar galiu palyginti ARTDECO paprasta seseliu pagrinda ir mineralini, ipakavimas vienodas, tik mineralinio dezute yra smelio spalvos, o paprasto juoda, o pats indelis ir vieno ir kito juodas

user posted image

Mineralinio daugiau nepirksiu schmoll.gif pirma laika nemaciau skirtumo tarp paprasto ir mineralinio, seseliai laikesi puikiai, tik kad mineralinis pagrindas su laiku sukietejo, pradejo sunkiau teptis, gumuliuotis, seseliai ant jo sunkiai retusavosi, dabar vel nusipirkau ARTDECO paprasta, labai maloniai tepasi, maziau reikia, gerai pasiskirsto thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 08 04, 10:20)
Aš turėjau abu, tai man Lumene labiau patiko, kaip tik baiginėjasi, reiks naują pirkt smile.gif

Vakar tai pat išbandžiau Lumene. Pasirodė geresnis už Artdeco rolleyes.gif Ir pakuotė žymiai patogesnė. Nors gal padėjo ir atitinkamas šešėlių užfiksavimas.
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 08 04, 20:54)
TOO FACED  ax.gif

Kadangi Panoramos Douglase Lumene neprekiauja, pirkau snd Too Fased, konsultante labai gyre, bet pati dar nieko negaliu papasakot apie ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 08 24, 14:47)
Dabar galiu palyginti ARTDECO paprasta seseliu pagrinda ir mineralini, ipakavimas vienodas, tik mineralinio dezute yra smelio spalvos, o paprasto juoda, o pats indelis ir vieno ir kito juodas



Mineralinio daugiau nepirksiu  schmoll.gif pirma laika nemaciau skirtumo tarp paprasto ir mineralinio, seseliai laikesi puikiai, tik kad mineralinis pagrindas su laiku sukietejo, pradejo sunkiau teptis, gumuliuotis, seseliai ant jo sunkiai retusavosi, dabar vel nusipirkau ARTDECO paprasta,  labai maloniai tepasi, maziau reikia, gerai pasiskirsto thumbup.gif


Ech, o aš kaip tik užvakar nusipirkau mineralinį susigundžiusi akcija doh.gif Na bet nieko, man tai labai patinka jis kol kas, šešėliai gerai laiko. Bus matyt per kiek laiko jis ten sukietės man smile.gif
Atsakyti
Man geriausias Lumene thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau Alverde firmos akių šešėlių pagrindą. Kainavo tik 19 Lt, natūralus, sertifikuotas BDIH, bet po pirmo bandymo pasirodė šiaip sau.
Atsakyti
kazko kalba sukasi apie tuos pacius praimerius.
ar kas bandet situos:Estee Lauder - Double Wear base
user posted image
Clarins Eclat Minute Instant Light Eye Perfecting Base
user posted image
benefit - Stay Don't Stray
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 14 rugsėjo 2011 - 13:24
Drauge dave davanu meginuka, kur yra pabandymui visi Urband decay primer potion primeriai, visi 4 smile.gif tai siandien isbandziau ta ju orginalu.. tai seip tikrai labai patiko.. tik gaila, kad ten vienam kartui.. dar labai norejau pabandyt su seseliais.. nes siandien tai isbandziau tik kaip laiko juodas pravedimas, nes amziais su laiku issiterlioja vokas ties rauksle.. o su juo VISA diena net nepajudejo schmoll.gif tik pats primeris ciut subego, bet ten minimaliai matos.. o pravedimas superiniai islaike.. kas man labai aktualu.. wub.gif idomu kaip kiti bus, nes ten kaip suprantu tik spalva skirias 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 10 05, 21:48)

Taip, realiai tik spalva skiriasi smile.gif Man UD primer potion pats geriausias drinks_cheers.gif Dabar jie jau kitokiose pakuotėse, žymiai patogesnėse nei ta, kur parodei smile.gif
Atsakyti