Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(amber123 @ 2011 04 08, 08:18)
Nu sorry.. siand ryte pasitepiau viena aki su Artdeco kita su Beyu.. atejau i darba, t.y po 1val nuo seseliu uztepimo, jau buvo subege.. seseliai Too faced uz 100lt.. nesuprantu blink.gif gal per mazai pagrindo dejau.. arba gal blogai uzdziuvo.. del ko man cia taip?  doh.gif

O prieš tai ant vokų nieko netepėt? Kai man pradėjo taip darytis, čia išsiaiškinau, kad prieš tai nieko tepti negalima ant vokų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 04 08, 10:52)
O prieš tai ant vokų nieko netepėt?  Kai man pradėjo taip darytis, čia išsiaiškinau, kad prieš tai nieko tepti negalima ant vokų  smile.gif



Nu lyg ne.. paakiu krema ant paakiu tik tepu unsure.gif gal reikia jo daugiau uzdet to pagrindo.. pabandysiu ryt daugiau det
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 04 08, 15:29)
Nu lyg ne.. paakiu krema ant paakiu tik tepu  unsure.gif gal reikia jo daugiau uzdet to pagrindo.. pabandysiu ryt daugiau det

Na bent aš tai padengiu tiesiog tolygiu sluoksniu, tikrai ne storu. Ir laiko tikrai gerai, nors be pagrindo visi šešėliai subėga, nes labai užkritę vokai pas mane. O su pagrindu atlaiko 10valandų be problemų (jei prieš pagrindą ant vokų neužtepu krempudros) smile.gif (čia aš apie Artdeco)
Atsakyti
Paskaičius šitą temą nemažai pagyrų radau Artdeco šešėlių pagrindui ir nusprendžiau išbandyti.
Mano vokai tikrai "netikę" šešėliams - baisiai greitai subėga viskas. Net pudra ir ta dienos pabaigoje dažniausiai būna raukšlelėse.
Pagrindą bandžiau dar tik vieną kartą su šviesiais šešėliais, bet turiu pasakyti, kad pateisino mano lūkesčius bigsmile.gif Visą dieną prabuvau, tai prieš miegą nusivalant makiažą tik šiek tiek netolygiai buvo šešėliai ant vokų. Tikiuosi ir su ryškesniais šešėliais viskas bus gerai.
Tiesa, man nelabai patiko, kad jis savyje turi tokių kaip blizgučių, kurie šiek tiek lenda pro matinius šešėlius ax.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte šiuos?
My Webpage
My Webpage
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie isgirtaji Urban Decay primeri smile.gif
user posted image
Tai zinokit pries tai naudotas paprastas UMA is Eurokoso geresnis buvo smile.gif o su siuo jau po keliu valandu pradeda i smulkias rauksleles kristi sad.gif o su UMA man visa diena/vakara laikesi.

Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 19, 19:33)
Tai zinokit pries tai naudotas paprastas UMA is Eurokoso geresnis buvo smile.gif o su siuo jau po keliu valandu pradeda i smulkias rauksleles kristi sad.gif o su UMA man visa diena/vakara laikesi.


Eik tu sau blink.gif lotuliukas.gif nu geras..
Atsakyti
Kaip pasigaminti primeri namuose:
http://www.youtube.c...h?v=jP9mrObulvQ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 06 19, 23:50)
Kaip pasigaminti primeri namuose:
http://www.youtube.c...h?v=jP9mrObulvQ  4u.gif

Sudomino bigsmile.gif
Atsakyti
Jau kuris laikas naudoju Too faced shadow insurance šešėlių pagrindą. Toks daiktas - man naujiena, iki šiol nieko panašaus nenaudojau, nes matyt maniau, kad nereikalingas daiktas. Na, dabar jau naudoju kasdien ir esu labai patenkinta smile.gif Vienam kartui užtenka laaabai mažyčio taškelio, patinka, kad greit susigeria, suteikia matinę balkšvą spalvą ir tikrai puikiai išlaiko šešėlius visą dieną bei tarsi paryškina jų spalvą. Aišku, negaliu palyginti su kitomis priemonėmis, todėl mano nuomonė gali būti ne visiškai tiksli.
user posted image
Atsakyti
esu patenkinta artdeco seseliu pagrindu, jau 2 buteliukas, minusas kad esant ilgiems nagams pagrindo pasisemti tenka pirsto sulenkimo kauliuko vieta biggrin.gif ir sukieteja po kazkiek laiko, gal 9men.
noreciau isbandyt lumene, ar kazkoki kita, gal yra pigesniu geru variantu?
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 08 03, 15:03)
esu patenkinta artdeco seseliu pagrindu, jau 2 buteliukas, minusas kad esant ilgiems nagams pagrindo pasisemti tenka pirsto sulenkimo kauliuko vieta biggrin.gif ir sukieteja po kazkiek laiko, gal 9men.
noreciau isbandyt lumene, ar kazkoki kita, gal yra pigesniu geru variantu?

As prisiklausius pagyru norejau isigyti artdeco, bet kiek parduotuviu apejau niekur nebuvo tuo metu doh.gif Ir man rekomendavo lumene/Prisipazinsiu is pradziu abejojau, bet galiu pasakyti, kad tikrai patenkinta kokybe thumbup.gif Net keista, kad seseliai puikiai issilaiko smile.gif
Atsakyti