Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(aurums @ 2011 03 11, 10:46)
Prieš kelias dienas nusipirkau
Lumene beauty base Eyeshadow primer
user posted image

Eurokos'e dabar kainuoja 23 Lt su centais.

Išbandžiau dar tik kartą (labai jau rytais neturiu laiko daug tepliotis  doh.gif ), bet kolkas esu visai patenkinta - pasidažius 7 val. ryte, visą darbo dieną akys atrodė kaip ką tik padažytos smile.gif 21 val. pastebėjau, kad vienoj vietoj šešėliai subėgo į neryškią raukšlytę.

p.s. naudoti šešėliai - Ruby Rose.

Man irgi patinka lumene šešėlių pagrindas, jau baigiu, reiks naują prikti.
Atsakyti
Geros naujienos (bent as taip manau) naudojancioms Urban Decay seseliu pagrinda - jau yra pagrindas tuteleje (isspaudziamas), tai gal pagaliau eis normaliai isnaudot, nes tame indelyje su teptuku, tai del formos labai daug pagrindo lieka net kai atrodo, jog iki galo isnaudotas... O ir higieniskiau viskas vyks... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 25, 22:50)
Geros naujienos (bent as taip manau) naudojancioms Urban Decay seseliu pagrinda - jau yra pagrindas tuteleje (isspaudziamas), tai gal pagaliau eis normaliai isnaudot, nes tame indelyje su teptuku, tai del formos labai daug pagrindo lieka net kai atrodo, jog iki galo isnaudotas... O ir higieniskiau viskas vyks...  4u.gif


Jau senai yra pakuote tutele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 03 11, 17:18)
Labai norėčiau atsiliepimų apie Artdeco bekvapį pagrindą , nes tas paprastas man nepatinka būtent dėl aštraus kvapo

Jei turi omeny mineralini pagrinda (smelio spalvos dezute) tai siuo metu ji naudoju, pries tai naudojau paprasta ARTDECO pagrinda, abu gerai islaiko seselius, tik paprastas man maloniau tepesi ant voko, jei dabar reikeu rinktis ir siu dvieju, rinkciau paprsta, ne mineralini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2011 03 26, 14:10)
Jei turi omeny mineralini pagrinda (smelio spalvos dezute) tai siuo metu ji naudoju, pries tai naudojau paprasta ARTDECO pagrinda, abu gerai islaiko seselius, tik paprastas man maloniau tepesi ant voko, jei dabar reikeu rinktis ir siu dvieju, rinkciau paprsta, ne mineralini  smile.gif

o kokia tektūra to mineralinio? jis birus, kaip pudra, ar dar kažkoks kitoks?
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 26, 13:54)
Jau senai yra pakuote tutele  mirksiukas.gif


Tai visai atsilikus as biggrin.gif Na bet pagirndo sesleiams nenaudoju, tia nesidomiu, o cia atsitiktinai tarp Sephora naujienu pamaciau....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 27, 18:12)
Tai visai atsilikus as  biggrin.gif Na bet pagirndo sesleiams nenaudoju, tia nesidomiu, o cia atsitiktinai tarp Sephora naujienu pamaciau....


Aha, reklamina ji vis dar mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi, kai netingiu, naudoju Lumene, man patinka,tikrai tada seseliai geriau issilaiko. wub.gif
Atsakyti
Man nepasiteisino nei BeYu nei Artdeco šešėlių pagrindas, vistiek viskas subėga į raukšles doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 03 26, 13:24)
o kokia tektūra to mineralinio? jis birus, kaip pudra, ar dar kažkoks kitoks?

Kaip ir ne mineralinis ARTDECO sesliu pagrindas, tokia pati tekstura, kremine, tik mineralinis labiau sausesnis uz nemineralinis. Ne mineralinis man maloniau tepesi, o savo funkcijas atlieka vienodai gerai. smile.gif

QUOTE(irisas @ 2011 03 29, 19:15)
Man nepasiteisino nei BeYu nei Artdeco šešėlių pagrindas, vistiek viskas subėga į raukšles  doh.gif  doh.gif

Gal labai riebi voku oda, arba naudojate riebu voku krema unsure.gif bandykite pries naudojant pagrinda, dar papudruoti oda kompaktine pudra smile.gif
Atsakyti
Man siandien idejo pabandyt Artdeco bazes ir BeYu bazes.. ryt bandysiu.. ziuriu cia kazkuriai nepasiteisino nei viena unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(RainyDay @ 2011 01 17, 19:59)
drinks_cheers.gif as irgi ta pati es pastebejus, ir dar man nepatinka kad jie sunkiai ant voku issisklaido, tai kur daugiau uztepta, gaunasi spalva intensyvesne, o kkitur mazu intensyvi, nu tokiais plemais... doh.gif



Va va, man ir ta pati beda buna doh.gif reiks pabandyt shopingo patarima
Atsakyti
Nu sorry.. siand ryte pasitepiau viena aki su Artdeco kita su Beyu.. atejau i darba, t.y po 1val nuo seseliu uztepimo, jau buvo subege.. seseliai Too faced uz 100lt.. nesuprantu blink.gif gal per mazai pagrindo dejau.. arba gal blogai uzdziuvo.. del ko man cia taip? doh.gif
Atsakyti