Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Grattis @ 2007 04 28, 09:33)
O tik Lumene, Artdeco ir Oriflame dar juos teturi ar yra ir is kitu firmu?


Yra gal ir kitu firmu, bet Artdeco ir Lumene geriausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grattis @ 2007 04 28, 09:33)
O tik Lumene, Artdeco ir Oriflame dar juos teturi ar yra ir is kitu firmu?

yra ir Manhete ir Essence. Pastarasis tikras š ..... BeYu geras mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 28 balandžio 2007 - 21:03
aš tai darydama makiažus visada patepu ardeco pagrindą, tada tikrai žinau kad makiažas klientei išsilaikys gražiai visą dieną. Tik noriu pridėti, kad su juo reikia labai atsargiai reikia palaukti, kol nudžius, nes šešėliai netolygiai pasiskirsto, ir gali subėgti į raukšleles
Atsakyti
QUOTE(spylka @ 2007 04 29, 14:02)
reikia palaukti, kol nudžius, nes šešėliai netolygiai pasiskirsto, ir gali subėgti į raukšleles

o aš tai nelaukiu kol nudžius ir į raukšleles šešėliai nesubėga schmoll.gif
Atsakyti
Naudoju Lumene pagrinda seseliams,tai aprasyme skaiciau kad reikia dar ant jo papudruoti su kompaktine pudra,o tada tik seselius tepti.O kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 04 30, 14:32)
o aš tai nelaukiu kol nudžius ir  į raukšleles šešėliai nesubėga schmoll.gif

as irgi nelaukiu, tik tiek, kad tada ryskesne seseliu spalva gaunas mirksiukas.gif o siaip patiko man labai, turiu omeny Artdeco wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2007 05 01, 14:26)
Naudoju Lumene pagrinda seseliams,tai aprasyme skaiciau kad reikia dar ant jo papudruoti su kompaktine pudra,o tada tik seselius tepti.O kaip jus darot?

nepudruoju, nes isvis nenaudoju kompaktines pudros. be jos ir labai liuks gaunasi viskas.nors... su pudra gal dar geriau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 04 28, 22:00)
yra ir Manhete ir Essence. Pastarasis tikras š .....  BeYu geras  mirksiukas.gif

Essence ir aš tuiu, bet nuo jo šešėliai dar grečiau į raukšles subėga. Bet dažantis tai ant jo lengvai šešėliai užsitepa, ir priduoda dar labiau spindesio, jei jkas mėgsta, nes jis pats su blizgiomis dalelėmis. Bet vis tiek š... nes riebina vokus, o vasarą tai labai negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 06 10, 10:21)
Essence ir aš tuiu, bet nuo jo šešėliai dar grečiau į raukšles subėga. Bet dažantis tai ant jo lengvai šešėliai užsitepa, ir priduoda dar labiau spindesio, jei jkas mėgsta, nes jis pats su blizgiomis dalelėmis. Bet vis tiek š... nes riebina vokus, o vasarą tai labai negerai schmoll.gif

joa, essence tikras blogis. Kai pirkau, tai buvo ir su blizgučiais ir be ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ALEXS @ 2007 06 11, 19:13)
blink.gif aš nežinojau tokio dalyko blink.gif

Jei megstat dazytis su seseliai, tai verta isigyti, nes ant pagrindo ir patys paprasciausi seseliai laikysis labai ilgai nesubegdami i raukslytes ir nereikes ieskoti tobulai besilaikanciu seseliu mirksiukas.gif
Turiu ir Artdeco, ir Lumene pagrindus, tai visgi man Lumene labiau patinka, nes seseliai ant jo lengviau ir lygiau pasiskirsto... ir issilaiko visa darbo diena thumbup.gif
Atsakyti
Turiu Artdeco šešėlių pagrindą, tai esu patenkinta juo. Svarbiausia tik nepamiršti juo pasitepti, nes ryte kai lekiu kaip akis išdegus vis pamirštu juo pasitepti. Ir dar nepatinka kad tas indelis nepatogus toms kurios turi ilgus nagučius, o kadangi aš tokius turiu tai labai sunkiai man sekasi pakabinti pirštuku, kitą kartą pirksiu tubelėje šešėlių pagrindą 4u.gif
Atsakyti
Turejau artdeco..siaip sau,nepatogus,dabar turiu Lumene,tiesiog super,patogus naodojime,svelnus,seseliai puikiai issilaiko thumbup.gif
Artdeco 5ml-25lt
Lumene 10ml-31lt
Atsakyti