Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(amber123 @ 2011 01 25, 22:04)
Nu nafik.. laukiau 15metu tos akcijos, kai isigyjau kita pagrinda, tai padare akcija tam.. nu sauk briedi konkreciai doh.gif  lotuliukas.gif

kad nedaug nuleido, jei jau tuos 24Lt turite, turėsit ir 30, nėra čia ko jos laukt biggrin.gif

Beje man tas pagrindas kartais ne visą dieną išlaiko, pastebėjau, kad reikia jo nemažai tepti kad gerai laikytų, jei skubėdama "kūdai" užtepu, truputį subėga po pusės dienos.. doh.gif
Atsakyti
Iškilo klausimas. Nusipirkau Artdeco šešėlių pagrindą, kelis pirmus kartus kai naudojau, tai buvau patenkinta rezultatu-į vakarą būdavo atsiradus tik minimali subėgimo juostelė, bet labai minimali. Dabar jau kokį trečią kartą man su tuo pagrindu šešėliai subėga dar labiau ir baisiau, nei be pagrindo. Nesuprantu, kas gali būti negerai? Šešėliai tie patys naudoti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Balerina:) @ 2011 01 22, 19:18)
As naudoju ir diena seselius, bet ryte terliotis dar su pagrindu pritruksta laiko ax.gif po to pamirsau, akd turiu is viso ji bigsmile.gif  bigsmile.gif

Nu jau netikiu kad neatrastumete 20 sekundziu pagrindui ryte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 02 09, 11:09)
Iškilo klausimas. Nusipirkau Artdeco šešėlių pagrindą, kelis pirmus kartus kai naudojau, tai buvau patenkinta rezultatu-į vakarą būdavo atsiradus tik minimali subėgimo juostelė, bet labai minimali. Dabar jau kokį trečią kartą man su tuo pagrindu šešėliai subėga dar labiau ir baisiau, nei be pagrindo. Nesuprantu, kas gali būti negerai? Šešėliai tie patys naudoti.  doh.gif

as sita pagrinda naudoju jau turbut kokie 4metai ir problemu kolkas jokiu.man be pagrindo jokie seseliai nelaiko
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 02 09, 11:09)
Iškilo klausimas. Nusipirkau Artdeco šešėlių pagrindą, kelis pirmus kartus kai naudojau, tai buvau patenkinta rezultatu-į vakarą būdavo atsiradus tik minimali subėgimo juostelė, bet labai minimali. Dabar jau kokį trečią kartą man su tuo pagrindu šešėliai subėga dar labiau ir baisiau, nei be pagrindo. Nesuprantu, kas gali būti negerai? Šešėliai tie patys naudoti.  doh.gif

Man irgi taip buvo, aš jį visuomet naudojau normaliai, po veido padengimo pudra ir pan, bet po kiek laiko ėmė subėginėti į raukšleles, kai buvau pas kosmetologe pasiteiravau, tai sakė jį tepti ant " nuogų" akių, jokio kremo, jokios pudros. Pabandžiau tai viskas kuo puikiausiai laikė labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indreabtf @ 2011 02 09, 19:03)
Man irgi taip buvo, aš jį visuomet naudojau normaliai, po veido padengimo pudra ir pan, bet po kiek laiko ėmė subėginėti į raukšleles, kai buvau pas kosmetologe pasiteiravau, tai sakė jį tepti ant " nuogų" akių, jokio kremo, jokios pudros. Pabandžiau tai viskas kuo puikiausiai laikė labai gerai smile.gif

Vat čia ir bus turbūt esmė..Nes dėdavau jį, kai dažydavausi pilnai-visą voką iki antakio, tai tik juo dengdavau, o dabar kai tik dalį voko dažiau, tai prieš tai dėjau pudrą. Šiand eksperimentavau ir užsidėjau tik pagrindą (prieš tai ir pudra tepta buvo), tai pats pagrindas subėgo dėmėm tokiom lotuliukas.gif
Bandysiu nebetept prieš jį nieko smile.gif
Atsakyti
Gal kas galite palyginti ar tiesiog parasyti daugiau apie Urban Decay ir Too faced, nes apie jas ir prisikaiciau geru atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minx @ 2009 01 12, 23:29)
Na kai išbandysit būtinai parašykit kuris jum geresnis, atai man su šešėliais irgi pravalas  doh.gif . Su Too faced šešėliai išsilaiko nesubegę apie 5 val, bet man kažkaip mažoka  smile.gif



QUOTE(Ginariukė @ 2009 01 24, 19:55)
As turiu seseliu pagrinda is Too Faced, tikrai ilgai islieka seseliai, nesubega, lengvai tepasi, svelnus. smile.gif



QUOTE(May* @ 2009 02 06, 15:58)
Turiu Too Faced seseliu pagrinda, superinis dalykas! Seseliai "nusebega" ir ilgai laikosi



QUOTE(Sky_diver @ 2009 02 06, 16:05)
o man jis visiskai nelaiko  schmoll.gif



QUOTE(Darkness @ 2009 02 08, 10:10)
Isbandzus esu as ir Artdeco, ir Too faced, seseliu pagrindus, bet geriausias man Lumene. smile.gif Too faced man nieko nelaike, ir labai jau netaupiau kazkaip naudodavosi. blink.gif Naudodama Artdeco pastebejau, kad vis gi i dienos pabaiga seseliai subegdavo i rauksleles. doh.gif O Lumene labai geras, laiko visa diena, ir jokiu subegimu i rauksleles. wub.gif




Papildyta:
QUOTE(May* @ 2009 02 09, 11:15)
Kaip keista, kad jums netiko Too Faced, man tai jis super  biggrin.gif
Beje, o Lumene irgi tiubelej, kaip Too Faced? Artdeco nepatiko, nes reikia su pirstu kabinti...



QUOTE(Sky_diver @ 2009 04 23, 08:11)
Kol kas gesesnio seselio pagrindo nei Urban Decay nesu turejusi  thumbup.gif

user posted image

Isbandziau Artdeco, tai jis sudziuvo, dar metosi kazkur Estee Lauder ir too faced seseliu pagrindai  doh.gif



QUOTE(saulytej @ 2009 07 16, 07:35)
As jau isigijau "urban decay"  seseliu pagrinda ir turiu pasakyti ,kad man jis labai patiko bigsmile.gif ,vakar pirma karta pasitepiau ir islaike seselius visa diena,netgi akiu piestukas issilaike,kas pries tai man buvo didele beda,kadangi man labai patinka piestukai,bet kad niekad neislaikydavo visa diena doh.gif 
o dabar netgi piestukas issilaike thumbup.gif



QUOTE(Portishead @ 2009 07 27, 19:13)
atlikau siandien nedideli eksperimenta, patepliojau ant rankos kiniskus, nebrangius seselius, spalva ta pati! rezultatas:

user posted image



QUOTE(Eveliina @ 2009 08 11, 19:25)
Kolkas geriausias is to ka bandziau (artdeco, manhattan, sephora, Urban decay) geriausias yra urban decay primer potion, ir sepetukuas toks liuksiskas, lengvai dengiasi, nereikia voku odos tampyt, kaip su kitais, kol istepi  doh.gif



QUOTE(Maserati @ 2009 11 13, 12:17)
Ismeginau Urban decay pagrinda seseliams,tai super,ne trupucio nesubego. Nors akytes buvo stiprokai padazytos. Siandien bus dar ryskesis makiazas,idomu kaip atlaikys:)



QUOTE(inguska inga @ 2009 12 01, 18:13)
Isbandziau siandien URBAN DECAY seseliu pagrinda, tai pasirodo visai nieko daikciukas smile.gif Seseliai ryskesni ir tikrai ilgiau issilaiko .

Papildyta:
QUOTE(ESLAUDA @ 2010 03 03, 10:49)
Domina atsiliepimai. Esu turejus Urban Decay, tai vienas is geriausiu. Artdeco sunkiai tepesi. O dabar naudoju Lumene, bet pastebejau, kad atsirado gumuliuku  unsure.gif


QUOTE(fafa @ 2010 06 17, 17:02)
Bandziau Artdeco ir too faced tai abu labai geri. su too faced man laikosi geriau.
g.gif



QUOTE(Sunreja @ 2010 06 29, 19:06)
Pasibaige mano Urban Decay primeris, tai issitraukiau is sandeliuko Clarins  unsure.gif

user posted image

Nu net nera ko lyginti, UD puikiai tepasi, nepalieka jokiu zymiu ir islaiko seslius visa diena  thumbup.gif  O Clarins  doh.gif  Sunkiai tepasi, pirstai lieka purvini nuo jo, o is tusas tepa su juo, daugiau nepirksiu  schmoll.gif

***********************************************************************

Beje, maciau naujas UD primeris pasirode, gal kas bandet?  4u.gif Kuom skiriasi?  g.gif

http://sephora.com/b...tegoryId=C10461




Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2010 09 01, 17:01)
Yra 3 UD seseliu pagrindai: iprastinis ('original'), 'eden' ir 'sin'. Beje, originalus yra isspaudziamoj pakuotej dabar Sephora.com puslapyje uz $29 ir jo beveik trigubai daugiau (+ pakuote patogesne, nes iprastoje net kai atrodo, kad tuscias aplink sieneles daug lieka ir jei neprapjauni pakuotes, tai labai daug issimeta).

Originali formule yra perregimos, lengvos konsistencijos, kuno spalvos:
user posted image

'Eden' - matinis, gelsvai rudos spalvos:
user posted image

'Sin' - blizgi sampanine spalva:
user posted image

Tai va tik tokie ir skirtumai - manau tuos naujesnius galima net ir vienus tept, tik voku sulyginimui, naturaliam atspalviui ir be seseliu naudot.



QUOTE(shopingas @ 2010 09 02, 16:51)
Turbut busiu Sephora'oj siandien, tai paziureciau kaip ant rankos jie atrodo visi 3 vienas salia kito. Na bet pagal aprasyma juk 'sin' skiriasi nuo 'eden', nes 'sin' sampaninis ir blizgus, o 'eden' matinis ir geltonai rudas (fe, kai isivaizduoju tai nupurto nuo tokiso spalvos).

Pati tik 'original' bandzius - net nezinau, ispudzio nepaliko. Bet gal del to, jog man su seseliais isvis sunku, akys jautrios, tai pvz MAC, Dior, YSL, ArtDeco, Guerlain (ir daug kitu) uztepu ant akiu, tai arba iskart pradeda perstet ir asarot (ir aisku nusiverkiu viska+paskui negaliu dazytis pora dienu), arba lyg ir nieko nebuna, bet po kokiu 10min ne zymes tu seseliu ant akiu, o vokai degantys doh.gif Tai kelias firmas turiu, kuriu seseliai tinka ir issilaiko man bent 8-10val be problemu, tai seseliu pagrindui nematau reikalo. Bandziau ir Tarte, ir si Urban Decay, bet man neislaike kazkaip ypatingiau, nesitepe seseliai akivaizdziai ryskiau, tai ir nenaudoju...  ax.gif



QUOTE(Sunreja @ 2010 09 02, 18:56)
Man tas original Nude spalvyte superinis  thumbup.gif  wub.gif  Bet va susigalvojau Eden isbandyti  doh.gif  Nezinau dabar kur deti  verysad.gif  Be UD seseliu pagrindo, man seseliai isvis nesilaiko, tik pasidazau ir isart subega i rauksle  doh.gif  Tai sis primeris man metu atradimas  wub.gif  Ir tas Eden gerai laiko, bet ta spalv netinka prie mano veido  doh.gif 
Jei nesunku, isbandykit ta Sin, labai idomu, kaip jis atrodo  g.gif



QUOTE(shopingas @ 2010 09 04, 00:04)
Norejau palygint visus 3, bet 'Eden' nebuvo meginio - dvejose vietose stovi tie seseliu pagrindai UD ir abejose tik 'Sin' ir originalus (nors prikt visu 3 yra). 'Sin' labai patiko, bet ir apmastymams paskatino: spalvyte gaunasi grazi blizgi sampanine (kaip ir aprasymas), bet kaip seseliu pagrinda ja tept nebent po kokiais blizgiais seseliais arba tepant tik ji viena be jokiu seseliu - siaip gi kam taip issidirbinet biggrin.gif Na ir aisku uzkliuvantis dalykas, kad seseliu pagrindu dengiamas visas vokas iki antakio, tai velgi blizgus be rysio atrodytu... Man rodos, jei naudot pagal paskirti, t.y. po seseliais, tai geriausiai ta originali formule tinka ir nera cia ka atradinet...  ax.gif

Imetu kelias foto is interneto:
user posted image

cia kairej originalus, viduryje 'sin':
user posted image



Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 16, 18:37)


Uoj Vitulka, but gerai visa sita geri i sekancios temos pirma psl ikelti wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Esu naudojus Artdeco ir BeYu seseliu pagrindus, tai BeYu patiko labaiu - seseliai graziau dengiasi ir tampa ryskesni nei su Artdeco. Dar esu turejus Mary Kay, tai tikrai neblogas, tik kaina zymiai didesne.
Atsakyti
Prieš kelias dienas nusipirkau
Lumene beauty base Eyeshadow primer
user posted image

Eurokos'e dabar kainuoja 23 Lt su centais.

Išbandžiau dar tik kartą (labai jau rytais neturiu laiko daug tepliotis doh.gif ), bet kolkas esu visai patenkinta - pasidažius 7 val. ryte, visą darbo dieną akys atrodė kaip ką tik padažytos smile.gif 21 val. pastebėjau, kad vienoj vietoj šešėliai subėgo į neryškią raukšlytę.

p.s. naudoti šešėliai - Ruby Rose.
Atsakyti
Labai norėčiau atsiliepimų apie Artdeco bekvapį pagrindą , nes tas paprastas man nepatinka būtent dėl aštraus kvapo .Taip pat ar Too faced Insurance pagrindas tinka jautrioms akims 4u.gif
Atsakyti