Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Jelerny @ 2010 12 07, 17:19)
O kodel maskuoklio funkcija pritraukti seseli?  g.gif  Maskuoklis yra maskuoklis, seseliu pagrindas - pagrindas.
Naudoju Artdeco, pirkau balandi, naudoju kiekviena diena, dar menesiui man jo pilnai uzteks, gal ir ilgiau, tad taupus, ir labai geras, seseliai be problemu issilaiko 12 valandu ir daugiau, nebijo ir dregno oro, zodziu medali, kas sugalvojo sia priemone  thumbup.gif
Tik jau eina prie pabaigos, tai galvoju vel pirkti Artdeco, tik zinau yra jautrioms akims, pirma karta pirkau paprasta, gal si karta isbandyti jautrioms  g.gif Yra bandziusiuju?  ax.gif

jautriom akim kad ARDECO tusi tai net nezinojau, bet maciau naujove kad atsirado mineralinems seseliaims
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2010 12 07, 18:05)
jautriom akim kad ARDECO tusi tai net nezinojau, bet maciau naujove kad atsirado mineralinems seseliaims

Kai balandi Sarmoj pirkau pagrinda, tai konsultante siule Artdeco paprasta (juoda ipakavima) ir jautrioms akims (sviesiai rudas ipakavimas), pasirinkau paprasta. Reikes paziureti ka siulo dabar, bet mane pilnai tenkina dabartinis pagrindas, gal neeksperimentuosiu, tik pamaniau gal kuris jautrioms akims, turi maziau blogu ingridientu, vis tik voku oda labai plona, jautri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 11 16, 21:39)
Na štai, nuėjau į Sarmą ir pabandžiau abu tuos pagrindus ant rankos. Šalia tepiau šešėlius be pagrindo. Skirtumas akivaizdus. ax.gif O teisybė, kad tikrai Lumene pigesnis bigsmile.gif Litu lotuliukas.gif Visgi širdis linksta prie ARTDECO labiau man. O besimatuodama pagrindus, tai ir šešėlių Lumene Natural Code užsimaniau, tokios spalvos fainos pasirodė.. bigsmile.gif

Turejau ir as ARTDECO visai patiko.Visa sunaudojau. Dabar pasibaige ir nera laiko nusipirkti. Naudoju piestukini maskuotoja paakiams ir skirtumo nematau. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

ir aš turėjau nusipirkusi Artdeco šešėlių pagrindą (juodą įpakavimą) gal prieš metus (reikėjo ypatingai progai). Nebuvau patenkinta, nes labai išalergizavo akių vokus, o ir šešėliai vistiek subėgo į raukšlytę. Matyt man jokie šešėliai netinka, nes visi subėga.
O dėl šešėlių pagrindo, tai turbūt kiekvienai vis kitaip.
Atsakyti
Aš naudoju artdeco šešėlių pagrindą tai labai patenkinta esu, nes kad ir patys paprasčiausi šešėliai išsilaiko nenubėgę tiek kiek reikia smile.gif ir aišku atrodo gražiau smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien ant durniaus UMA seseliu baze... ai galvoju pabandysiu, a vdrug efektas bus kaip artdeco biggrin.gif aisku.. nepalyginsi, bet nelyginant ju abieju tai visai nebloga sakyciau.. aprasyme raso: susvelnina, apsaugo ir kartu drekina voka, neleidzia seseliams subegti, paryskina ju spalva, suteikia spindesio ir padeda islikti seseliams net 24val biggrin.gif turis 5.5ml.. nu ka as zn.. darau ekspermenta pasitepiau apie 18val ir daba ziuriu ar subegs ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Visgi nusprendžiau kad be šešėlių pagrindo neišgyvensiu (kaip ir daugumai beveik visi šešėliai subėga per porą val o kai kuriems užtenka ir 30min blink.gif ) taigi įsigijau Artdeco Eyeshadow Base, maniau kad jis apie 50Lt kainuoja tad pamačius kad mažiau apsidžiaugiau biggrin.gif esu patenkinta, gerai "pritraukia" šešėlius tikrai, puikiai laikosi , tik vienas minusas - blizgučiai g.gif nesuprantu kam jie ten įdėti.. Specialiai pirkau dienai matinius šešėlius, o čia dabar žiūriu kad bazė viską blizgina ir vokai neatrodo matiniai.. ax.gif na bet nieko, nebaisus tas blizgėjimas. Jokių odos suerzinimų per savaitę nepastebėjau, priemonė tiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 14 sausio 2011 - 19:58
Tai va, jei kas ieskot pigaus seseliu pagrindo rekomenduoju UMA.. man atlaike nuo 18val nesubega.. seselius tepiau specialiai pacius pigiausius.. ruby rose 4u.gif tikiu brangus dar geriau laikytu.. reiks su too faced pabandyt.. tik vienintelis minusas, kad man asmeniskai neparyskino spalvos kazkodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 01 15, 12:04)
O kur pirkai UMA šešėlių pagrindą?



Eurokose yra smile.gif man reikejo, kad bent minimaliai nesubegtu seseliai.. sita mano reikalavima ispilde.. aisku, Ardeco daug fainesnis, bet man gaila siuo metu 30lt..
Atsakyti
Gal galite kas palyginti UDPP su Too faced ar benefit kokiu primer'iu akiu seseliams, nes jau ne uz kalnu reikes pirkti kazka naujo g.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2011 01 16, 12:10)



Nors ner stebuklas.. subega vis tiek po kiek laiko, tikrai 24val nelaiko, kaip kad raso schmoll.gif bet man uztenka.. ir kaina tenkina
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 15, 14:14)
Eurokose yra smile.gif man reikejo, kad bent minimaliai nesubegtu seseliai.. sita mano reikalavima ispilde.. aisku, Ardeco daug fainesnis, bet man gaila siuo metu 30lt..

Kuo fainesnis? Beje,kiek galioja primeriai siaip? Turiu UD,jam jau metai,bet su mano tempais,o uzteks dar 1,5 metu ar net 2 tai tikrai. Ne pirstu kabinamas,tubelej, tai sakau,gal ilai laikyti galiu ir naudoti po oficialios galiojimo pabaigos?
Atsakyti